Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

47

Rozwiązany: Internet PLAY - wolny transfer

Recommended Posts

Witam.

Posiadam mobilny internet w sieci PLAY (bijcie pokłony przed jej potęgą) i zauważyłem, że od jakiegoś czasu transfer jest podejrzanie powolny. To znaczy - normalnie osiąga około 1400kb/s. Ostatnio praktycznie nie przekracza 200kb/s. Czy PLAY ma jakieś problemy, czy to tylko tak u mnie?

PS Mieszkam z dwiema koleżankami, które także posiadają internet w tej sieci i mają ten sam problem co ja. Zadzwoniłbym do jakiejś pomocy technicznej, ale szczerze mówiąc nie chce mi się z nimi użerać. Dopiero jak na forum nie dostanę rozwiązania, to się z nimi skontaktuję...

Macie jakieś pomysły? Wirusów nie ma, Fierfox najnowszy, wszystko zaktualizowanie, komp całkowicie czysty i sprawny...

PS2 Tak wiem, wieczorami z mobilnym netem bywa różnie, ale w tym przypadku, to jednak nie tu jest pies pogrzebany. Tu macie screena z wykresem transferu podczas ładowania czegoś na YT:

Na początku szło pięknie (1200kb/s), ale po dość krótkim czasie transfer zwolnił.

Mam E1750C. Próbowałem różne sztuczki z odłączaniem, ale to nic nie dało. Transferu nie wykorzystaliśmy. ;]

Teraz uwaga - zgłosiłem problem do obsługi klienta (nie dzwoniłem, lecz skorzystałem z jakiejś tam zakładki 'Zgłoszenia') i... transfer wrócił do normy. o.O Dziwne, naprawdę.

Być może faktycznie mają jakieś problemy z nadajnikiem, czy coś i akurat teraz to naprawili.

W piątek się odezwę i napiszę, czy wszystko w porządku.

No dobrze, PLAY zadzwonił do mnie (tak!) z informacją, że faktycznie od pewnego czasu borykają się z problemami natury technicznej, które to problemy są na bieżąco naprawiane.

Widać, że 'naprawiane', a nie 'naprawione', bo dzisiaj nastąpił ponowny spadek szybkości transferu, niemniej krótki.

Także pozostaje jedynie czekać na całkowity powrót do zdrowia tejże wspaniałej sieci, a temat można zamknąć.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...