Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jakobeks

Bulletstorm

Polecane posty

no parę dni temu przyszedł mi bulletstorm (pre order) i jakoby jestem ogarnięty a więc mogę grać.

PS. mam tylko 1 problemik- jak aktywować edycję limitowaną? jak wpiszę poprawny kod w profilu w live to pisze że błąd i napraw albo ignoruj.mieliście taki problem? co zrobiliście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam paczki, na tej szybkiej grze ciągle wyskakuje ''złe połączenie'', tylko co 5 grę da się pograć.

Timspejka się boję, nigdy z niego nie korzystałem i nie zamierzam. ;c Gram dla frajdy, pseudonim na gfwl legisson.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dość duże problemy z LIVE :

a) nie mogę ściągnąć edycji limitowanej http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry1992110

b) nie mogę zmienić tagu gracza http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry1989808

c) no prawie nic nie mogę zrobić z live żeby coś się nie zmongoliło http://forum.cdaction.pl/index.php?act=att...st&id=22660

d) gra nie chce się odinstalować

e) windows live games (z wyjątkiem tego ingame) nie chce się włączyć >:(

mój tag (grrr nie da się zmienić) to DrawnCrown21

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tag możesz zmienić, ale musisz płacić. Według mnie warto kupić grę, za jakiś czas wyjdą patche, które może poprawią problemy na niektórych kompach. U mnie jedynym problemem jest brak achievementa za ukończenie wszystkich ech z 3 gwiazdkami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zapraszajcie mnie to sobie razem pogramy

piszcie swoje gamertagi bo jak ktoś mnie zaprasza to nie wiem czy z forum czy nie

czy ktoś z was ma nicka legisson?

a i jak wyście pozmieniali nicki? i ile zapłaciliście bo ja też bym chciał zmienić nika nawet za opłatą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temacik troszkę stary, gra ktoś w to jeszcze? turned.gif

Ja kupiłem grę jakiś czas temu (chyba w marcu) jak była promocja na Originie, (w zasadzie w ciemno, bo nie wiedziałem prawie nic o tej grze, ale promocja to promocja biggrin_prosty.gif) a dopiero teraz zacząłem grać - gra przypadła mi do gustu, ukończyłem ją 2 razy w ciągu 4 dni (w tym raz na najwyższym poz. trudności), a ponieważ było mi mało - zacząłem grać w multi. Rzadko kiedy gram w jakąś grę przez multiplayer głównie dlatego, że nie lubię gier PvP, tutaj jest raczej takie PvE, co mi najbardziej odpowiada.

Jednak publiczne gry są zbyt losowe, czasem trafi się na dobrych graczy i gra się przyjemnie, a czasem na jakichś noobków którzy psują innym frajdę z zabawy. confused_prosty2.gif

Jeżeli ktoś jest chętny do gry prywatnej w multi, to śmiało pisać tutaj, lub na PW, albo bezpośrednio na GFWL (o ile tam się tak da, bo jeszcze nie jestem z tym wynalazkiem obeznany), mój nick taki jak na forum: pafflick cool_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...