Skocz do zawartości

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D


wiki-yu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
U mnie na lapku zamieszkał Ubuntu 7.10

zrzutekranuho8.th.png

Łatwy w obsludze itp. miło sie pracuej...a co mam do niego tak tapekta ikonki dograne z menadzera pakietów,gnome przezrocztste. Compiz do tego wiadomo kosteczka itp. gadzety. Małe pytanie jaki program robi taki pasek jak ma MacOS?

Rozumiem że chodzi Ci o coś takiego jak np, ja mam na moim obecnym desktopie?? Czyli dock icon Avant Window Navigator

http://www.getdeb.net/app/Avant+Window+Navigator

Ha, nie trudno zgadnąć w co obecnie pykam :)

zrzutekranuyx3.th.png]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIemczyk- Pulpit slaby, napewno trudno by mi sie pracowalo majac po prawej stronie tyle zajetego miejsca. DockIcons sa dobrane w zle kolory, tak samo jak ikonki na samym pulpicie -takze zle kolory (Wies.niak, juz sie nie czepiam za to ze sa, ale za to jaki maja kolor i czy lepiej by wygladalo z czy bez :P ) Fajnie by bylo, jak bys jeszcze pokazal jak winamp wygalada, no chyba, ze go nie uzywasz. Moja ocena 3/10

seb1942- zbyt zielono, proponuje, zebys zrobil jakis kontrast, bardziej zabawil sie kolorami. Ikonki na pulpicie wogole zbyt kolorowe i zbyt duza ilosc. Skin winampa widze fabryczny, proponuje jakis fajny sciagnac z deviantart. Poponuje takze uzyc jakiegos Dock-owego programu, co by pulpit byl bardziej estetyczny :). Ocena -2/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Wazalski -> Aleś teraz pojechał...:P Gdybyś się przyjrzał, to zobaczyłbyś, że NIemczyk ma linuksa. Co za tym idzie nie posiada winampa (jakoś nie wierzę, by wspomagać się np. wine, skoro jest bliźniaczo podobny xmms, choć i tak IMO amarok lepszy). Dalej: miejsce z prawej strony nie jest zajęte, bo wszystkie te informacje są "nakładane" na pulpit.

Ostro jedziesz z ocenami, ale powiedzmy że kwestia gustu. Pokaż swój pulpit, chętnie obejrzę :>

seb1942 -> Fajnie wygląda tak ciemno zielono. Jedynie zmieniłbym skórkę z winampa, by była bardziej "zielono-czarna", by lepiej wpasowywała się w styl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nick >> blysles :) Nie ma co. Nie poznac Linuxa ;)

Co do samego pulpitu. Gnome ma w sobie takie wewnetrzne fuj. Osobiscie preferuje KDE. Ikonki na docku sa dobrane nie najgorzej, chociarz ta lezka, kon i nutka psuja efekt.

Winamp'a rzecz jasna nie chce ogladac, zwlaszcza, ze go nie lubie.

Osobiscie doinstalowalbym Yakuake i wywalil konsole z docka, tylko nie wiem jak ona chodzi z gnomem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Wazalski

Pochwal się swoim super desktopem.... Nie moja wina że ja lubię proste i praktyczne rzeczy. Lol winamp, ja już od dawna używam duetu MPD + Sonata :)

Mormegil

Ja do Gnome mam spory sentyment :) Ale jak tylko dopracują to KDE4 to na pewno się przerzucę. (Siedziałem XFCE ale takie burackie mi się wydało).

A i staram się unikać programów z kde na gnomie - niepotrzebnie mi zawala się pamięć bibliotekami... (szkoda że Exaile jest taki żałosny w porównaniu do Amaroka.)

Seb1942

Nawet ładny jak na Windowsa. Fajnie to się komponuje ale AŻ za zielono jest u Ciebie;0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Wazalski -> Że tak powiem, mega lol:D 2 miesiące mówisz? Ciekawe, bo taki sam obrazek wisi w poście z września ubiegłego roku! :D

Mogłeś choćby piosenkę zmienić w winampie:P

Co do samego pulpitu to jest zwyczajnie monotonny.

A tak nawiasem mówiąc, mogłeś zasmarować numer gg swojej dziewczyny (pozdrowienia dla Opola) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nick Wazalski :arrow: OWNED !! :lol:

Swoja droga, nie czepiaj sie tak bardzo innych , bo Ciebie tez sie mozna "czepnac" :wink:

A zeby nie byc goloslownym , moj pulpit :arrow:

12839356aq4.th.jpg

Mow co chcesz , mi to lotto :)

PS. Pozdrawiamy dziewczyne !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nick >> bardzo ladny pulpit. Tych co twierdza, ze ciemne pulpity sa do bani wogole nie sluchaj. Jedyne co mi sie nie podoba to te ikonki na docku. Sa absolutnie nie wymowne. No bo co to niby znaczy wysoki but, albo bus :?:

Zawsze zalowalem, ze nie mozna wymusic na windowsie, zeby wszystkie okienka wygladaly jak ten winamp.

-=MARCIN=- >> Juhh. Za duzo ikonek w tray'u i na pulpicie. Tapeta, to chyba jakis zart jest. Przejzyj sobie chociaz bonus1 z cda i wrzuc jakas ladna fure, bo to cos to ani smieszne, ani ladne, ani ... . Absolutna nijakos.

WMP na pasku, Odcina sie od paska.

Za duzo skrotow na pasku.

Generalnie pulpit bardzo funckjonalny, ale nie ladny.

Wylacz messengera, jesli z niego nie korzystasz. Gdzies w opcjach, wystarczy odznaczyc autostart.

Ikonka powiadamiania o tym, ze "Twoj komputer moze byc zagrozony" tez raczej Ci nie potrzebna. Wlacz applet i z lewej masz "zmien sposob powiadamiania" czy jakos tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i smieszne , moze nie ladne , ale 220BHP i 150mph takie smiesznie nie jest , szczegolnie kiedy "mniej smieszne" furki zostaja w tyle :wink:

Zalorze sie ze nie wiesz nawet co to za marka :lol: W Pabianicach tego nie ma.

Ale koniec OT.

Co do mojego pulpitu , to mam zycie i nie spedzam kazdej chwili ukladajac ikonki zeby mi sie kolor zlewal :lol: Jak Ty tak robisz , to wspolczuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego pulpitu , to mam zycie i nie spedzam kazdej chwili ukladajac ikonki zeby mi sie kolor zlewal :lol: Jak Ty tak robisz , to wspolczuje :D

Emmm, ale my tak robimy, bo jestesmy modyfikatorami pulpitow :) (trudne slowo :P, uhh) i wlasnie takie jest nasze zadanie :).

Czyli wspolczujesz teraz:

Obi-Sanowi, Xengeyokaiowi, Wiki-yemu (zalozyciel tematu, chwala Mu !! :) ), Pauliemu, Mnie, Mormegilowi i NIemczykowi?? Ciekawe czemu...?

A i o co chodzi z tym owned?? Ze do bani?? No to mi wspolczuj :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i o co chodzi z tym owned?? Ze do bani?? No to mi wspolczuj :P

Owned - skrót z gier w multi - zoownowany - czyli pokonany, rozwalony itp.

Ja tam zawsze zmieniam tylko tapetę, ikonki raz przestawię, i thema dla emralda. (żeby nie było mam życie POZA komputetem :P).

Ja tam swój pulpit pokazuję po to żeby usłyszeć kto o nim co myśli, ale to nie zmienia faktu że pulpit jest mój i tylko dla mnie :]

Muszę poszukać jakieś fajnej tapety na devianartcie bo w Nevewinter Nights powoli kończę grać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-=Marcin=-, ty naprawde lepiej mi wspolczuj :P

Mnie kiedys tez [regulamin] obchodzil moj pulpit, dopiero jak zobaczylem co mozna z nim wyczyniac, to poprosilem Xengeyokaia o kilka rad, nastepnie Obi-Sana a od kilku miesiecy :P z Pauliem wspolpracuje :P (bo tak, jest, nie Paulie? :P )

Wie moze ktos co sie dzieje z Xengeyokai'em?? Na gg go wogole nie widze i wogole jakos zniknal, nie?

Koniec offtopicu.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • biurko, na komputerze, który w sumie służy tylko do ssh (zdalnego logowania), przeglądania http i ewentualnie stawiania apache'a w celach testowych.

01cj2.th.jpg 02xy9.th.jpg 03ic3.th.jpg

Ikon nie ma, bo po co? Muzyki nie ma, bo po co? Composite jest tylko na jednym screenie, ale generalnie go też nie ma, bo po co? :)

(Xfce, Conky, Firefox, Gaim, Bashowy Terminal)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conky, ale on jest tylko na Linuxie (na moim screenie jest trochę bardziej rozbudowana wersja). Ja z kolei myślę o przeniesieniu się na KDE, ale najpierw dobiję mojego GNOMa - screena dam za kilka dni bo czas nagli.

Kurde straciłem wenę, kijowy ten pulpit ale musiałem i tak zmienić bo Neverwinter mi się przejadło.

screenbluepv6.th.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A to moje nowe dziecko. Zrezygnowałem z sidebara, gdzy jest dla mnie zbedny, pasek zostawilem na dole bo tak lubie. Rocket dock... Co do info o systemie moze i nie sa ladne ale jak je robilem zależało mi na najważniejszych info, i robiłem ewidentnie pod siebie:]

1.

7e65364c76941c69m.jpg

2.

05eb3d82c3e7d984m.jpg

3.

baed154093fae3d5m.jpg

4.

de52a175fd93cde5m.jpg

5.

213b609697f49f6fm.jpg

6.

dfc57d013f94c7e7m.jpg

7.

475c231aaba109d9m.jpg

Czemu pasek z visty, bardzo przypadl mi do gustu i tyle...

Poprzedni pulpit:

7ea50dfdc88d2089m.jpg

System to oczywiście niezawodny XP Prof, SP2:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...