Skocz do zawartości

Magicka


Bethezer

Polecane posty

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 5 weeks later...

Też kupię dopiero podczas świątecznej promocji, ogólnie liczyłem na to, że dostanę go za free tak jak resztę dlc do Magicki za betatesty wszystkiego co się dotychczas ukazało (przyzwyczajenie, bo do tej pory tak było), ale widocznie coś się zmieniło w paradoxie i trzeba będzie wysupłać kasę, ale nie narzekam (za bardzo), bo przy tej spędziłem mnóstwo dobrego czasu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem kupić podczas "Czarnego Piątku" ale kiedy dowiedziałem się, ze już wcześniej było -75% za Complete to wstrzymałem się.

Mam nadzieję, że dojadę wersję Complete również z nowym dodatkiem z upustem.

Jednak mówili mi, ze samotne przechodzenie gry jest do pupy. Ma ktoś inną opinię ?

EDIT:

Aha ktoś mi może powiedzieć ile waży Podstawka oraz Podstawka + all dodatki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dzisiaj postanowiłem podpiać pada i zagrać z kumplem. Wszystko pięknie.

Tylko w opgołe nie rozumien/nie umiem/nie wiem jak rzucać spelle. naciskam byle co i czasem cos wejdzie.

Macie jakiś config na pada? co pod jakie przyciski ustawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak podpiąłem pada to sam skonfigurowałem, jakos tak ze mam na 1234 (przyciski) spelle. i np na arkana musze 3 aż mieć naciśnięte naraz np. 123. całkowicie co innego niz zwykle walenie qwer i mam super combo na klawiaturze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dojadę wersję Complete również z nowym dodatkiem z upustem.

Na święta pewnie będzie ;)

Jednak mówili mi, ze samotne przechodzenie gry jest do pupy. Ma ktoś inną opinię ?

W jednym z ostatnich patchów dodali możliwość 'samowskrzeszenia się' (do kilku razy na etap) podczas samotnej gry, ale gra ze znajomymi to po prostu więcej funu.

EDIT:

Aha ktoś mi może powiedzieć ile waży Podstawka oraz Podstawka + all dodatki ?

740 mb waży wszystko, a i tak podczas kupna podstawki tyle zassiesz bo dlc i tak się ma na dysku, potem tylko odblokowuje się to za pomocą kodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ukończyłem właśnie podstawkę i się zastanawiam jakie DLC kupić przy najbliższej obniżce. Zapytam tak na ile grania starczy Vietnam oraz The Stars are Left? Bo jak te rozszerzenia starczą na godzinę czy dwie to sobie daruję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Inna sprawa, że Vietnam jest całkiem zabawny, szczególnie Army Robe, która najbezczelniej w świecie daje karabin szturmowy M16A1. Całkiem wygodna zabawka.

Poza tym jest jeszcze jedna podstawowa różnica: The Stars Are Left to przedłużenie kampanii, a Vietnam to wyzwanie. Pełne karabinów maszynowych i wybuchowych beczek. A dzięki nowym szatom, każde DLC może starczyć na długo do gry ze znajomymi w wyzwania i areny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darowałem sobie kupno tych dodatków. Vietnam ma tylko jedną misje a Starsy trzy misję więc pffff nie opyla się. Zawsze mogę wysępić od kogoś by załozył hosta, bo by zagrać sam nie muszę miec tych dodatkow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź poprawkę na to, że to nie są tylko misje. DLC się kupuje dla szat, czarów i przedmiotów, a misje (3 rozdziały w TSAL) i wyzwania (jedno w Vietnam i dwa w TSAL) to głównie bonusy. Jedyna jeszcze warta uwagi rzecz to mapy do multi jeśli masz dobre łącze - bo nie każdy na hosta się nadaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kupiłem dzisiaj nowe DLC, wyzwanie jak wyzwanie, emocjonujące, zwłaszcza walka z bossem. Granie wampirem to całkiem nowe wyzwanie, że tak powiem ;p Jak ktoś zagra to zrozumie. To nie jest długie, żeby nie było, ale za 20 zł dostaje się ponad godzinkę miłej gry, kilka aren i przedmiotów. Jak dla mnie się opłaca, 20 zł to mało, a podczas jakiejś promocji będzie jeszcze taniej. Polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...