Skocz do zawartości

CD-Action 04/2011 zawartość


Smuggler

Polecane posty

Jeszcze nie wiem jak, ale znajdę sposób aby zdobyć te 17 zeta na najnowsze CDA. Tak wypasionej zawartości DVD i pisma nawet najstarsi górale nie pamiętają :D. I pomyśleć, że próbuje wyleczyć się z CDA od paru miechów, a wy za każdym razem mi tego nie ułatwiacie.

@offtop

Smuggler, fajnie by było jakbyś się jednak dorwał do Wieśka. Miły prezent pourodzinowy byłby z tej recenzji spod twojej ręki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 500
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość eldragon93

Smugg, wierzę w Ciebie ;) Mam nadzieję, że pokonasz zastępy Redaktorów i zdobędziesz do recenzji Wieśka ;) Już widzę ten triumfalny uśmiech na Twojej twarzy i to jak wybiegasz z gmachu Redakcji z płytką w ręku i znajdujesz po drodze 5000 zł na nowego kompa xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, wierzę w Ciebie ;) Mam nadzieję, że pokonasz zastępy Redaktorów i zdobędziesz do recenzji Wieśka ;) Już widzę ten triumfalny uśmiech na Twojej twarzy i to jak wybiegasz z gmachu Redakcji z płytką w ręku i znajdujesz po drodze 5000 zł na nowego kompa xD

Mylsle ze 500 zl na nowa karte i z 300 na procka rozwiaza problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer jest naprawdę super, pod względem tekstów jak i zawartości płyty ;]

Z recenzji ciekawi mnie Test Drive Unlimited 2 (według mnie średniak, nowy NfS bije go pod każdym względem ale i tak warto zagrać) Bulletstorm (dość fajna siekanka lecz krótka i szybko mi się znudziła) no i jeszcze Homefront & Assassin?s Creed Brotherhood (w te dwie gry jeszcze nie grałem, chyba jeszcze nie miały premiery).

Jest sporo fajnych tekstów 'w produkcji' mi.: Battlefield 3, Prototype 2(przeczytam, choć pierwsza część była beznadziejna), Call of Juarez: The Cartel (ciekawe czy dacie tu coś więcej niż konkurencja ;]), Dead Island no i oczywiście Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Co do okładki to bardzo fajna zresztą przez ostatnie pół roku same fajne okładki dajecie :D

Teraz coś o zawartości płytki. Pierwsza pełna wersja jest naprawdę super, przeszedłem grę już dwa razy i może jeszcze raz przejdę w końcu niedługo CoJ 3 wchodzi, Shaun White Snowbording jest to dość przyjemna ale na krótkie posiedzenia, najlepiej w to grać gdy za oknem jeszcze śnieg, miałem swoją kopie na PS2 bodajże ale płytka zaginęła więc się przyda. Bionic Commando to taki średniak raz przeszedłem i mi wystarczy. A co do Allods Online to na pewno nie zagram - nie moje klimaty.

Niezły pomysł z dodawaniem numerów archiwalnych w formacie pdf. Pytanie tylko czy co miesiąc będziecie tak robić? Osobiście nie mogę się doczekać kiedy dołączycie numer z recenzją GTA San Andreas (wtedy jeszcze CDA nie kupowałem). Chyba kroi się jeden z najlepszych numerów tego roku ;]

Do wtorku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gem recenzuje DA2? No to spodziewam się oceny z rzędu 3-6. Ten pan udowodnił nam, że nie można mu dawać do oceny gier, w których trzeba myśleć (Divinity 2, Blood Bowl, jego opisy DA:O), a reszta redakcji podtrzyma jego zdanie, żeby nie było bagienka. Szkoda. Z góry piszę, że na ewentualne zarzuty nie będę odpowiadał. Rozpiszę się dopiero, jak przeczytam reckę, bo Dragon już dziś do mnie dotarł... ale czeka na jutro. :P

Co do numeru to całkiem nieźle. Niczym szczególnym mnie nie zaskoczył, ale i nie rozczarował. Good work.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@Smuggler

Nie ma to jak mieć nieduże wymagania, co nie? ;) W każdym razie mam nadzieję, że pokonasz przeciwności losu i misja zakończy się sukcesem ^^ FOR FERELDEN ;) A nie, to nie ta gra... Ale też może być ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Smuggler jest zadowolony ze swojej nowej konsoli :smile:

Tak, choc wpienia mnie, ze jak mam ja podlaczona przez HDMI to nie moge puscic dzwieku "analogowo", wiec zeby miec dobry dzwiek to musze dodatkowo wlaczac kino domowe, a ze mam tylko 2 wejscia HDMI w TV to oznacza odlaczenie kabelka od tunera, a podlaczenie od kina itd. No wkurzajace troche jednak. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając zapowiedź nieźle mi ciśnienie skoczyło, te bonus, zapowiedzi, publicystyka, wypasiona okładka + folia. no i oczywiście recenzje. A kiedy poznałem szczegóły rabatów na Homefronta i Shoguna 2 dla odmiany serce mi prawie stanęło (+ reakcja typu :huh::ohmy::wallbash: ) :tongue:

Niemniej jest to jeden z najlepszych numerów jeśli nie najlepszy w historii.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CD- ACTION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy promocja na T-shirty od level77 też jest tylko dla prenumeratorów ?

Nie, dla kazdego - wszystkie poza owa znizka na gierki sa dostepne DLA KAZDEGO. Bez zadnych hakow, gwiazdek i dopiskow "jak zrobisz przedtem to i to". CHcesz - masz.

No i tym samym odechciało się zakupić nowego numeru.

Nie będę wylewał żali nt. tego i owego ale czy ta tak trudno napisać, że zniżki na gierki są TYLKO dla prenumeratorów ?

Myślałem, że CDA nie stosuje gwiazdek a tu ZONK...

No nic, może następny numer mnie zachęci do kupna. Trzymam kciuki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można teraz złożyć zamówienie na prenumeratę i zgarnąć ten kupon? Bo właściwie to od pięciu lat mam wszystkie numery i prenumeraty nie mam tylko dlatego, że nic mnie jakoś specjalnie do niej nie przekonało, a to byłaby dobra zachęta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy promocja na T-shirty od level77 też jest tylko dla prenumeratorów ?

Nie, dla kazdego - wszystkie poza owa znizka na gierki sa dostepne DLA KAZDEGO. Bez zadnych hakow, gwiazdek i dopiskow "jak zrobisz przedtem to i to". CHcesz - masz.

No i tym samym odechciało się zakupić nowego numeru.

Nie będę wylewał żali nt. tego i owego ale czy ta tak trudno napisać, że zniżki na gierki są TYLKO dla prenumeratorów ?

Myślałem, że CDA nie stosuje gwiazdek a tu ZONK...

No nic, może następny numer mnie zachęci do kupna. Trzymam kciuki :D

A nie powiedzialem? To skad o tym wiesz? Nie ma zadnych gwiazdek, wszystko jest czarno na bialym (a raczej srebrno na czarnym) na worku opisane. W zapowiedzi uzylem skrotu myslowego ale przeciez doprecyzowalem w rozmowie.

A czy można teraz złożyć zamówienie na prenumeratę i zgarnąć ten kupon? Bo właściwie to od pięciu lat mam wszystkie numery i prenumeraty nie mam tylko dlatego, że nic mnie jakoś specjalnie do niej nie przekonało, a to byłaby dobra zachęta.

Moze lepiej poczekaj do wtorku, bo nie mam pewnosci czy tak mozna. A tak - na bank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, jaki jest nakład tego jubileuszowego numeru? (boje się że nie starczy)

Zrób tak jak za czasów komuny:

1: W Poniedziałek idź do kiosku.

2: Szepnij do ucha kioskarce że masz lewy interes. Powiedz żeby poszła z tobą na zaplecze.

3: Wyjaśnij zaistniałą sytuację i podaj do ręki kopertę.

4: We Wtorek tak przed szóstą idź po swój egzemplarz który Pani Jadzia wyciągnie spod lady.

5: Idź do domu ciemnymi uliczkami bo możesz zostać napadnięty.

6: W domu zasuń rolety bądź żaluzje (żeby nikt nie widział) i ciesz się nowym numerem CDA.

PS: A tak na poważnie. Na 100% starczy dla wszystkich. Jeszcze zostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no muszę przyznać, że to jeden z najlepszych(o ile nie najlepszy) numer cda.Kupię na 101%(zresztą zawsze kupuje),tylko właśnie ciekawe czy nie zabraknie muszę rano szybko do sklepu lecieć jeszcze przed otwarciem będe już czekał przed sklepem:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto lat, sto lat... ^^

zapowiada się prawdziwa perełka ;) trzeba będzie zrobić specjalny, szybki wypad, punkt 7.30, kiedy to otwierają się obdrapane, metalowe drzwi wejściowe osiedlowego kiosku. i zanosi się na to, że zrobię ołtarzyk dla tego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...