Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hip

Wybór myszki

Polecane posty

Mam zamiar kuić myszkę i zastanawiam się nad dwoma modelami:

A4Tech X-750 XGame Laser OSCAR Extra Fire lub A4Tech X-740 XGame Laser OSCAR Extra Fire

Czy ktoś bardziej zorientowany niż ja może mi powiedzieć którą lepiej kupić jeśli ma być ona dobra do grania? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Razer Lachesis

Fajnie, ze masz droga myszke, ale zamiast sie chwalic popatrz na budzet autora tematu i zastanow sie, czy wniosles cos do dyskusji.

Hip, prosta sprawa: chcesz myszę tanią czy dobrą?

Da sie kupic i tania, i dobra.;) Poza tym Deathaddera nie ma juz na rynku.

Polecona przez yoyo2 X-748 bedzie chyba najlepszym wyborem. Ma swietny sensor, jest niezle wykonana i kosztuje ponizej 100zl. Ciezko znalesc bardziej oplacalnego gryzonia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie kupic i tania, i dobra.

Wiem, że można kupić mysz, o dobrym przeliczniku jakość/cena, ale... Właśnie, ale. Po prostu wychodzę z założenia, że na akcesoriach do komputera nie powinno się oszczędzać, bo sprzętu z najwyższej półki będę używać przez lata ;) Dlatego też bym sugerował, żeby autor wątku po prostu dozbierał kilkadziesiąt złotych i kupił sobie coś z przedziału 100+ zł. W niższym przedziale cenowym niewielę pomogę, ponieważ wypadłem z tematu i wszystkie znane mi, godne polecenia myszy są nie do zdobycia... :/

Nie mniej z tych dwóch polecałbym 750. Kolega ma i sobie bardzo chwali ;)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na akcesoriach do komputera nie powinno się oszczędzać

Nie ma tez potrzeby kupowac akcesorii drozszych niz te 'wystarczajace', a x-748 spelni wymagania nawet bardzo zamoznych i wymagajacych graczy.

dozbierał kilkadziesiąt złotych i kupił sobie coś z przedziału 100+ zł

Z tego zdania wynika, ze myszki z przedzialu 100zl+ sa lepsze od x-748, a jest to bzdura. Ta myszka ma jeden z najlepszych sensorow na rynku w ogole, nie tylko w klasie budzetowej.

Nie mniej z tych dwóch polecałbym 750

Laserowe myszki A4-Tech maja slabe sensory charakteryzujace sie duza akceleracja wsteczna. Zdecydowanie nie polecam. Chyba, ze ktos jest pewien, ze sensor zastosowany w 750 bedzie wystarczajacy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...