Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tabula

Jaki zasilacz do tego zestawu ?

Recommended Posts

MikaelDorren

Że się tak wtrącę...nie żebym twierdził, że źle doradziłeś w sprawie tej zasiłki, ale z własnej obserwacji wiem, że na hasło "poproszę dobry zasilacz 350 W" obsługa przeciętnego sklepu z szerokim uśmiechem wyjmie spod lady Feela II albo innego Tracer'a Highlandera :laugh: Więc może bezpieczniej byłoby zawęzić krąg producentów do (na przykład): Fortrona, Chiefteca, Amacroxa i może jeszcze Seasonica.

Tabula

To są ci najtańsi. Inne firmy także maja zacne produkty ale już wyraźnie droższe. Nie byłoby sensu wydawać na nie pieniędzy do takiego staruszka.

Link to comment
Share on other sites

Lomelindi:

Racja, moje niedopatrzenie. Tak rzadko kupuję w normalnych sklepach, ze już powoli zapominam jak tam bywa z poziomem obsługi (a przecież jak sam parę lat temu kupowałem zasilacz na to hasło (dobre 350W) dostałem Feela, Tracera oraz I-Boxa).

Tabula:

Do listy tańszych dorzuciłbym jeszcze Tagana.

Link to comment
Share on other sites

@Lomelindi troche się już naczytałem na tym forum i podanego Feela kijem bym nie tknął :D a po drugie to nie kupuję sprzętu w "normalnych sklepach" :D

Bardziej chodziło mi o dokładne modele bo jeśli chodzi o producentów to mniej-wiecej się orientuję ale jak to już ktoś kiedyś napisał "Każdy producent wydaje trochę lepsze i trochę gorsze zasilacze" dlatego pytam się o dokładny model żeby nie było lipy ;)

@Edit: Acha i preferowany sklep: ramnet lub esc ;)

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...