Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

A pamietacie moze, gdy jeszcze byl Mr. Jedi? (napewno :D ) Kiedyś w GameWalkerze caly czas mowil o "czaskaniu" :D To bylo super, a GW wraca do takiej formy.

Ostatnio bardzo spodobal mi sie list do św. Mikołaja w NL (moze pozno wracam do tego, ale text jest wypas!) 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Mi najbardziej zapadła w pamięć jedna z ripost Smugglera w AR brzmiąca mniej więcej tak "A czy jak złapię rękami linie wysokiego napięcia to pojadę jak tramwaj??"

Z tego, co pamiętam, to prawa autorskie do tej wypowiedzi ma Mr Jedi, nie Smg... :roll:.

Dla mnie jednym z lepszych tekstow jest tekst CormaCa (recka :)) Gothica 2: Noc Kruka. Fajnie sie czytalo, pomyslowa praca, jakby ulozona wg planu. Jako ze Gothica UWIELBIAM no to jeszcze lepiej mi sie podobało. good job! :)

Hyh- ja tam fanem Gothica nie jestem, a i recka niczym fenomenalnym wg. mnie nie była. Solidna robota- i chyba nic więcej. Można było się spodziewać czegoś lepszego.

A'propo recenzji- mnie się wydaje, że najlepsze wychodzą "Dżemowi" ;). Np. recenzja VtM:Bloodlines. Cudo po prostu... ^^.

Mnie bardzo do gustu przypadły "Opowieści Mr Jediego". Szkoda, że przestał je już pisać... :(. Były naprawdę świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej zapadła w pamięć jedna z ripost Smugglera w AR brzmiąca mniej więcej tak "A czy jak złapię rękami linie wysokiego napięcia to pojadę jak tramwaj??"

Z tego, co pamiętam, to prawa autorskie do tej wypowiedzi ma Mr Jedi, nie Smg... :roll:.

>>>Ani on, ani ja. To po prostu ogolnie znany dowcip.

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ostanio teksty w Game Walkerze mnie rozwalają. Szczególnie zaś, jak Gem.ini na urlop wyjeżdżą :D:D:D Tak, by krótko nie było, podam parę perełek - "Fińscy Fińczycy", "a Allor to ma samochód, Z SALONU" "Stawiam na Q'nika, jeden ogon konia nie czyni" i wiele, wieeeeele innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie moze, gdy jeszcze byl Mr. Jedi? (napewno :D ) Kiedyś w GameWalkerze caly czas mowil o "czaskaniu" :D To bylo super, a GW wraca do takiej formy.

Ostatnio bardzo spodobal mi sie list do św. Mikołaja w NL (moze pozno wracam do tego, ale text jest wypas!) 8)

A propo Mr.Jediego .Ostatnio wpadł mi w ręce jakiś starszy numer CDA.W Gamewalkerze z tego numeru Jedi nawoływał do jedzenia szpinaku :D To były jaja.Szkoda,że odszedł z CDA. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczerze mowuiąc prawie wszystkie texty w CDA mogą doprowadzic do boleści brzucha

Szczerze mówiąc to ja czytam teksty a nie jem.. ;)

Hmm.. to bedzie tak...

Temat numeru (nie zawsze :P jesli jest poswiecony jakiejs ciekawej grze lub wydarzeniu to tak ^^)

Hardware

Game Walker

Wstępniak

I.. nie bede orginalny : AR i NL :P

to tyle... to, ze wybralem te dzialy nie znaczy ze innych nie lubie ^^,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa i tak najlepszym tekstem jest: "Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce". Tekst ponadczasowy, wiecznie żywy. Mądry a zarazem zabawny. Bardzo dobrze odwzorowuje podejście teraźniejszej młodzieży do świata :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa i tak najlepszym tekstem jest: "Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce". Tekst ponadczasowy, wiecznie żywy. Mądry a zarazem zabawny. Bardzo dobrze odwzorowuje podejście teraźniejszej młodzieży do świata :P.

Dzieki za zaliczenie mnie do mlodziezy :). To moje credo przeciez :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to najbardziej podobają mi się wstępniaki. CDA to jedyne pismo, w którym można znaleźć ciekawy wstęp. Fajne są też recki pisane przez 2 autorów, jak na przykład Red Faction, czy Unreal 2. Jednak moim faworytem numer 1 nie jest ani recka, ani tekst z gamewalkera/AR/wstępniaka, tylko solucja GTA3. Po prostu majstersztyk. Szkoda, że solucji GTA Vice City nie pisał ten sam człowiek :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja tam nie mam specjalnie ulubionego tekstu,ale to pewnie z tego powodu,że podoba mi sie większość:D Ale za to najlepiej mi sie czyta te wszystkie teksty typu ,,redakcja od kuchni",one po prostu wygrywają.

No i nie ma to oczywiście jak Jedi coś powie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...