Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pilarrr

Zwiększenie popularności portalu

Recommended Posts

Cześć, temat dosyć nietypowy, ale stwierdziłem, że to jedyne miejsce, w którym mogę się poradzić. Wraz z kilkoma kolegami niesieni ambicjami i swoją pasją postanowiliśmy wkroczyć na grząski grunt - portale o tematyce gier komputerowych i konsolowych. Wiadomo jest, że wybić się w tak popularnej dziedzinie jest bardzo trudno, przez co zwracam się do Was - jak uczynić mój portal bardziej atrakcyjnym dla użytkownika? Szata graficzna wydaje się być przyjazna, na forum raczej nikt nie narzeka... bo kto miałby narzekać, skoro rzadko kiedy miewamy na nim jakiegoś użytkownika (mimo 50 zarejestrowanych). Organizowaliśmy w nieco ponad tydzień od startu jeden konkurs z grą (i to nie byle jaką, bo Mass Effectem 2) do wygrania, ale na niewiele się to zdało. Teraz będziemy "inwestować" nasze nerwy i czas w profil na Youtubie, szykujemy jedną grubsza niespodziankę, o której wolałbym nie mówić, ale to w dalszym ciągu nie daje żadnych namacalnych skutków. Jesteście w stanie mi pomóc?

www.giernizon.pl (nie chodzi mi o reklamę tylko o spojrzenie na stronę i skomentowanie jej zawartości)

Link to comment
Share on other sites

Ja sie nie znam wogole na prowadzeniu stron, ale napisze co moze myslec taki szary uzytkownik.

Strona jest w porzadku, tylko srodek nie pasuje, tak samo jak miejsce gdzie sa wszelkie odsylacze. Wedlug mnie, wygladaloby to ladniej, gdyby bylo rozciagniete w obie strony.

Obrazki ktore sie wyswietlaja, powinny zostac przesuniete do gory. Nie wiem po co taka szpare zostawiliscie.

Strone trzeba czyms zapelnic, jest zbyt pusta.

Link to comment
Share on other sites

Zajęliście się w ogóle pozycjonowaniem tej strony ?

Właśnie! Dzięki, dobry trop. Macie jeszcze jakieś pomysły? Wypełnieniem pustki zajmiemy się niedługo, bo w planach mamy zupełnie nowy layout na portal, w którym jednocześnie poprawimy wszystkie niedoróbki. Uruchomiliśmy również kanał na Youtube - http://www.youtube.com/user/Giernizon. Jakieś komentarze co do niego?

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...