Skocz do zawartości

Darmowy edytor wideo


Pawello12

Polecane posty

Potrzebuję dobrego i darmowego edytora wideo. Używałem Sony Vegas Movie Studio 10, ale dzisiaj właśnie skończył mi się trial. :dry:

Wiem, że za darmo nic tak dobrego nie znajdę, ale chciał bym, żeby to było lepsze, niż Movie Maker. Podkładanie różnych ścieżek dźwiękowych, obrazów na film, napisów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem pinnacle i pokazał mi się taki komunikat:

Program VideoSpin zawiera 15-dniowy okres próbny zaawansowanych kodeków wideo (MPEG2, MPEG4, DivX). Aby używać tych kodeków po upłynięciu 15-dniowego okresu próbnego, należy nabyć pakiet Spin Pack

Czyli po 15 dniach znowu będę musiał szukać innego programu? Czy bez tych kodeków dalej będzie można stworzyć filmik w znośnej jakości na youtube?

UPDATE: Nie aktualne. Po pierwsze ten program nie przypadł mi do gustu. Niewygodnie się go obsługuje, nie można nawet powiększyć okna na pełny ekran...

Po drugie strasznie zamulił mi komputer, musiałem wykonać przywracanie systemu.

Proszę więc o inne sensowne propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Ci program VirtualDub, lecz jest on bardziej do obróbki liniowej. Jeśli chodzi o dodanie jakiegoś filtru, pocięcie, dodanie muzyki czy coś to polecam Jahshaka 2.0 lub poprostu Windows Movie Maker 2.6 .

Pozdrawiam,

Kuba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znajdzie się jakiś porządny darmowy program na Linuxa? I tak mam kilkanaście gigabajtów niesformatowanych, więc mógł bym takiego zainstalować, o ile coś się na niego znajdzie.

Przydał by się też jakiś zamiennik do efektów specjalnych typu Adobe After Effects. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobry to napewno jest ten program Corel DVD MovieFactory Pro 7 no ale jest w wersji trial . :rolleyes:

No ale zawsze można pobrać darmowy program Windows Movie Maker oczywiście w zależności jaki masz system bo w xp chyba tego nie było a ja w np. 7 mam niewiem jak jest na viście :happy:

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Movie-...dows,11546.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał bym, żeby to było lepsze, niż Movie Maker

Movie maker nie jest zły, tylko że nie potrafi nawet połowy tego, co jest mi potrzebne. Potrzebuje nakładania obrazów i wideo na film, wiele ścieżek dźwiękowych, modyfikację ich głośności itp. Poza tym Windows Live Movie Maker jest już na 7, więc nie muszę go pobierać.

Corel DVD MovieFactory Pro 7 to najnowsza wersja zaawansowanego narzędzia przeznaczonego do tworzenia pokazów slajdów i dysków wideo w tym DVD-Audio oraz Music DVD-Video.

Program jest zapewne dobry, ale ja potrzebuję edytora wideo. W dodatku darmowego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że masz 7 to nie wiedziałem więc pisałem o movie markerze .

A ten corel to jest przecież darmowy ale do pewnego czasu :dry:

Nie wiem trudno powiedzieć większość takich programów jest płatna chociaż ostatnio w MM widziałem jakiś program do obróbki wideo za 5 zł xD.

No nie wiem co ci polecić może nero w końcu też ma funkcje tylko założe się że pewnie nera nie masz ;/

Nie wiem może coś takiego ?

http://www.instalki.pl/programy/download/W...1&width=130 i http://www.instalki.pl/programy/download/W...1&width=130 są one freeware ale nie wiem jake one są czy dobre czy złe . Zawsze można odezwać się do wujka googla chociaż że tam akurat tego za dużo nie ma praktycznie same triale :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o triale, jest program YourUninstaller, kończy się okres próbny usuwasz tym programem i instalujesz od nowa.

Po pierwsze nie wiem, czy to przejdzie, bo ten program aktywuje się przez internet. Pyrzypuszczam więc, że nie zadziała.

Po drugie, to chyba nie jest do końca legalne?

A ten corel to jest przecież darmowy ale do pewnego czasu

:wallbash:

Ten Corel jest dla mnie zupełnie bezużyteczny, bo nie chcę zrobić żadnego pokazu slajdów...

A poza tym chcę darmowy program, a nie taki, który będę musiał wywalić po 30 dniach i znowu czegoś szukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...