Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Xavenir

Test Drive Unlimited 2 - Wygrane samochody WON!

Recommended Posts

Witam, mam takie dwa pytania:

- Czy można w jakiś sposób pozbyć się samochodów wygranych w wyścigach? (Nie wiem, Atari planuje jakąś łatkę, da się podmienić jakiś plik gry, czy coś, albo przy wymianie domów? - mam oryginał)

- Czy można po zakupie drugiego domu (jeszcze nie mam, więc wolę spytać się) ustalić w jakim mają przebywać jakie samochody? Tzn. mam np. Dodge'a, Audi, wóz od Ryan'a, wóz od Miami i chcę, aby te od Miami i Ryan'a zostały w tej starej chacie, a w nowej willi chce mieć np. tylko tego Dodge'a i Audi?

Link to comment
Share on other sites

1. Jeżeli zabraknie ci miejsca w garażach wtedy masz opcję sprzedaży samochodów żeby zwolnić miejsce o ile o to Ci chodzi...

2. Nie ma znaczenia w którym garazu jakie masz samochody bo w każdym garażu masz dostęp do WSZYSTKICH - wystarczy poszukać przy ścianie plnszy czy stołu z ikonką 'i', tam wybierasz sobie który chcesz.

Link to comment
Share on other sites

Wygrane samochody PASZOŁ WON!

Jest na to prosty patent.Przed wyścigiem gdzie wygrywasz samochód-chociaż ja akurat merca Stewarta i lotusa Evorę zachowałem kupujesz tak samochody żeby zapełnić garaże.

Zaliczasz wyścig;a ponieważ nie masz miejsca w garażu wóz trafia do komisu gdzie go mozesz (ale nie musisz) odebrać.... :tongue:

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...