Skocz do zawartości

Highendowy smartfon do 1500zl


Foonkone

Polecane posty

No witam, zastanawiam sie nad jakims fajnym smartfonem, co polecacie? HD2 jest fajny,niby WM, no ale na Youtube'owych reviewach wyglada fajnie, kompletnie inaczej od 5.0 ktory doprowadza mnie do szalu. Desire rowniez mi sie podoba, ale nie wiem jak jest z tym Androidem, dobre to, Galaxy rowniez mi sie podoba, no ale tu problem natury takiej, ze to Samsung, z ktora to firma wiele milych wspomnien nie mam. No i iPhone 3GS, choc tu zastanawiam sie, czy faktycznie iOS jest lepszy od systemu Google'a. No i jeszcze pozostaje sprawa gabarytow- tu glownie sprawa tyczy sie HTC- wiele ludzi narzeka na rozmiary tych telefonow, jak to jest? Faktycznie to sa takie klocki? Telefon bedzie uzywany glownie do Netu, moze muzyki, esemesow, no i jakims konkretnym aparatem tez nie pogardze. Zalezy mi tez na duzej ilosci contentu (tu domyslam sie, ze wygrywa AppStore, choc warto zasiegnac waszej opinii).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym najbardziej opłacalnym wyborem będzie wybór smartfona z Androidem, czyli Desire lub Galaxy. Andek to wiele darmowych i płatnych aplikacji, Marketplace na windowsie to dno, o iOS nic nie powiem bo to obcy mi system,ale słyszałem, że jest tam dużo aplikacji. Co do HTC nie mam ani HD2, ani Desire to nie powiem ci jak jest z wymiarami. Mogę za to powiedzieć, że HTC robi porządne telefony i nie będziesz zawiedziony jeśli wybierzesz, któryś z nich. Co do samego HD2 możesz zainstalować na nim Androida, albo tzw. Dual Boot'a (andek i wm jednocześnie), oczywiście jeśli lubisz tak grzebać w softach.

Podsumowując polecam ci telefon z androidem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam palma z windows os. System ten daje wiele mozliwosci można nawet emulować aplikacje komputerowe. Włączając takiego smartfona czuje się klasę, to jak mercedes wśród innych marek. Urzadzenia są naszpikowane bajerami i nowoczensą technologią. Ponadto aplikacji na ten system wcale mało nie ma, najpopularniejsze programy powstaja wlasnie na ta platforme.

Do 1500 zł moge polecic wlasnie HTC HD 2 i niech nikt sie nie przejmuje wielkoscia im wiekszy tym lepsza obsluga, mozna filmy poogladac, a poza tym malo kto takie fony posiada wiec bedzie mozna sie czyms pochwalic :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, android super system, ale na twoim miejscu nie robiłbym nic innego, jeśli nie kupił iPhone 3GS! :) Na iOS jest o ok. 100 tysięcy więcej aplikacji niż na Andku, więc odpowiedź nasuwa się sama. 600 MHz procek. Więc wg. mnie(ale wg. mnie) iPhone 3G S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie polecę ci HTC Desire Z z jednego, ale jakże problematycznego po jakimś czasie powodu. Otóż jest to dość dziwny slider ( jeśli to tak można nazwać ). Sposób rozsuwania to podobno, niestety duża porażka, a jeśli nie chcesz po roku oddawać telefonu na gwarancje to wiadomo. HTC HD2 jest to świetny telefon jeśli chcesz mieć wielki ekran do internetu albo do oglądania filmów - do tego nada się idealnie a Windows Mobile 6.5 wygląda i chodzi świetnie, więc nie słuchaj ludzi którzy narzekają na niego, to tylko przesądy bo starszy windows był okropny. Jeśli nie szukasz patelni to polecam HTC HD mini, bądź co bądź LG P500. Oba na allegro kosztują poniżej 1000 zł. Oba mają ekrany LCD 3,2 cala, rozdzielczość 320x480. Za HTC przemawia aparat o większej rozdzielczości 5 mpx przy 3,2 LG, ( chodź przyznaję że LG robi ładne zdjęcia, a do dokumentów są nawet idealne ) i troche "szybszą" kamerkę VGA :(. Oba telefony mają ten sam procesor, ale LG posiada 512 Ram w porównaniu do 384 w HTC. Lg posiada baterię mAh 1500 a HTC tylko 1200. Jeśli bardzo ci zależy na Androidzie to jest jeszcze do wyboru prawie taki sam z wyglądu HTC Gratia ( albo Aria - nie pamiętam który był na rynek Europejski ) który ma androida 2.2 i mały trackball. Ostatni telefon jaki moge polecić to HTC Desire ze względu na bardzo dobry ekran Super Clean LCD 3,7 cala o dużej rozdzielczości 480x800, pełną obsługę MultiToucha, świetną nakładkę HTC Sense ( która żre kasy że cholera - przepraszam za określenie ) 576 Mb ramu, bardzo dobry aparat 5 Mpx, update do androida 2.2 który dodaje nagrywanie w 720p oraz Potężny procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1 GHz. Wybór zależy tylko od ciebie, a wszystkie telefony na swój sposób są najlepsze. To zależy tylko od ciebie który wybierzesz. Jak dla mnie desire byłby Priorytetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ekran? Co najwyżej przeciętny, jeśli chodzi o cukierkowość :D Tak przy okazji. Okazało się, że zwykły Wave jest lepszym wyborem od Wave II, bo nowy wyświetlacz w Wave II jest gorszą technologią, spowodowaną cięciem kosztów Samsunga. Porównałem wyświetlacz Wave i Wave II. Pierwszy wypada o wiele lepiej. Rzekomo drugim powodem jest to, że nie nadążają z produkcją Super AmoLED, bo Wave zbyt dobrze się sprzedawał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...