Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja mam trzy ulubione teksty:

1.Recenzja Largo Winch autorstwa EGM

2.Recenzja GTA3, autor Shadow Knight

3.Recenzja Enter the Matrix, autorzy: Allor, Ghost, Qn'ik

Dodam jeszcze zawsze fajne teksty są w O grach inaczej i oczywiście Action Redaction

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy ulubione teksty:

2.Recenzja GTA3, autor Shadow Knight

Taaaaa.......... Recka GTA3 jest zarąbista. Doskonale oddaje walory gry. Niestety recka GTA VC już tak nie jest. Jest nierzetelna i źle ocenia grę. Moim zdaniem Vc zasługuje najwyżej na 9.

Świetny jest text o pakerach w numerze XIII :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy lider - "Dealer i krowa" chyba lepsze niż Majstersztyk

Powalające wyposarzenie dodatkowe :lol:

no tekst jest swietny ide zobaczyc weekend czy ktos nie chce takiej krowy sprzedac za rozsadna cene :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

best są oczywiście AR i Na Luzie.

A co do krótkich textów bekowy jest: "Mógłbyś występować w roklamie środków antykoncepcyjnych z podpisem: chcesz mieć takie dziecko? Stosuj nasze środki!" a także w którymś z dawnych Cd-Akszynów: "Kobiety o inteligencji parkometru". Poza tym w Ar macie coraz lepsze texty. Nie wiem jak to się dzieje... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w nowym CDA bedzie ten najlepszy. Kto wie.
w nowym cda bedzie the best of form actionum !!! bedzie co czytac w wersji elektronicznej

No ja doczekać się nie mogę. Może te wszystkie Radyany i inne Cardinale będą nowy gwiazdami CDA? :) No kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja doczekać się nie mogę. Może te wszystkie Radyany i inne Cardinale będą nowy gwiazdami CDA? :) No kto wie.

Że co? Ja gwiazdą CDA? Hmmm... czemu nie! Mi się pomysł podoba. Pozostaje tylko przekonać Smugglera i ... ;)

Ale wątpię, żeby dużo moich tekstów ukazało się w tym kąciku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? O mnie mówią? Zdjęcia? A ja taki nieumalowany :D Hehe, kiedyś w liście do CDA powiedziałem, że najlepsze są recki robione na gorąco. Odpowiedź Smugga brzmiała, że właśnie dlatego u nich nie pracuję :twisted: Więc moje szanse dostania się na posadę redaktora śa mniej więcej takie, jak te, że na Saharze zapanuje wieczna zima... Ale kto wie.

Poza tym mogą wystąpić pewne zgrzyty na linii: ja - redakcja - Deus Ex: Invisible War (żart dla wtajemniczonych^^). Zabić gości od Ion Storm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jakis z Action Maga text buscie sobie wybrali, he ?

teksty z AM? bylo kilka naprawde bardzo dobrych niestety nie pamietam tytułów :( byl tez taki fajny o wakacjach na obozie siatkarskim Publa chyba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...