Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

Najlepszejszy z najlepszych tekstów:

1.Action Redaction

2.Na Luzie

3.Kaszanka Zone

i tyle =D> =D> =D>

I dioto to są działy a nie teksty!!! :twisted:

Czego się spodziewałeś po Orku I dioto :-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Interesującym i bardzo przyjemnym w czytaniu jest dla mnie tekst ze starego-nowego CDA (10/03) pt. 'Granica'. Ja to często sobie myślę, co to będzie, jak będę na emeryturze. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adzimierz

dziś kumpel mi powiedział że na szóste urodziny cd-action daliście w na luzie jakąś zagadke. wyrecytowałmi ją i mi się spodobała. już jej nie pamiętam bo to było aż 15 min. temu. ale moje ulubione działy to action redaction, drugi na luzie, trzecie kaszanka zone i oczywiście genialne cd- actionowskie recenzje. :D/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem.... ulubiny text ? TAMTAMTATATATAM!!! Majstersztyx

Jak go czytałam to ryłam po ziemi i po suficie przez godzine ,co spowodowało u mnie niekontrolowany rechot, ból brzucha oraz niezdolność do chodzenia :lol: :lol: :lol: :lol: a własciwie do pełzania :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
No nie powiem.... ulubiny text ? TAMTAMTATATATAM!!! Majstersztyx

Hehe, zgadzam się całkowicie. Czytałem to znacznie wcześniej niż ukazało się w CDA, ale dobre jest :D A mój ulubiony tekst (nie jako artykuł, ale tekst doslownie :) ) to "Quidquid latine dictum sit, altum videtur. Hehe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszejszy z najlepszych tekstów:

1.Action Redaction

2.Na Luzie

3.Kaszanka Zone

i tyle =D> =D> =D>

I dioto to są działy a nie teksty!!! :twisted:

Racja tyłe że w tych działach są teksty i to przeważnie śmieszne. jejasności zawsze interpretuje się na korzyść oskarżonego :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze teksty ostatnio wg RoZy

:arrow: daj się nabić w butelkę - wierz pęczmarkom

:arrow: spadło mi na głowę takie wielkie pudło

:arrow: rzeczywiste dziewczyny nagi poker

:arrow: oczywiście wstępniak =D> , jak w każdym numerze jest to najlepsza część ga.... err.... czasopisma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa.... texty w CDA nie mają sobie równych (no moze poza wywodami naszych polityków :P ) Sa tak cudne ,że co miesiąc przychodzi do mnie brat i prosi o miesiąc starszy numer CDA :P

To taki kompromis :P jak przeczytam najnowszy numer CDA to daje mu do przeczytania ale wczesniej nie ma szans :twisted:

Nie mam litości :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przeczytalem od deski do deski [czytajac po 20min dziennie od 6 listopada].Bardzo podobal mi sie text od Thieftcie i DX .CDA sie za szybko czyta ! Przeczytalem nawet testy myszek i inne duperele :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim ulubionym tekstem jest ten, rozpoczynajacy każdy kolejny numer CDA: Witamy w najwiekszym czasopiesmie o grach w Polsce. Ma się wtedy tak? mił? samo?wiadomo?ć przynależno?ci do pewnego rodzaju ?elity? ;)

NIe uwazasz, ze skoro najwieksze = najpowszechniej kupowane, a skoro tak to nijak sie ma do pojeci elity, ktora z zalozenia jest WASKA GRUPA?

Ale nie przejmuj sie, tendencje do tytulowania sie pismami "elitarnymi" maja glownie te, ktorym cienko idzie sprzedaz :). Nalezysz za to to DUZEJ grupy ludzi, co tez ma swoje uroki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to się nazywa owczy pęd (no offense :wink::wink: ). Jakoś nie czuję się lepiej z powodu kupowania CDA - zupełnie tak samo, gdybym zbierał jakiekolwiek inne czasopismo. Chociaż może czytelnicy opozycji mają to coś: My, waleczni wytrwali, stoimy na przeszkodzie hegemonii CDA itepe itede, blee :P Kupuję CDA 'cause I need it.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Cardi ci opozycjoniści mają rację? Może niedługo z CDA będzie jak z TP i też wszyscy będą psioczyć, że monopol i że konkurencji nie ma? I wtedy nam, którzy kupujemy będzie głupio? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie CDA powinno wiernym czytelnikom sprezentować bonusowy numer za darmo... :P

Ja też się boję, co to będzie, gdy CDA wytnie (jeżeli faktycznie)całą konkurencję w pień, bo na razie jest na dobrej drodze :? Zgodnie z logiką podniosą wtedy cene o jakiś 50% i spoczną na laurach. No, ale wtedy powstaną nowe małe pisemka, które będą się na CDA czaić jak kiedyś CDA na SS i Gamblera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monopol razcej nie grozi. Na wolnym rynku tak już jest że jest jeden (lub więcej) lider i peleton pościgowy :lol: Czasmi na miejscu lidera następuje zmiana co konsumentom wychodzi na zdrowie :D

Podobieństwo do TPSA raczej CDA nie grozi bo ten monopol wynika z uregulowań prawnych. Jakoś nie widzę co mogłoby zagrozić CDA. Pismo okrzepło, wyrobiło sobie markę i czytelników. Do tego opiere się co i rusz zakusom harcowników próbujących zagrozić jego pozycji. Jedyne co to spoczęcie na laurach, ale oznak takowego jak na razie nie widać :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie CDA powinno wiernym czytelnikom sprezentować bonusowy numer za darmo... :P

>>>To by pewnie zjadlo zyski z calego roku... nawet nie wiecie jak straszna kase kosztuje wyprodukowanie 1 nr

Ja też się boję, co to będzie, gdy CDA wytnie (jeżeli faktycznie)cał? konkurencję w pień, bo na razie jest na dobrej drodze :?

>>>Po pierwsze to niemozliwe, bo nigdy nie jest tak, zeby wszyscy mieli taki sam gust. Po drugie - wtedy pojawi sie nowa.

Zgodnie z logik? podnios? wtedy cene o jaki? 50% i spoczn? na laurach.

>>>Zgodnie z logika przestaniecie nas wowczas kupowac i sie Laura wkurzy :).

No, ale wtedy powstan? nowe małe pisemka, które będ? się na CDA czaić jak kiedy? CDA na SS i Gamblera...

>>>No wlasnie. TO jest wyscig bez mety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...