Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raulg

Hamachi - Stwórzmy wirtualną sieć LAN

Polecane posty

Moi drodzy chciałem zagrać z kumplem w trybie multi w NFS: MW. Gdy założę sieć, kumpel bez problemowo się dołącza. Potem w grze tworzę wyścig, kumpel widzi moją grę, ale gdy chce się dołączyć, po chwili dostaje komunikat: Utracono połączenie LAN. Co może myć przyczyną? Inne gry normalnie działają (UT, TO) Kolega ma LAN a ja ADSL TP : /
A moze jest problem a antywrusami lub firewallem??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja systemu nie posiada service packa, więc zapora odpada. Kumpel ją ma, ale wyłaczył co się tylko dało. Mam jedynie !avasta - wyłączam wszystko na czas gry i nic. Dodam, że w takie gry jak np. UT czy TO gra się bez problemów :(

Podobny problem mamy w grze FIFA '05 - z tym, że tutaj gra się łączy ale strasznie się wszystko tnie i nic kompletnie nie można pograć :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grą counter strike 1.6. po dolaczeniu sie do sieci i odpaleniu csa wchodze w lan games. tam wszystko iwdze, ping, mape i ilosc graczy. gram z 3 kumplami. po kliknieciu conect wyskakuje mi komunikat lan is restricted to local client class C czy jako tak. posiadam windows XP. moi kumple ne maja takich problemow. wczesniej bezproblemowo gralem prze hamachi w unreala. prosze o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna grac w piraty... tylko czy to jest okay?? wg mnie powinno byc cos co blokowalo by piraty (np. łaczylby sie z jakas baza seriali) jak myslicie??

To nie jest wina programu, bo ten umożliwia tylko utworzenie wirtualnej sieci lan, tylko gier. Przy próbach gry przez internet cdkey jest zazwyczaj weryfikowany i odrzucany, a przez opcję LAN nie ma weryfikacji więc można grac na piratach (czego nie popieram).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak sobie poradzić z takim problemem. Gram w FIFA 07 przez Hamachi i przed rozpoczęciem drugiej połowy CZASAMI zrywa połączenie. Wszystkie firewalle itp. mam powyłączane. W innych grach wszystko jest OK, tylko fifa czasem wariuje. Gdzieś przeczytałem, żeby nie naciskać żadnych przycisków jak się zacznie przerwa, ale to nie zawsze się sprawdza. Może jest jakiś patch?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanie, czy jest jakikolwiek sens grania przez hamachi jeżeli ma się orginalną grę i w sieci są normalne serwery? Bo z tego co się orientuję, to hamachi mógłby się do czegoś przydać jeżeli w sieci nie ma serwów, a żaden z chętnych do gry nie może serwa postawić. Tu natomiast w topicu obok gość chce grać przez hamachi w BF 2142. Jaki to ma sens, powie mi ktoś? Nie rozumiem tego całego hamachi, zwłaszcza, że niewiele osób może grać i jeszcze zrywa połączenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanie, czy jest jakikolwiek sens grania przez hamachi jeżeli ma się orginalną grę i w sieci są normalne serwery? Bo z tego co się orientuję, to hamachi mógłby się do czegoś przydać jeżeli w sieci nie ma serwów, a żaden z chętnych do gry nie może serwa postawić. Tu natomiast w topicu obok gość chce grać przez hamachi w BF 2142. Jaki to ma sens, powie mi ktoś? Nie rozumiem tego całego hamachi, zwłaszcza, że niewiele osób może grać i jeszcze zrywa połączenia.

Taki to ma sens, że nikt Ci się nie dołączy podczas gry a poza tym pingi są lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, nie zauważyłem tych lepszych pingów... Do tego są nierównomierne, tzn grasz sobie trochę, jest ok, potem masz nagle wysopki ping, trochę jest ok, znowu wysoki ping i tak w kółko. Jeżeli grasz w jakiegoś RTSa, to ok, ale przy FPSach traci to jakikolwiek sens. O tym, że ping zależy od jakości połączenia, a nie jakiegoś tam hamachi, nie wspomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, cieszę się. 99% użytkowników tej zabawki to piraci, dlatego IMO temat powinien zostać zlikwidowany - tak jak każdy "zagram przez hamachi w coś tam". Ale że już od dawna nie jestem tu modem, to nie do mnie należy decyzja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, cieszę się. 99% użytkowników tej zabawki to piraci, dlatego IMO temat powinien zostać zlikwidowany - tak jak każdy "zagram przez hamachi w coś tam". Ale że już od dawna nie jestem tu modem, to nie do mnie należy decyzja.

To troche durne z całym szacunkiem bo jakby powiedzieć, że zabronione jest kupowanie noży kuchennych po część ludzi tymi nożami zabija innych :)

Rozumiem, że część to piraci ale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na myśli głównie coś takiego - http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=16311. Czyżby do BF 2142 nie było dobrych serwerów w necie, że koleś musi sam stawiać? To byłoby nieporozumienie w przypadku gry online, prawda? Zatem skoro są serwery, to czemu na nich nie gra? I do tego zmierzam właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli ktoś ma orginały?? chce sobie pograć z kumplem np w Splintera a są w różnych sieciach lokalnych i maja wewnętrzne IP to powiedz jak maja pograć bez hamachi?? albo jak ja chce sobie pograć w Full Spectrum Warrior i nie ma serwerów(posiadam orginał) i co mi z tego ze stworze jakiś serwer na neta jak mam wewnętrzne IP:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...