Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RageOfBear

Devil May Cry 3 - wyskakuje błąd przy uruchamianiu

Polecane posty

Witajcie dobre człowieki.

Problem mam z grą DMC3(dzisiaj CDA zakupiłem), choć podobny zdarzał się wcześniej z bodajże Morrowindem.

Instalacja przebiega bezproblemowo, a gdy próbuję uruchomić grę - uwaga, zaskoczenie, pojawia się problem. Ot, błąd wyskakuje.

Sygnatura błędu:

AppName: dmc3se.exe AppVer: 1.3.0.0 ModName: dmc3se.exe ModVer: 1.3.0.0 Offset: 002dc30d

Ja to się nie znam, chłopak ze wsi jestem, pograć tylko chciałem. Dlatego też proszę WAS o pomoc. A, i jeszcze mojego komputra dane sprzętowe:

Pentium? Dual-Core CPU

E5200 @2.50 GHz

1.99 GB Ram

Intel? G33/G31 Express Chipset Family

Jeśliby ktoś potrafił pomóc to byłbym wdzięczny.

Szczególnie za pomoc typu: "Kretynie, zainstaluj to, to, to i jeszcze to, i będzie działać, a teraz przestań zawracać nam dupę"

Z góry dziękuję:)

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie grę. Zainstaluj też nowe sterowniki do karty graficznej i DirectX 9.0c (zaznacz stosowną opcję w instalatorze gry - mianowicie "Zainstaluj DirectX 9", instalacja uruchomi się automatycznie).

Tak przy okazji: podaj jeszcze system operacyjny (podaj też wersję Service Pack'a) i kartę graficzną.

I nie przejmuj się, że "chłopak ze wsi" jesteś, ja jestem dziewczyną ze wsi (a raczej zapadłej dziury) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kawalorn, zapoznać się zapoznałem - błędu nie widzę.

Oświeć mnie jeśli łaska.

Ylthin: Ja się nie przejmuję, ja informuję, iż w danym temacie pojęcia zielonego nie mam:) Kolokwialnie ująłem to "chłopcem ze wsi":) Windowsa mam XP Professional, wersję 2002, Service Pack 3, a kartę graficzną podałem: Intel? G33/G31 Express Chipset Family(tak przynajmniej mi pisze)

Directa zainstalowałem z płyty przy instalacji gry:)

Błędu nie widzisz bo POPRAWIŁEM a brakowało opisu problemu w nazwie tematu. Przydałoby się zauważać takie rzeczy - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Nie wiem, czy to może nie jest problem ze zgodnością, choć na XP nie powinno być problemów... Spróbuj może trybu zgodności z Windows XP Service Pack 2. (ewentualnie z jeszcze starszymi wersjami Windowsa - np. 2000)

Gdyby to nie pomogło spróbuj zaktualizować sterowniki do karty graficznej, choć przyznam Ci szczerze, że karty Intela się do grania nie nadają. Mimo to, DMC3 powinna uciągnąć.

A jeżeli i to nie pomoże to spróbuj zwykłego reinstalla, jak powiedziała Ylthin. Ewentualnie odszukaj na płycie plik dmc3se.exe (z nim są problemy) i skopiuj go ręcznie do głównego katalogu gry...

A jeśli to nie pomoże, to ja już nie wiem w czym problem...

BTW. Też jestem ze wsi... I jestem z tego dumny :P

Jak się czegoś jeszcze dowiem, to dam znać. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ściągnąć cracka... próbowałem naprawdę wiele sposobów, bo miałem ten sam dokładnie problem. I gra dopiero zaczęła działać po ściągnięciu któregoś tam z kolei cracka... więc jeśli Ci dalej nie działa spróbuj to co napisałem.

Używanie cracków jest nielegalne i polecanie takiego jest niezgodne z regulaminem forum. Otrzymujesz za to ostrzeżenie - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Tak jak mówi moderacja. Nawet nie waż się używać cracka... Kurczę, nowy i nie przeczytał regulaminu, ale nie ważne.

Tak jak podejrzewałem, problem leży najprawdopodobniej w tym, że masz zintegrowaną kartę graficzną, z którą gra może nie chcieć współpracować. Zaktualizuj sterowniki do karty i powiedz, czy coś to dało... Jak nie, będziemy kminić dalej ;)

No i sorka, że tak się wypowiedziałem o tym cracku, ale mnie coś bierze, jak ktoś poleca komuś cracka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracka nie mam zamiaru ściągać.

Za to ściągnąłem po dwudziestoczetero godzinnych poszukiwaniach drivery do mojej karty graficznej(sam na to wpadłem już wcześniej - serio^^) i niestety nie pomogło.

Aleś pan czepliwy, panie moderator - błędu ni ma to się proszę nie czepiać:P Było nie poprawiać:)

To mój obowiązek. I chyba lepiej nie wpisuj mi się tak dobrze w pamięć, bo jeśli zauważę że nagminnie źle tematy nazywasz to mam pozwolenie aby podjąć... drastyczniejsze kroki :P - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Hmmm... To ja już nie wiem... Stery nie pomogły... Może to po prostu problem z Twoją kartą graficzną, której gra najpewniej nie obsługuje. Tak już jest z tymi kartami Intela. Najprawdopodobniej nie pograsz :(

BTW. Słuchaj Kawalorna i lepiej nie sprawiaj, żeby Cię zapamiętał, bo każdy Twój czyn będzie wtedy bacznie obserwowany przez Szanownego Pana Moderatora, a tego byś nie chciał :P

Ale masz fajnie... Do każdego posta dopisek ;)

Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety najprawdopodobniej o to chodzi, przejrzałem anglojęzyczne fora i też coś takiego tam pisze.

A co do Jego Ekscelencji, Najjaśniejszego z moderatorów, Szanownego Kawalorna, to liczę na jego poczucie humoru(pewno jakieś ma, mod, nie mod ale człowiek jednak):)

A nadgorliwości ww. się nie boję albowiem zaprawdę powiadam Wam: najlepsze co mogłoby przydarzyć się człowiekowi w życiu to urodzenie się mną:)

Nie martw się humor czuję jeszcze całkiem nieźle... chyba że to znowu rozwolnienie - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...