Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2011 zawartość

Polecane posty

[

Poza tym może ten news jest tylko dla prenumeratorów, tylko CormaC zapomniał o tym wspomnieć. Dobrze przynajmniej, że Smuggler jako jedyny odpowiada na pytania i pisze jak to się ma w rzeczywistości (tak wiem, że inni mają inną robotę i nie mogą siedzieć na forum CDA, a jako że odpada zabawa z odpowiadaniem ta listy w tym numerze, to ktoś ma więcej czasu :P).

Wcale nie odpada... to jedna z niespodzianek. :tongue:

http://prenumerata.bauer.pl/opis.html

14,25zł za numer kupując kota w worku, nie wiedząc, czy to co do Ciebie przyjdzie jest całe. Nie dziwota, że reklamują prenumeratę jak mogą dodając do niej bonusy.

Reasumujac: pierwszy zarzut "nie dawaliscie dotad bonusow". Teraz sie dowiadujemy, jak cie przycisnalem, ze dodajemy bonusy, ale CDA przychodzi czasem potrzaskane. Jak wiadomo Poczta Polska jest wlasnoscia Bauera i jakosc jej uslug to tez nasza wina. Pewnie, mozna by CDA pakowac w stalowe pudlo, ale to podnosi koszta prenumeraty. A podniesienie oplaty bedzie oczywiscie wina Bauera. Przykro mi, ze nie chcemy doplacac do interesu, ale prenumerata jest dobrwolna. Wiaza sie z nia i przywileje rozmaite ale i szansa na tego typu "niespodzianki". Kazdy sam musi ocenic czy skorka warta wyprawki i tyle. Nadal nie rozumiem tego kwasu w twej wypowiedzi...

PS. czy jest jakies pismo, ktore gwarantuje ze kazda przesylka z prenumeraty przyjdzie w stanie idealnym itd. itp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketingowa sztuczka raczej ale nie kant. jakbys kupil i dopiero wtedy sie dowiedzial, mialbys prawo czuc sie oszukanym. Ale wlasnie nieco zmodyfikowalem zapowiedz...

Fakt, że zmodyfikowałeś i tym w dalszym ciągu uchodzisz w moich oczach za porządnego gościa, bo mogłeś wszak łgać aż do wtorku, tyle, że nie wiem kto by na tym lepiej wyszedł - Bauer i kilkaset czy nawet kilka tysięcy kupionych egzemplarzy CD-A więcej, czy czytelnicy, którzy daliby się wrobić i przez tą zniewagę z pewnością olali następne numery...

I rozumiem, że to marketing, ale takimi niedomówieniami właśnie się zarabia na tzw. frajerach, którzy przez brak wyłapywania szczegółów lub umiejętności czytania ze zrozumieniem z radością dadzą się zrobić w konia (czy też może w Qnia :tongue: ).

Chyba fanom i czytelnikom CD-A należy się trochę więcej szacunku niż dla w/w frajerów? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketingowa sztuczka raczej ale nie kant. jakbys kupil i dopiero wtedy sie dowiedzial, mialbys prawo czuc sie oszukanym. Ale wlasnie nieco zmodyfikowalem zapowiedz...

Fakt, że zmodyfikowałeś i tym w dalszym ciągu uchodzisz w moich oczach za porządnego gościa, bo mogłeś wszak łgać aż do wtorku, tyle, że nie wiem kto by na tym lepiej wyszedł - Bauer i kilkaset czy nawet kilka tysięcy kupionych egzemplarzy CD-A więcej, czy czytelnicy, którzy daliby się wrobić i przez tą zniewagę z pewnością olali następne numery...

I rozumiem, że to marketing, ale takimi niedomówieniami właśnie się zarabia na tzw. frajerach, którzy przez brak wyłapywania szczegółów lub umiejętności czytania ze zrozumieniem z radością dadzą się zrobić w konia (czy też może w Qnia :tongue: ).

Chyba fanom i czytelnikom CD-A należy się trochę więcej szacunku niż dla w/w frajerów? :)

Widzisz, marketing to marketing, wiec zawsze jestem w pewnym rozkroku, bo z jednej strony od tego jestem by jak najladniej zaprezentowac CDA potencjalnemu nabywcy, z drugiej nie lubie ordynarnych przewalow/sciemy itd rodem z reklam kredytow w TV, z gwiazdkami itd. Kiedys byla taka piosenka ze slowami "Zolnierz dziewczynie nie sklamie - tylko nie wszystko jej powie". I tego sie trzymam. Ale skoro uznaliscie, ze cos ZA BARDZO jest niedpowiedziane, to poprawilem. Prosta sprawa.

Z okazji 1 kwietnia i 15. urodzin recenzję Airport Simulator przygotowaliśmy w sposób, który może was zaskoczyć... Albo raczej: na pewno zaskoczy.

to mnie ciekawi :D

Powiem tak: mielismy przy tym KUPE radochy i mam nadzieje, ze wam sie to tez spodoba. Szczegolnie tym najstarszym (stazem) czytelnikom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMG: Nie jest to oszustwo, bo znizka jest, a w newsie nigdzie nie pisze, ze dotyczy wszystkich albo ze jest to kupon rabatowy. Co wiecej jest to napisane na worku (na odwrocie, a na przedzie pisze ze "szczegoly z tylu" wiec nie wydaje mi sie, zeby swiadomy nabywca poczul sie wyrolowany), ze to dla prenumeratow, a ja sam jak widac tez nie sciemniam i o tym mowie.

"W menu nie pisze że do sushi (pizzy, frytek itp) są dodawane dodatkowe przyprawy (ketchup,sos majonez itd.)" :smile: albo "Oczywiście mieliśmy plazmowe tv 42' za 1200 zł ale tylko 5 sztuk było objęte promocją a ten kosztuje już 1950 zł". Ten news był właśnie napisany w w takim stylu. A przecież CDA miało być rozsądną, rzetelną komercją a nie stosować sztuczki ala "chiński chwyt marketingowy". Ja sam myślałem że zniżka jest dla wszystkich i już sam się zastanawiałem czy Shoguna 2 za 65 zł nie kupić. Dobrze, że już to zmieniłeś. Czasem jednak uznajesz krytykę :)

I umieram z ciekawości co za niespodzianka ma zadowolić czytelników, weteranów kochających "CDA w starym stylu" (czyli mnie). Czy to tylko 2-stronnicowy (ale tylko jeden raz :sad: ) wstępniak (to za mało!). Czy też będzie coś jeszcze. Byle do wtorku. And serious - co będzie na tym plakacie po obu stronach???

PS. Ja się chyba domyślam o co chodzi z tym Airport Simulator. Czy to będzie coś w stylu Gym Sim (CDA 4/04 i wstępniak 5/04) + przeżycia pasażerów lini lot z grudnia i stycznia??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

And serious - co będzie na tym plakacie po obu stronach???

Bez jaj, NIE MA plakatu i nie wiem skad to mniemanie, ze bedzie? Myslalem, ze sobie tak zartujesz, ale widze ze chyba nie. Powtorze raz jeszcze: NIGDY nie anonsowalem plakatu w tym numerze... :huh: Aby pocieszyc - plakaty sa w planach i nie tylko one, wiec... cierpliwosci.

@Smuggler

Heh! Fajnie, zobaczę sobie jakie produkty wtedy reklamowaliście ^^

Wiesz, mnie zawsze bawi nie tylk co ale i za ile. Owczesne ceny, szczegolnie gdy sie pamieta, ze wowczas 600 zl na reke to byla bardzo przyzwoita pensja, powalaja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny urodzinowy numer. Recenzji co prawda mało (14...?), ale za to bardzo głośne tytuły. Ciekaw jestem który z nich został oceniony dobrze, a który źle. Na płycie też wysoki poziom - nie spodziewałem się CoJ jako głównej pełnej wersji. Na pewno kupię:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@Smuggler

Heh, mój tata powiedziałby: "To były czasy ;)" Ja może nie pamiętam dobrze, jak to drzewiej bywało, ale muszę przyznać, że fajnie jest sobie tak powspominać ^^ Aż się łezka w oku kręci ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, mozna by CDA pakowac w stalowe pudlo, ale to podnosi koszta prenumeraty.

W sumie równie dobrze można by było zostawiać folię, w której czasopismo idzie do sklepu... Cieniutka czarna folia nie chroni zbyt dobrze bo przychodzi zazwyczaj lekko podarta co czasami odbija się na stanie pisma. Myślę, że po sporym wzroście ceny prenumeraty można by wprowadzić taki bonus jako zadośćuczynienie wszystkich zagięć i niedomykających się pudełek (dwa nawet przyszły mi pęknięte :/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, mam pytanko ale pewnie i tak nie odpowiesz na nie, ale co mi tam :wink: Była 'dycha' w recenzjach w tym numerze ? Bo coś czuje że jedna gra z recenzowanych w numerze urodzinowym 'otarła się; o ideał :wink: ale to tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 płyty dvd naprawdę robią wrażenie. Szkoda tylko, że z plakatem toby już za drogo wyszło i się nie zmieścił. A taki np Shogun 2 dobrze by wyglądał obok tego z Medievala 2

No coz, robimy co mozemy, ale cudow nie oczekujcie. Plakaty beda. :)

A to sorry Smug, nie zajarzyłem. Po powyższym poście źle zrozumiałem, że jednak będzie plakat już w tym numerze. Jak nie to ja jednak odpadam. I wcale się nie obrażam. Po prostu pełniaki mi nie podeszły. Numer przejrzę w Empiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały numer! Gry, recenzje, zapowiedzi - bajka. Do tego jeszcze trzy płyty DVD, przypominają mi się stare czasy CD. Ten numer to obowiązek każdego czytelnika CDA, a zapowiedź Battlefielda sprawia, że ten numer jest mój. :) Tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...