Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaabalorn

Shaun White Snowboarding - Rozdzielczość 800x600

Polecane posty

Otóż mam taki problem

Po włączeniu gry automatycznie zostaje wprowadzona rozdzielczość 800x600

(1440x900-rozdzielczość dostępna na moim laptopie)

Sprawdzałem już w ustawieniach grafiki.

Nie ma tam żadnych treści które dotyczyłby właśnie rozdzielczości.

Podczas gry po bokach mam takie dwa czarne paski i pikselozę na ekranie

Gra po prostu wygląda brzydko.Jeśli wie jak rozwiązać ten problem to proszę o pomoc

Z góry thx za odpowiedzi

pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość zmienia się w menu początkowym gry (to jest okienko jeszcze przd uruchomieniem gry). U mnie jednak nie da się ustawić wyższej niż 1280x720, podczas gdy monitor mam na 1600x900. Próbowałem już się bawić w ściąganie jakichś plików konfiguracyjnych jak do Just Cause i też nie pomogło. Potem wyczytałem, że można rozdzielczość ręcznie zmienić w rejsetrze: w plikach ScreenResolutionHeight i ScreenResolutionWidth należy zmienić w systemie dziesiętnym na własne parametry i to miało zadziałać. Niestety nie wyszło, więc jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje, to chętnie wysłucham. Popróbujcie też tego co ja próbowałem, może komuś zadziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam sposób na rozdziałke i sięnim już z wami dzielę:

Klikamy start, uruchom wpisujemy regedit po lewej stronie mamy drzewko z folderami i rozwijamy po koleji

HKEY_CURRENT_USER

Software

Ubisoft

ShaunWhiteSnowbording

1.0

Engine

I klikamy na engine (jeden raz)

Powinno nam po prawej wyskoczyć takie dziwne rzeczy a między nimi ScreenResolutionWidth(na liście będzie drugie lecz jest to pierwsza część rozdziałki czyli na przykład w rozdziałce 1360x768 to będzie 1360) i ScreenResolutionHeight (na liście pierwsza w rzeczywistości druga czyli na naszym przykładzie 768) klikamy prawym przyciskiem myszy na ScreenResolutionWidth i wybieramy modyfikuj wybieramy system dziesiętny i wpisujemy pierwszą część rozdziałki w naszym przykładzie 1360 i klikamy ok) Potem prawym przyciskiem myszy na ScreenResolutionHeight modyfikuj, potem system dziesiętny i drugą część rozdziałki (w naszym przykładzie 768) i klikamy ok potem zamykamy okno edytora rejestru i gra będzie śmigać. gDy będę miał dłuższy dostęp do komputera to dam zdjęcia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię wszystko według instrukcji, zarówno Twojej jak i znalezionej przeze mnie kilka dni temu w sieci (obie polegają na tym samym). Gra nadal ma czarne psaki po bokach i u dołu ekranu, ponadto rozdzielczość nadal jest za niska nawet jak dla przyciętego obrazu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...