Skocz do zawartości

Gods Kraina Nieskończoności - częste wypady do Windows


Darkmen

Polecane posty

A więc postanowiłem zagrać w tą grę która była dołączona do któregoś numeru CDA. Wszystko szło dobrze a ja miło spędzałem przy niej czas dopóki nie wkroczyłem do krainy elfów, tam często po walce gra wyskakuje z komunikatem i wraca do Windows. Jest na to jakiś patch albo sposób? To dość denerwujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to również zdarza, ale nie jest to takie częste. Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie najczęściej to się zdarza, hmm... już dobrze nie pamiętam, ale to taka lokacja, gdzie panuje noc i gdzie znajduje się bogini elfów(?). Myślę, że chyba trzeba to przeboleć, a dalej już jest lepiej (chyba na dalszych "miejscówkach", żadnych błędów nie zanotowałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam upolować jakiegoś szefa renegatów elfów, przed wejściem do ich królestwa było wszystko w porządku ale w ich krainie gra się sypie co parę chwil (jedna walkę musiałem powtarzać 5 razy!). Ogólnie to w grę się fajnie gra gdyby nie to wywalanie.

No i w mieście elfów gra dość ładnie się przycina, niezależnie od ustawień grafiki, a raczej wymagań większych od Crysisa nie ma ;)

Ale jeśli mówisz, że u ciebie ten sam problem to pewnie raczej to problem gry a nie tylko u mnie, cóż, może dam radę jakoś ten poziom przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieście, u mnie też porządnie przycina. A co do wywalania, to zauważyłem pewną prawidłowość. Otóż, najczęściej u mnie pojawiał się błąd, przy walkach w krainie elfów, które są kluczowe dla fabuły. Przypomniałem sobie, że niestety później, też zdarzy się taka walka (dość trudna) i po prostu trafiał mnie szlag, bo mordowałem się trochę, żeby wygrać. Tymczasem musiałem kilka razy, ten pojedynek powtarzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, też miałem już kilka ciężkich walk które w kółko powtarzałem bo gra się po tym wywalała do Windows, wkurzające to jak diabli aż się grać odechciewa. No cóż, w takim razie problem rozwiązany (a raczej brak możliwości jego rozwiązania ;)) więc temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualnić nie próbowałem, bo już przeszedłem grę ze trzy razy, jakiś czas temu i raczej nie zamierzam w nią ponownie grać. Mam XP-eka, więc tryb zgodności tu nie pomoże. Zresztą są to specyficzne błędy, które IMO może rozwiązać, raczej tylko patch, a o taki pytał się Darkmen w pierwszym poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, może Darkmenowi się przyda. Ja już, też znalazłem tego patcha. Poza tym, znalazłem też inne porady na naszym forum, więc trzeba trochę poszukać, może się coś przyda (wkleić topicu w tej chwili nie mogę bo mi się coś wali w necie, albo w przeglądarce).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem za daleko i gra się nie wywala by używać patcha (może sprawić, że będę musiał grać od nowa), ale jeśli natrafię na taki moment, że gra nie będzie chciała dalej mnie puścić to go wypróbuję i napiszę czy coś pomogło.

EDIT- Zainstalowałem tego patcha i stabilność poprawia, na razie mam za sobą kilka bitew i gra się nie wywaliła (bez patcha za każdym razem powracała do systemu po bitwie) więc na razie wszystko pięknie działa, sejwy też działają więc nie ma potrzeby zaczynać od początku, oby tak się utrzymało już do końca :)

Edit 2- ok grę przeszedłem, normalnie myślałem, że mnie coś trafi jak zobaczyłem co zrobili na koniec. Tyle się męczyłem z tymi bugami aby zobaczyć

ciąg dalszy nastąpi

:P A tak byłem ciekawy jak to się skończy, ech.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...