Skocz do zawartości

Counter Strike - mapy i własny serwer


Polecane posty

Jak zacząć:chodzi o to ,że mam 2 problemy...

1.W jednym z owych numerów 2011 r pojawił się temat:,,Zróbmy sobie grę"jest tam w ramce napisane,że w tipsomaniaku (9/2008),,Jak zrobić własną mapkę do hf-2"w tym własnie tipsomaniaku...a jak na złość mój pierwszy numer cd-action(od kiedy zacząłem czytać...)to 10/2008!!i...czy jest sposób żeby ten matieriał ,,odtworzyć"?np,ściągnąć w pdf'ie czy coś...

i 2.otóż gdy ściągnąłem cs'a pojawiła się opcja... ,,Dedicated Server"(chodzi w tym o to ,żeby otworzyc własny serv)tyle,żemoi,,kumple"tego serwa nie widzą...i co z tym też zrobić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedicated Server:pojawiła mi się do tego osobna ikonka ;D i jak się to klionie to tam własnie mam własnie mojego serwa opcje.Tylko czemy ja daję IP kumplom to oni dodają ten serv i....nic nie widzą :/.Wiesz może co się dzieje?(może mam IP kompa nie publiczne??)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawiła mi się do tego osobna ikonka

Hm. Ja mam od cholery różnych ikonek, szczególnie w Steamie. Gdzie konkretnie? Jak się to nazywa? O jakiej wersji CSa mówimy?

A tutoriali do Hammera znajdziesz mnogo w internecie. To jest narzędzie do wielu względnie różnych gier, więc na pewno trafisz na coś prostego, łatwego i przystępnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...