Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xengeyokai

A4 Tech i jego myszki

Polecane posty

ai.

postanowiłem kupić sobie MYSZE.

bo mi stara sie znudziła. w sumie może wydziwiam bo sprawuje się dobrze. prawie. zdarza się że świat w grze wiruje i trzeba ją ciut unieść (pewnie powierzchnia bo wole zdzierac biurko niz w podkladki sie bawic).

moja mysz została zakupiona 7 lat temu i generalnie na marke a4tech nie biadoliłem, czego wynikiem jest obecny tu entuzjazm ich względem i upatrzony model X-750 XGame Laser .

jest to laserek, nie optyk.

chce kupić myszke do 70zł

czy w tym przedziale cenowym znajde porzadnego laserka czy lepiej zainwestowac w optyka?

jesli tak/nie na powyzsze to dlaczego?

jak ten konkretny model sie sprawdza?

myszka bedzie wykorzystywana do codziennej pracy, czyli strony dla doroslych, komunikatorki, filmy, gry (amateur level) etc itd itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą. Dobra myszka jak za 70 zł, jednak po 2 latach rozwalił mi się scroll, po prostu świruje jak się go używa. Chociaż to nie wyjątek, po kilku miesiącach użytkowana każdej myszki zawsze mi się rozwalał. Chyba sobie zaraz zamówię takiego samego A4Techa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram rekomendacje X-748. Myszka poprawnie wykonana, wyprofilowana w sposob podobny do DeathAddera, ktora posiada tez system regulacji wagi i swietny sensor. No i kosztuje dwa razy taniej niz inne myszki dla graczy warte uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam X748k myszkę jest bardzo dobra dobrze się nią gra w fps ale mi akurat trafił się egzemplarz nieco felerny to znaczy myszka po 9 miesiącach uzytkowania padły w niej klawisze 3X fire prawy przycisk kółko, boczne przyciski a dpi poszło na 3600dpi i nie szło nią manewrowac dałem do serwisu czekałem 2 tygodznie potem przysłali działała dobrze 2 dni potem znowu padł przycisk kółka myszy i 3 x fire ale juz mi się nie chce wysyłac jej do serwisu tylko czekam do grudnia kupię nową mysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...