Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piesnababe217

Gears of War - problem z logowaniem i aktualizacją

Polecane posty

Mam problem. Otóż kupilem gears of war z serii xk gold i po instalacji musze sie zalogowac poprzez gre, wpisuje klucz dane konta i wyskakuje mi aktualizacja po ktorej gra sie wylancza i trzeba ja na nowo zalaczyc po czym pisze ze jestem niezalogowany wiec loguje sie i znowu ta sama aktualizacja i znowu z tym samym skutkiem. Prosze o pomoc mam loadera by zagrac w singlu lecz chce zagrac w sieci z kumplem a ta usluga microsoftu mi to uniemozliwia.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Games for Windows Live?

wyskakuje mi aktualizacja po ktorej gra sie wylancza i trzeba ja na nowo zalaczyc

A możesz jaśniej? Z tego fragmentu wnioskuję, że gra wywala ci się do pulpitu. Czy pojawia się komunikat o błędzie?

Mała prośba - pisz z uwzględnieniem zasad ortografii, interpunkcji i gramatyki, inaczej otrzymasz upomnienie od moderatorów. Inna sprawa, że przy zachowaniu w/w zasad jest większa szansa, że ktoś ci pomoże - z prostej przyczyny: twój post będzie czytelniejszy. I mniej ludzi ucieknie na widok błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak:

loguję się, sciaga mi sie akutalizacja, instaluje się, gra włącza się ponownie i każe zalogować się jeszcze raz. Po tej czynności dalej chce się akutalizować. Zaktualizowałem dwa razy i zacząłem szukać pomocy. Jeśli ktoś wie jak to naprawić to proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągnijcie patcha ręcznie np. z tego miejsca. Następnie usuwacie gfwl, którego macie zainstalowanego i wgrwacie tą wersję.

Ja postanowilem ostatni raz zakutalizowac gre i za ostatnim razem poszlo. Moze bylo kilka akutalizacji do wgrania i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...