Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

Gość Matt_Entor

- tekst o pracy redakcji z 04/04

- każde AR.. :D

- no i fajny był jubileuszowy artykuł w setnym CDA i historii CDA.. aż się łezka w oku kręci wspominając tak dawne i piękne czasy.. :wink: :lol: (nie żeby teraz CDA było gorsze.. o nie, co to to nie.. wręcz przeciwnie.. jest coraz lepiej.. :D)..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Loonatyk
Innym textem którego nie zapomnę do końca życia - był text na jednym z Bonusów pt." Dłuuugie ale bosko się rozwija" czyli rozmowa bardzo "yntelygentnej" studentki i jakiegoś chłopaka na gg!!! :twisted:

Ah ! Pamietam. To ta, ktora chciala jechac na oboz bravo ? No chyba przy zadnym NL na CD sie tak nie usmialem :) !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość THE_PUNISHER

Nie mam swojego ulubionego tematu ale chciałbym cos zaproponować, co wy na to żeby zrobić zestawienie najlepszych gier sieciowych?? tylko mi nie mów, że takowe już było. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komputeromaniak

Zdecydowanie moim ulubionym tematem jest Action Redaction. Przy kazdym wydaniu AR smieje sie na caly dom (moze nawet na ulice :wink: ). Jest to chyba najbardziej popierany dzial przez czytelnikow czasopisma CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najfajniejszym tekstem był ten z CD EREKSZYN:P ,

który ukazał się niedawno w AR.

Ubaw po pachy :P

>>>taaa, a w dodatku tu z forum był wzięty :D

mi też sie podobała ta rozmowa dej blondee i faceta. pozatym jewszcze majstersztyx. po prostu poezja. co jeszcze bym mógł wymienić to nie wiedzą nawet najstarsi indianie (najstarsi indianie:nie wiemy! :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah duuuużo takich jest... :P

Toś się kolego popisał elokwencją... dużo takich jak ty to jest, a raczej było, bo sukcesywnie byli wywalani z forum za IQ poniżej normy CD-Actionowej (a ta - jak wiadomo - jest niższa niż ogólna).

No i Twój podpis: "A smugg to muj nauczyciel" jest największym kłamstwem na świecie, bo gdyby to byłą prawda, to umiałbyś używać dużych liter w ksywkach i nie robiłbyś podstawowych błędów ortograficznych.

Post zostawiam, dla ogólnej uciechy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Night Prowler

wg. mnie dobre są również wszelkie listy "poszukiwaczy OpenGl". oni po prostu wygrywają. zamiast sprawdzić co to jest walą do CDA.

dzięki dla Colidora za zostawienie tego posta u góry. można się trochę dowartościować... choć jak pomyślę że interesuję się tym samym co ten "yntelidżent"....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ostatniego numeru moim "namber łan" był text o Majstersztyxie :) ale od tego numeru zmieniłem swoje zdanie. Rozwala mnie za każdym razem jak tylko to czytam - chodzi o dialog z gamewalkera przy recenzji Emergency........ hehe to jest nie do podbicia :) (ja tam chciałem byc grabarzem. no wiesz, grabarzem / cholera wierze Ci. no wiesz, wierzę )

po prostu brava za poczucie humoru i jakże offtopiczne rozmowy ( ;) ) w gamewalkerze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość REAL_GO'N'siur

Podobał misię (te z zoo) konikowy (q'nika) tekst na jubileusz chyba z 2 lata temu gdzie opisywał redakcję, ale tekst Smugga o Wyspie Miłości też niczego sobie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000

Mi się podobał jeden z tekstów w Gamewalkerze, przy recenzji jakiegoś spolszczenia. Zacytuję go tu z pamięci, bo jest krótki, a cieszy oko (i nie tylko):

-Arr ju redi?

-Noł ajm Dżedi!

-Wow! Szoł mi jor lajt sejbr!

-Oł rajt. Wzzzz. Bziuu, bziuu, bziuuu... AAAAAAAAAAA, MOJA NOGA!!!!!!!

:) :) :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię wskazać jednego ulubionego, jak zresztą większość z czytelników. Ale na pewno są to wszystkie Action Redaction i Na Luzie. Z recenzji to BloodRayne i X-Men

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo podobają mi sie teksty traktujące o Redakcji CDA i jego powstawanieu. Oby częściej chłopcy :)

W ogóle to jestem za przywruceniem działu PRZEMYŚLENIA. Gdzie to się w ogóle podziało? Nie ma jak to poruszyć dobry temat w felietonie (teraz np o Panzer General).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ulubionego tekstu!!! Bo wszystkie dobre mi się podobają, ale padłem kiedyś przed tekstem taki mbardzo, krótkim i nijakim. To było coś w tym stylu:

... i musiacie przyznac mi racje i napisać tak

smg - NIE

... tu również jak powyżej musiće się zgodzic, że...

NIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Crazy_Demon
Bardzo podobają mi sie teksty traktujące o Redakcji CDA i jego powstawanieu. Oby częściej chłopcy :)

Czlowieku jak one maj byc czesciej to non stop bedziesz czytal to samo!!! z tego co pamietam to juz kiedys byl tekst o powstawaniu CDA (i chyba cala prawda o ANY key'u:))

Peace :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...