Skocz do zawartości

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D


wiki-yu

Polecane posty

Gość odyniec15
Odyniec - cienkie to. Dopracuj i dopiero potem pokaz xD

Jak narazie 3/10

No ale co mam dopracować? Mi się tam podoba. <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Odyniec15 - hymm, Twoja praca, jest wlasciwie zwykla. Kazdy smiertelnik moze miec taki komputer bez udoskonalania. Ja bym zmienil napewno ikony na pulpicie. Mogl bys albo dobrac ikonki, ktory w pewien sposob pasowaly by do otoczenia, badz w ogole je wylaczyc. Tapete tez proponowal bym zmienic tak, by pasowala do VS. Zegarek itp to juz wedle gustu i uznania.

Oceniam na 3/10.

PS. posta pisze jeszcze raz, bo zostal usuniety. Zaden problem napisac jeszcze raz, a i wiecej mysli przyszlo :):P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odyniec15 > pulpit niezły, jednak brakuje mu do idealności :3 Na pewno wypadało by zmienić zegar, jakoś mi kompletnie nie pasuje do tapety, tak samo jest z paskiem. Z resztą - tapeta jest zbyt mało "nowoczesna", by to wszystko dobrze wyglądało >.< Polecam jakąś kompozycje pomarańczowo-szarą. Przy następnej zmianie - radzę ustawiać całość pod wymarzoną tapetę, a wyjdzie fajny pulpit. Najgorzej jednak wypada wskaźnik. Nie pasuje tutaj, jest zbyt "bajkowy". Polecam podstawowy Windowsowy, ew. czarny. ^.^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda-syf, nie dość że to co wrzuciłeś jest tak przeraźliwie małe że prawie nic nie widać to jeszcze nawet tak można zauważyć że beznadzieja. Ikony walające się po całym pulpicie(nie wiem skąd ich tyle wziąłeś), nic nie pozmieniane. 1/10.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

To znowu ja. Właśnie jestem po formacie i zamierzam zastosować się do wasych rad i odpicować pulpit. Więć rozpaczliwie poszukuje patha na style do windows xp professional sp 3. Niech ktoś podrzuci link. Będę bardzo wzdzięczny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam u gizza zapytacie?

Syf :D

Macie poniżej:

Po raz pierwszy się z Tobą zgadzam. Serio!

Zazdroszczę, ja nie mam tyle odwagi, by wstawiać tu screeny zaśmieconych pulpitów :) Przeczytaj trzy razy nazwę tematu i przemyśl to dokładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam u gizza zapytacie?

Syf :D

Macie poniżej:

Syf. Dobrze to okresliles. Co tu oceniac? Standardowego Windowsa i to jak mozna go "zeszmacic"? Wybacz, ale nie chce. Wiesz, szkoda mi Billa :P -99/10 xD

tu nie chodzi o głupotę tylko o chęć zaistnienia nicością swojej psychiki :P

Umarlem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie

Kurna, Nick. Skończ, albo powiedz chociaż raz coś sensownego, ew. coś co ma więcej niż jedną linijkę. ==

A co do pulpitu gizza, brzydkie ot jest niemiłosiernie, ale skoro mu tak wygodnie to nie ma się co czepiać, bo to jest - wbrew temu co myśli jeden taki == - najważniejsze. :]

EDIT:

@down, nawet nie będę tego komentował, bo to nie ma sensu. == żenada, nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, Nick. Skończ, albo powiedz chociaż raz coś sensownego, ew. coś co ma więcej niż jedną linijkę. ==

A co do pulpitu gizza, brzydkie ot jest niemiłosiernie, ale skoro mu tak wygodnie to nie ma się co czepiać, bo to jest - wbrew temu co myśli jeden taki == - najważniejsze. :]

Jak zawsze Paulie, jak zawsze ...

Po pierwsze: bylo wiecej niz jedna linijke ... ;]

Po drugie: kurde, temat o MODYFIKACJACH, a nie o beznadziejnych pulpitach, ktore IMO sa funkcjonalne.

PS. mysli ze jak ma 18, to moze sapac <joke> :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie, jeśli jakieś tu zaglądają), ustalmy sobie pewne zasady.

Jest to temat dla wszystkich, więc bądźcie łaskawi nie pisać "i po co to tu wstawiłeś". Jak ktoś wrzuca szmirę, niech się liczy z ostrą krytyką (konstruktywną!), ale za wycieczki osobiste będę wycinał równo z ziemią.

Temat jest do udzielania porad i konstruktywnej, podkreślę to słowo, KONSTRUKTYWNEJ, krytyki. Dla osób, które mają problem z tym słowem: konstruktywna, tj. mówiąca, co jest źle i jak mogło by być lepiej, co poprawić. Szczególnie ta druga część jest tu istotna.

Dlatego postawmy sprawę jasno: oczekuję w tym temacie konkretnych wypowiedzi, a nie "syf, fuj, dno, -nieskończoność / 10". Pustą krytykę będę kasował, a osoby ciągle to robiące, dostaną ostrzeżenie.

Szczególnie tyczy się to kolegi Nicka Wazalskiego, który doskonale wie, że jest już u mnie na cenzurowanym (mówiąc po prostu: przeginasz, przegniesz bardziej i masz kredki, a niewiele Ci brakuje). Twój humor do mnie nie trafia, więc teksty "mysli ze jak ma 18, to moze sapac" zachowaj dla siebie.

Druga sprawa to flame, również Nick, ale tym razem w duecie z kolegą Paulie'em. Znudziło mnie Wasze dogryzanie sobie wzajemnie.

Paulie -> O ile masz dużo racji, to zaczynasz przeginać. Weź to pod uwagę i skończ docinki.

Pozostałe osoby wierzę, że wezmą sobie moje uwagi do serca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc kolejna modyfikacja, tym razem więcej szczegółów.

Nazwa: Dark orange.

darkorangemi4.th.jpg

darkorange2zd9.th.jpg

darkorange3za0.th.jpg

Wallpaper: BMW_M6_5_by_stefanmarius

Visual style: NEXTLevel

Icons: Convave light

Winamp: Brighter orange

AQQ: black Aero

Firefox: Chromifox.

Komentarze - jak zawsze - mile widziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, ale nie podoba mi się ten VS.

Jest tandetny, przyciski na pasku wyglądają jakby były wciśnięte (no niby to takie oryginalne, ale moim zdaniem bez sensu i przesadzone), gradient na pasku gdzie masz podział kolumn (nazwa, typ, całkowity rozmiar) rzuca się w oczy, ale tylko dlatego, że jest obrzydliwy.

Ale reszta w porządku. Ocen liczebnych nie wystawiam, bo uważam, że to dziecinne. Z tego na napisałem wyżej można więcej wywnioskować niż z cyferek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie

@Adam______________________________________Ry

Dopasowanie kolorów bardzo udane, tylko kurczę ta tapetka 'tóing baj fotoshop' i VS bardzo tandetne IMO. Chyba tylko dzięki tym kolorów na to wszystko da się w miarę bez bólu patrzeć. To jest oczywiście tylko moje zdanie, bo tobie może się to podobać - każdy ma jakieś tam swoje upodobania i nic tego nie zmieni, jednak na twoim miejscu poszukałbym jakiegoś fajnego VSa i lepszej tapety. To tyle. :]

@wies.niak

Przepraszam, poniosło mnie po prostu nieco... :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulie, ta tapeta akurat nie jest zła. No i, jak zauważyłeś, dobranie kolorów koledze Adamowi wyszło znakomicie. Tak jak napisałem - jakiś porządny VS i wyjdzie kompozycja pierwsza klasa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten BMW był robiony zapewne w jakimś programie 3D, ale mi się podoba.

Względem Visual style - czasem szukam ich kilkadziesiąt minut, i do Visty obecnie dobrych styli szukać ze świecą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się tam podoba. Tapeta super, zawsze miałem słabość do tapet z samochodami. Sam sobie chciałem kiedyś taką dać, ale nie mogłem dobrać reszty i w końcu zrezygnowałem :D. Mimo ogólnego niezadowolenia publiczności z VS, ja stwierdzę że jest bardzo fajny, głównie pod względem kolorystycznym. Ikonki również pasują. W sumie to nie ma się czego doczepić. Bardzo ładna praca ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne, całkiem nieźle zgrane. W miarę estetyczne...

Naprawdę fajna modyfikacja, chociaż nie trafia w mój gust. Ale co poradzisz... opinia musi być obiektywna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...