Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gamer7772

HP Pavilion dv6-3290ew

Polecane posty

Gość Gamer7772

Witam czy ktoś wie ile osiąga w 3dmark06 laptop HP Pavilion dv6-3290ew? Zastanawiam się nad kupnem. Będę wdzięczny za odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gamer7772
A ile masz pieniędzy do wydania? W tej cenie powinno się dać znaleźć coś lepszego.

Nic lepszego niż Radeon HD6550 nie będzie chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gamer7772
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of...rocessing_units

Zobacz sam - nie ma zwykłego HD6550, jest tylko mobilny (czyli M lub Mobility). W laptopach stosuje się tylko i wyłącznie karty mobilne.

No dobra, dzięki za pomoc.Niestety jeżeli będę kupował lapka to raczej w Arkadii. A tam niestety z HD5850 jest za 4000 wiec odpada :(. No dobra będę szukał jakiegoś fajnego:).

http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of...rocessing_units

Zobacz sam - nie ma zwykłego HD6550, jest tylko mobilny (czyli M lub Mobility). W laptopach stosuje się tylko i wyłącznie karty mobilne.

Hmm... Radeon HD 6550 dopiero weszły na rynek. W każdym razie Na stronie HP i innych, wyraźnie napisane ze to nie M. Ale, dobra najwyżej kupie Sony z HD5650.Ale nie wiem czy słusznie postępuje. Podobno 6xxx jest podrasowana wersja 5xxx. W każdym razie , nikt nie wiem ile HP Pavilion dv6-3290ew osiąga w 3Dmark06. Jeden koleś powiedział ze ok 7500. A Sony tylko 6700.Kurze nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię się powtarzać, ale napiszę po raz kolejny: w laptopach stosuje się TYLKO i WYŁĄCZNIE mobilne karty graficzne. :) Nie ma możliwości by w lapku siedział zwykły HD6550 (gdyby taki istniał).

Akurat HD5650 jest jeszcze wolniejszy od HD6550. Koniecznie musisz kupować w Arkadii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...