Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzuSzu19

Kupię nr 151 CDA (maj 2008, wydanie specjalne)

Polecane posty

Chciałbym kupić numer 151. Pamiętam jak chciałem go zamówić przez archiwum czy jak to się nazywa, pani w słuchawce z uporem maniaka pytała mnie jaki to miesiąc jaki to miesiąc, a ja z jeszcze większym uporem mówiłem że to numer specjalny, więc w tym miesiącu pojawiły się dwa wydania. A ona nadal jaki to miesiąc, jak sekretarka. Więc w końcu poległem i odpowiedziałem że maj - oczywiście, dostałem numer 152 (nie wiem po co to opowiedziałem, chyba musiałem się wypłakać, jaki to świat jest zły :P). Więc jeśli jest ktoś kto chciałby się pozbyć tego numeru, a do tego ma płytę to zapraszam do tematu :) z góry dołu i boku dziękuję wszystkim zainteresowanym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam zainteresowanych sprzedażą że dopiero teraz odpowiadam, miałem całkowite urwanie głowy, a wiadomo że bez głowy ciężko się pisze... Chodzi o to że był ktoś niby ładnie pięknie że sprzeda że nie ma problemu... Zapłaciłem i się nie doczekałem, na wiadomości na gg nie odpowiada... Straciłem tylko pieniądze. No cóż są ludzie i <ciach>, jak mawia mój papa. Dlaczego mówię był ktoś a nie podaje jego loginu? Gdyż głupi ja podpisałem go jako "cda", a archiwum zostało zniszczone.

Na razie temat można zamknąć, jak nauczę się znów ufać ludziom to spróbuje kupić ponownie.

Na forum nie wolno pisać wulgaryzmów, nawet wykropkowanych. Na razie to tylko upomnienie słowne, ale następny będzie ost - Aiden

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...