Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polonixx

GTA IV - problem z kolejną instalacją

Polecane posty

Witam!

Posiadam oryginalną wersję gry. Instalowałem ją już kilka razy na poprzednich komputerach, jednak gdy chcę zainstalować ją teraz, nie mogę tego zrobić. Wyświetla się błąd, że tą gre zainstalowano już maksymalną ilość razy. Co można z tym fantem zrobić?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kurczę ja też jestem w delikatnej kropce - GTA IV odinstalowywałem raz i przed odinst. kliknąłem "revoke licence" , a z tego co teraz wyczytałem na innym forum służy to temu by móc zainstalować grę na innym komputerze lub sprzedać. Znowuż na innym forum napisano by to robić przed każdą deinstalacją gdyż może się przytrafić taki przypadek jak u Ciebie, czyli że przekroczyłeś liczbę aktywacji na ten produkt i teraz będą duże problemy o ile w ogóle da się jeszcze zainstalować grę ( a tego to nie wiem, nigdy się z tym osobiście nie spotkałem ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno bo dopiero dokładniej się przyjrzałem co napisałeś :

Instalowałem ją już kilka razy na poprzednich komputerach

...no i właśnie - powinieneś wtedy kliknąć "revoke Licence" bo teraz instalujesz ją na innym kompie.

Ale , znalazłem jeszcze taką stronkę:

https://support.securom.com/rockstarunlock/...ex.php?c=revoke

I tam napisane:

However, if you decided not to revoke your license when the option is displayed, you can still do it later by re-installing and de-installing your game or you can download and run the revocation tool from this site.

Jeśli masz dostęp do tego wcześniejszego kompa na którym instalowałeś grę to reinstaluj , a potem odinstaluj grę na tamtym kompie.

Masz tam na stronie jeszcze jakiś pliczek pomocny w tym odwoływaniu licencji. No nie wiem, próbuj co tam napisali może pomoże. Nic mi do głowy więcej nie przychodzi :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dostępu do starego komputera nie mam. Nie chcę póki co instalować tego programu o którym mówisz, boję się o blokadę licencji na komputerze, który teraz posiadam. Póki co wysłałem maila do Rockstara, zobaczymy co odpiszą. Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...