Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ted Undead

Wysoka temperatura?

Polecane posty

Jak chcesz. Na pewno zauważalnie zredukuje temperaturę karty. Możesz też kupić sam wentylator, koszt będzie dużo mniejszy, ale nie wiadomo czy rozwiąże problem. Jak masz kasę to bierz tamto, jak ci szkoda to kup sam wiatrak. Ja mam tylko wiatrak i mi karta się nie grzeje. A poza tym masz jakieś wentylatory w budzie? Inne podzespoły też ci się grzeją? Może wysoka temperatura to wina mało przewiewnej obudowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba go kupie, opinie ma bardzo pozytywne :D

Jak sam piszesz masz jakieś rurki na karcie, a więc masz zapewne chłodzenie pasywne na heatpipach... czyli z grubsza to samo co ten AC. Efekt może być marny. Raczej popraw wentylacje w budzie. Przede wszystkim wiatrak na dole budy wciągający powietrze i robiący przewiw w okolicach grafy.

Innym rozwiązaniem jet montaż wentylatora bezpośrednio na tym chłodzeniu co masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem bedzie przykręcenie jakiegoś wentyla 8x8cm do karty, temperatury beda duzo mniejsze, moj 7300GT potrafił grzać w spokoju do 70*C przykręciłem wentyl i w idle miałem max do 50*C, także jeden wentyl na tył budy nie zaszkodzi wręcz przeciwnie, wyjdzie taniej i nawet lepiej niż kupić całe chłodzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...