Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wolfick

Rozwiązany: Laptop do ok 2500zł, na którym można pograć

Polecane posty

Witam :) planuję zakup jakiegoś sensownego lapka do kwoty podanej w temacie. Zależy mi na 4 giba ramu, sensownej karcie nVidii albo Radeonie i odpowiednim procku do tego :). Wiadomo, że za tę cenę nie należy spodziewać się cudów, ale miło byłoby pograć płynnie w Wiedźmina, Risena czy w przyszłości sequele tych gier na chociażby średnich detalach. W poprzednim CDA 1/2011 są coprawda testy kilku fajnych lapków, ale do pogrania od 3k zł, a to mimo wszystko te 500zł za dużo, bo zakup planuję już lada dzień, z racji że potrzebuję go też na studiach.

Na oku mam 2 modele Lenovo, dam tutaj linki do nich

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/...20gb-w7hp.bhtml

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/...00gb-w7hp.bhtml

te lapki mają na pokładzie kartę GeForce GT 240M i zastanawiam się czy z tymi konfiguracjami wystarczyłyby do sensownego pogrania. Jeśli ktoś potrafiłby ocenić albo zna inne dobre modele w tym przedziale cenowym to proszę o radę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomek zakupił niedawno Acer Aspire 5741G KLIK

i3 2x 2.13Ghz

4 GB RAM (czyta do 8 gb)

320 GB dysk

GT 320M

świetny do pracy, i pograć tez na nim mozna.

Choc wiadomo, z normalnym kompem nie porownasz :)

zapłacił 2100zł w salonie Neonet'u :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że i procek i karta lepsza, ciekawy lapek, dzięki. Nie wiem czemu, ale jakoś mam minimalnie mniejsze zaufanie do Acerów, ale to chyba niepotrzebny przesąd z mojej strony :) ale jeszcze mam te 1-2 dni na decyzję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy byłby dla ciebie problem z dopłatą 100 zł, bo wtedy byś mógł se kupić Lenovo Ideapad Y550P z procesorem Intel Core I3- 350M, karta graficzną Geforce GT240M, 3 GB Ram-u i z 320 Gb pamięci?

To to samo, co ten, co ty pokazałeś, tylko, że ten zamiast intel core 2 duo ma intel core I3, droższe modele mają I5 oraz I7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kupno laptopa przesunęło mi się o kilka dni i jeszcze go nie mam, generalnie to może i mógłbym jednak dopłacić te stówkę. Jednym z cenowych hitów jest chyba teraz Asus, którego pokazał yojo2. Co do tego lenovo, to tak wizualnie to (mimo braku bloku numerycznego) właśnie on mi się najbardziej podoba :). Jeszcze miałbym pytanko, bo czytałem że Gt240 to tak naprawdę stara nazwa GT330 i czy to ma wielkie znaczenie, że karta nie obsługuje DX11?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...