Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzysiekx27

Słuchawki douszne do 60zł

Polecane posty

Cześć. Chciałbym kupić sobie słuchawki douszne do mojego odtwarzacz Phillips GoGear Raga wydaje mi się że odtwarzacz jest w porządku tylko słuchawki muszę zmienić obecnie mam jakieś Sony półprzezroczyste z zapięciem na szyję co bardzo mi się podoba i chciałbym aby nowe słuchawki też to miały ale jeśli nie to obejdzie sie :D Na allegro wypatrzyłem AKG K311 http://allegro.pl/sluchawki-douszne-akg-k3...41.html#gallery Co sądzicie? Czy ktoś z was miał z nimi styczność? W słuchawkach potrzebuję mocnego basu, słucham głównie rocka i punk rocka jeśli to istotne. Cena do 65 zł z przesyłką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty używasz tych SoundMagic PL10 albo słuchałeś na nich czy opierasz swoją wiedzę na podstawie innych stron? Jeśli sam jesteś ich użytkownikiem to powiedz mi jak wygląda sprawa głośności? miałem już dwie pary dokanałowych jedne firmy tracer za 35zł inne od nokii x3 i w obu przypadkach słuchawki były dużo cichsze niż zwykłe douszne.

Pytam bo nie bardzo ufam firmie SM szczerze mówiąc to wolałbym jakieś akg albo sennheisery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...