Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamiladam

Rozwiązany: Napoleon Total War-nie włącza się

Polecane posty

Witam! Mam bardzo duży problem z grą Napoleon Total War kupioną na GMG (a więc nie moge jej reklamować) a aktywowaną na steam, mianowicie pobierała się 3 dni z rzędu noc i dzień a wreszcie gdy się pobrała to nawet się nie chce włączyć, wyskukuje ekran startowy z Napisem Napoleon Total War i jakimiś mniejszymi na dole, kursor myszy cały czas się kręci tak, a za chwile gry się wyłacza i wyskakuje napis program przestał działać. Co zrobić? Ponowne pobieranie niestety nie wchodzi w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System Windows 7 ultimate 64 bit.

PS. Na innym furom (CD-Projekt mianowicie) przeczytałem że trzeba pobrać nowe stery do karty dźwiękowej, z tym że ja mam ją razem z płytą główna (w sygnaturce) i nie wiem jakie ani skąd mam pobrać?

PS2. Dodam iż steam sprawdził spójność plików e gry i według niego wszystko w nich ok'ej.

Zakutualizowanie sterów grafy nic nie dalo.

Aktualizacja sterów kart dziwiękowej również nic nie dała. Co mogę jeszcze zrobić?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co kolega.

Obawiam się jednak ze będzie trzeba pobrać grę jeszcze raz. I znowu pobierać te 22 GB, no idzie się tylko pociąć.

Ale widze w sygnaturce Xfire, że Kamiladam coś zrobiłeś, żeby działało. Możesz się ze mną podzielić informacją?

Dobra problem rozwiązałem sam.

Należy zmienić język na angielski w Steamie co prowadzi do sciągnięcia dodatkowego patcha, który nie sciągał się z polskim Steamem. Wszystko potem ładnie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...