Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xavenir

Test Drive Unlimited 2 - Wygrane samochody WON!

Polecane posty

Witam, mam takie dwa pytania:

- Czy można w jakiś sposób pozbyć się samochodów wygranych w wyścigach? (Nie wiem, Atari planuje jakąś łatkę, da się podmienić jakiś plik gry, czy coś, albo przy wymianie domów? - mam oryginał)

- Czy można po zakupie drugiego domu (jeszcze nie mam, więc wolę spytać się) ustalić w jakim mają przebywać jakie samochody? Tzn. mam np. Dodge'a, Audi, wóz od Ryan'a, wóz od Miami i chcę, aby te od Miami i Ryan'a zostały w tej starej chacie, a w nowej willi chce mieć np. tylko tego Dodge'a i Audi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli zabraknie ci miejsca w garażach wtedy masz opcję sprzedaży samochodów żeby zwolnić miejsce o ile o to Ci chodzi...

2. Nie ma znaczenia w którym garazu jakie masz samochody bo w każdym garażu masz dostęp do WSZYSTKICH - wystarczy poszukać przy ścianie plnszy czy stołu z ikonką 'i', tam wybierasz sobie który chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrane samochody PASZOŁ WON!

Jest na to prosty patent.Przed wyścigiem gdzie wygrywasz samochód-chociaż ja akurat merca Stewarta i lotusa Evorę zachowałem kupujesz tak samochody żeby zapełnić garaże.

Zaliczasz wyścig;a ponieważ nie masz miejsca w garażu wóz trafia do komisu gdzie go mozesz (ale nie musisz) odebrać.... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...