Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbiak

Settlers III

Polecane posty

Znalazłem rozwiązanie na problem z instalacją gry, źródło:

http://community.installshield.com/showthr...threadid=130737

Otóż, najpierw trzeba pobrać programik Update Manager z tej strony:

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q111006

Następnie należy otworzyć katalog

(litera napędu, w którym mamy Windows) :program filescommon files

i wywalić katalog InstallShield.

Potem należy zainstalować pobrany Update Manager, co aktualizuje od razu wersję InstallShield'a do 10.

Settlersi wchodzą bez problemu... przynajmniej u mnie. :)

Zrobiłem wszystko tak jak napisałeś i wszystko jest cacy ale...nadal nie ma muzyki! :( Da się coś z tym zrobić? Bo w cd-action napisali że niestety nie ma muzyki normalnie ale można ją mieć instalując i uruchamiając settlersów z obrazów programem daemon tools więc zrobiłem tak jak napisali ale i tak nie ma muzyki.Może wiesz dlaczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tego tak dużo ale u mnie wywala się coś takiego

Module list: names, addresses, sizes, time stamps and file times:

C:WINDOWSsystem32SHLWAPI.dll, loaded at 0x00380000 - 401920 bytes - 3d8bc54b - file date is 9/20/2002 19:04:44

D:Settlers III - Zlota edycjaS3.EXE, loaded at 0x00400000 - 3842048 bytes - 38e4b1b0 - file date is 4/30/2002 11:57:24

C:WINDOWSSystem32DDRAW.dll, loaded at 0x51000000 - 292864

...........

.....................

C:WINDOWSsystem32RPCRT4.dll, loaded at 0x78000000 - 530432 bytes - 3d8bc557 - file date is 9/20/2002 19:04:40

C:WINDOWSWinSxSx86_Microsoft.Windows.Common-Controls_6595b64144ccf1df_6.0.10.0_x-ww_f7fb5805comctl32.dll, loaded at 0x78090000 - 921600 bytes - 3d8bc562 - file date is 9/20/2002 19:03:32

Dobra wykasowałem tego trochę.Muza dalej nie działa.Spróbuję pogrzebać w konfigu i zobacze co wyjdzie.

Acha uruchomiłem jeszcze coś takiego FileConvert.exe nie wiem czy wam to pomoże ale zawsze....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mój temat został zamknięty pomimo braku jakieś pomocy - przeklejam tutaj moje pytanie.

Mam problem z grą w multiplayer.

Wszystko jest ok do czasu aż próbuję połączyć się z jakąś grą - po prostu nie łączy. I w drugą stronę - nikt nie może połaczyć się z utworzoną przeze mnie grą (w innych przypadkach te osoby nie mają takiego problemu).

Spotkałam jeszcze jedną osobę (na chatcie gry), która miała ten sam problem i również gierkę z CDA.

Czy ktoś może wie jaka jest tego przyczyna?

PS. Problem z tym że inny użytkownik ma nowszą wersję gry rozwiązałam instalując grę z obrazu. Chociaż niewiele to dało - grać przez net nadal nie można :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą dołącznoą do cd-a 1/2006. Edytor do gry nie działa Sad Pisze :

''Błąd Krytyczny

Edytor Settlers 3 nie został poprawnie zainstalowany. Proszę ponownie zainstalować edytor z płyty instalacyjnej. Nie można używać edytora bez ukończenia prawidłowej instalacji.''

Przeinstalowałem editor i ten sam błąd Sad

Proszę o pomoc

Pozdro

Idę o zakład, że masz edycję DVD. Żeby "bawić" się edytorem, musisz zainstalować grę nie z DVD tylko z obrazów płyt (inaczej edytor nie będzie działać, przynajmniej tak jest u mnie). Niestety, coś za coś, w takim wypadku gra nie instaluje się w całości na hdd i trzeba "wachlować" obrazami lub płytkami :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z grą przez neta. Mianowicie gdy chce się dołączyć do jakiejś gry, to na dole jest okienko status w którym ciagle zmienia mi się: łączenie/nie połączony i tak w kółko. Czekałem z 15 inut i nadal mi sie nie połączyło. Najgorsze, że tak się dzieje zawsze i nie tylko mi, bo gadałem z kumplem i on ma taki sam problem.

Mam athlona 2.2

Karte GF 5200 FX

Windowsa XP home edition

Łącze radiowe 126k/s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->gm

Nie stresuj się chłopie :). Skoro nikt Ci nie odpowiedział, to widać nikt nie zna rozwiązania (z jakiś tajemniczych powodów S3 pod Win 2000/XP nie odtwarza muzy). Jak na razie jedynym skutecznym sposobem byłaby instalacja Win 95 lub 98 (z tego, co wiem, to pod tymi systemami muza jest :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się poszerza swoje terytorium???

Stawiając wieże strażnicze. :) Lub też większe (np. Zamki). Są wszystkie one w zakładce bodajże budynki wojskowe. Po ich zajęciu przez żołnierza terytorium się automatycznie poszerza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się poszerza swoje terytorium???

Stawiając wieże strażnicze. :) Lub też większe (np. Zamki). Są wszystkie one w zakładce bodajże budynki wojskowe. Po ich zajęciu przez żołnierza terytorium się automatycznie poszerza. :)

Dzięki za podpowiedź dziś wieczorem przetestuje (wcześniej grałem 3 razy w S3 w sumie z 2h i nie mogłem do tego dojść :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mam pojęcia skąd te wszystkie wasze problemy u mnie na xp śmiga bez problemu - w necie nie sprawdzałem.

Ktoś pytał o produkcję świń zamiast żelaza - faktycznie jest to zabezpieczenie antypirackie (napewno masz grę z Cd-action?) Spróbowałbym na Twoim miejscu uruchomić grę włączyć misję. Wyłączyć grę ,włączyć misję i wtedy zobacz co się dzieje. Gdzieś czytałem, że to pomaga i zaczyna się produkcja żelaza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gm, z Twoich słów wnioskują, że masz wersję DVD. Rozwiązaniem problemu ( podanym na stronie CDA ) jest przekopiowanie soundtracków i ich ręczne odpalenie.

A gdzie dokładnie jest podane to rozwiązanie bo szukałem i nie znalazłem. :oops: I proszę o normalną odpowiedź a nie w stylu szukaj lepiej to może znajdziesz.Proszę o jakąkolwiek odpowiedź! :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co Kamo. Ciągle pisze łączenie i po jakimś czasie wyskakuje nie połączony. Jest tak gdy chce się dołączyć do gry kolegi i na odwrót. Czy ktoś z redakcji się tymi problemami w końcu zainteresuje.

Athlon 2,4GHz XP+

RADEON 9600PRO

512 DDRAM

XP Pro SP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gry po necie, to spróbował ktoś z tym numerem jaki ma cd-project przesłać?? Na głównej jest o tym info :roll:

Mi nie działa intro, ale to chyba wina tego, że nie mam kodeków.

Główny katalog z grą i konfiguracja S3 i tam możesz ustawić intro. :)

Co do gry na NET to musicie posiadać CD keya który udostępnia firma CD Projekt pod tym adresem. Ale nie ma sensu wchodzić na ciemno - najlepiej umówić się wcześniej z kumplami. Bo tamtejszy server świeci pustkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie tylko ja mam problem z graniem po sieci. Wyskakuje mi identyczny blad. Dolaczyc sie nie mozna do zadnej gry, ani nikt do twojej nie moze dolaczyc, a z ludzmi na chat'ie mozna gadac. Problem pojawia sie zarowno w instalacji (DVD) z obrazu dysku, jak i "normalnej". Kolejny problem, a raczej problemik to brak wyswietlania "kolorowego" kursora (takiego jak na screenach), mimo zmiany w ustawieniach. Caly czas gram na tym czarno-bialym, brzydkim i wogole beznadziejnym :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem co jest grane ...Przy pierwszym laczeniu z siecia gra mi chodzila z cd-keyem podanym w gazecie, przy drugim laczeniu mialem komunikat ze klucz jest juz zajety i teraz przy kazdym polaczeniu do gry wieloosobowej wywala mi "Błąd przy połączeniu", wygenerowany klucz od CD-Projektu nie rozwjazal problemu, gra zadzialala tylko raz na nowym kluczu, przy kolejnych laczeniach z siecia wyskakiwal blad ... robilem reinstalke ale tez nie pomogla, w Firewallu odblokowalem porty, jestem nadal w punkcie wyjscia.

Jezeli ktos mial taki problem lub wie jak go rozwiazac to bede wdzieczny za pomoc.

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...