Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tauros21

Rozwiązany: Crysis Warhead - po 10 minutach wywala do windy

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Kilka dni temu zostałem szczęśliwym (do pewnego moemntu) posiadaczem gry Crysis Warhead.

Mam z nim taki problem, że po około 10 minutach gry wykrzacza mi się do Windowsa.

Zaktualizowałem sterowniki całego hardware'u, następnie sformatowałem mój HDD. Żaden zabieg niestety nie pomógł

Oto moja konfiguracja sprzętowa :

MoBo: Asus P7P55D-E Intel P55 LGA1156

CPU: Intel Core i7 860

GPU: Leadtek Winfast GF CUDA GTX 460 Extr, 1024MB GDDR5 (256bit),PCI-E,HDTV/2xDualDVI

RAM: GOODRAM DDR3 3x2GB 1333MHz CL9 (GR1333D364L9/2G)

HDD: Seagate Momentus 500GB 8MB 5400rpm SATA2 2,5cala (ST9500325AS)

OS: Windows 7 64 bit.

Jeśli ktoś mógłby pomóc, bedę wdzięczny !

Pozdrawiam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jest pewnien, raczej wątpię bo obserwowałem na moich poprzednich konfiguracjach co się dzieje kiedy komputer się przegrzewa.

Crysis chodzi bez problemu nawet w wysokich rozdzielczościach, nie miałem też problemu z innymi dość wymagającymi grami, a zaobserwowane temperatury w biosie są w normie.

Inna propozycja ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCZ Fatal1ty 550W 135mm FV Wwa. Od kumpla kupiłem i działa jak należy. Ale nie wydaje mi się żeby napiecie lub temperatury miały z tym jakiś związek. gra po prostu mi sie wyłącza i wraca do windowsa. Pewnie problem tkwi w software, ale według opisów producenta, gra obsługuje wszystkie moje komponenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy patcha do 64 bit zainstalowałeś? klik

Tak, właśnie po napisaniu poprzedniego posta go znalazłem i już tak nie robi, to znaczy zdarzyło mi się to raz w przeciągu godziny ale to już jest do zniesienia.

Tak czy siak dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...