Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

fredos2001

Karta dźwiękowa do Genius 6000

Recommended Posts

Podbijam :laugh: Trochę minęło. Kwota zmalała do 250, albo do 150 zł ( nie dziwcie się, minął rok trzeba było z czegoś żyć )

Czekam na oferty do 250 i 150 zł.

Pracuję na Windows 7 64 bit. :happy: Na razie mam mały chaos więc rzucajcie propozycje z adnotacjami małymi. ( myślę że w niższej granicy do Geniusów coś już z nadwyżką możliwości się znajdzie )

Link to comment
Share on other sites

( nie dziwcie się, minął rok trzeba było z czegoś żyć )

No no, ja mieszkając w akademiku traciłem nie raz tylko 50-60zł na miesiąc ale przez rok żyć na 100zł? Nawet nie pytam ile ty ważysz xD

Dobra, to joke a teraz poważnie: ja raczej skłaniałbym się ku SB Audigy 2 ZS. Xonar obnaży niedoskonałości satelitek w wysokich brzmieniach. Audigy zejdzie nisko z basem, brzmienie będzie bardziej "funowe" i jeżeli autor gra w nieco starsze gry to np. w takim Bioshocku będzie się cieszył z efektów EAX. Oczywiście też zależy jakiej muzy fredos słuchasz.

Link to comment
Share on other sites

Tego Creative bym mógł brać. Ale jakbym na XP siedział. Teraz nawet nie wnikam jakie są sterowniki do tego na Windows 7.

Słucham wszystkiego. Chociaż ogólnie to rap, hip hop, pop, electro house ... no wszystko co się nawinie. :laugh:

Co do tego czy xonar obnaży niedoskonałości satelitek to nie wiem. Bo nie miałem okazji takiego duetu odsłuchać.

W starsze tytuły pogrywam, ale to już rzadziej. Dlatego sam EAX mnie do karty nie przekona.

Link to comment
Share on other sites

Karta doszła, już jest zamontowana. Pierwsze wrażenie: subwoofer w końcu zaczął grać jak powinien, ale po sporym czasie na integrze jest trochę dziwnie. Trochę drgająca szyba w oknie przy 50HZ przeszkadza. Ale wtedy subwoofer "ładnie" ( jak dla kogo :tongue: np. dla mnie ) gra.

Ciekaw jestem jakie zdanie sobie wyrobię o tej karcie dźwiękowej przez kolejny tydzień. Jak na razie temat raczej nie do zamknięcia.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...