Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Svanar

Rozwiązany: Nowy telefon - wybór z dwóch

Polecane posty

Cześć, jak w temacie. Mam dylemat miedzy Galaxy S a Wave II. Za galaxy s przemawia android i ekran, a za wave II bardzo solidna obudowa i ogólnie mi się podoba, ale znowu ta bada. Co polecacie ? Telefon ma być dobrym telefonem (jakość połączeń itp...), dobrze odtwarzać muzykę, czasami jakiś może krótki film albo coś w tym stylu. Ebooki mile widziane :) Internet sporadycznie, ale ma działać dobrze.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego zestawienia wybierz Galaxy S. Jest to jeden z najszybszych urządzeń dostępnych na rynku. Spory wyświetlacz ułatwi przeglądanie Ebooków, muzyka jest na przyzwoitym poziomie i filmy też bardzo dobrze wyglądają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poczytałem parę testów o Wave II, np. na benchmark i w jest chwalony, możesz coś więcej o tym telefonie powiedzieć ?

EDIT: nie będę też ukrywał że cena Wave jest o ok. 400-500 zł mniejsza (na allegro).

EDIT2: czy wave II ma czujnik światła ? Bo różne strony twierdzą różnie ? I czy ten czujnik posiada Galaxy s i Wave I ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem, ale trochę inne wymagania. Czy na jeden z tych telefonów (galaxy s, wave, wave2) jest darmowa nawigacja ? :) I jak z tymi czujnikami światła ? Wytrzymałością obudowy ? I, ważne, czy te telefony da się jeszcze bez problemów nosić w kieszeni ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Androida czyli Galaxy S jest sporo darmowych nawigacji.Przynajmniej tak mi się wydaje.Są bezpłatne, ale płacisz ew. za neta jeżeli są to Mapy Google.

Ja bym wybierał Galaxy S bo ma sporą podatność na modyfikację jak to Samsung z Androidem i niezłą specyfikację.

+ Android czyli masz od groma bezpłatnych gier i aplikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! Niestety, poprzednio nie wybrałem telefonu natomiast teraz dysponuję budżetem ~1800zł. Jaki telefon polecacie ?

PS. Jeśli iphone 4 to może ktoś mi jeszcze powie, którą folie wybrać ? Invisible shield czy wrapsol ? Jakoś nie jestem przekonany do bumperow itp....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej poszukuję szybkiego, dobrego i ładnie wyglądającego telefonu. Ale z chęcią zagram w parę gier/posłucham muzyki i po surfuję w necie. I najważniejsze telefon jest co najmniej na 2-3 lata, więc wolę zainwestować :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej Bumper, zwieksza to co prawda nieco grubość urządzenia, ale za to pewniej trzyma się je w dłoni (testowane na gumowym bumperze do 3GS) i w przypadku czwórki eliminuje legendarny problem z trzymaniem.

Zresztą dają też świetne wrażenie estetyczne, np ten jest epicki: http://allegro.pl/nowosc-pokrowiec-etui-bu...1633236387.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie chodzi nawet o problem, tylko że jakoś w tym bumperze DLA MNIE traci się ten niepowtarzalny wygląd :) ale chciałem zapytać czy taka folia np. nie zniszczy niczego przy odrywaniu ? I czy np. ochroni szkło z tyłu przed rysami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...