Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raulg

Hamachi - Stwórzmy wirtualną sieć LAN

Polecane posty

kurde jest to nie głupie... hmm.. coś jak game spy?

GameSpy nie ma chyba nic wspolnego z hamachi. Hamachi tworzy ci siec lokalna (przez internet) z tym kim chcesz i dzieki temu mozesz grac na zasadach takiej sieci (mozna grac z ludzimi, ktorzy nie maja zewnetrznego ip bo sa w prawdziwej sieci lokalnej (np. osiedlowej)). GameSpy pozwala tylko wyszukiwac ludzi do grania w rozne gry i dolaczania do ich serverow zanim sie wlaczy gre (no z grubsza tak to wyglada).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie wiem jak to działa. Bo jak pobrałem to nie chciało się połączyć. Pozatym, ja mógł bym się dołączyć. A tak najczęściej to w co gracie?

EDIT: Przed chwilą zauważyłem że w Połączeniach sieciowych, mam ikonke: "Hamachi" I to jest nie aktywne. A jak próbuje to włączyć to nie chce się połączyć. Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy włączysz Hamachi klikasz na dole na pierwszy guzik od lewej, wtedy łączyś się z czymśtam w każdym razie nie ważne z czym i tworzysz konto. Po stworzeniu konta klikasz na drugi guzik od prawej (też na dole) i klikasz "dołącz do istniejącej sieci" no i tam wpisujesz nazwę sieci i hasło. Jeżeli chcesz pograć w Diablo II + Pan Zniszczenia na patchu 1.10 to zapraszamy tutaj:

NAZWA: CdAction2

HASŁO: CD

A jeżeli w cokolwiek innego to zapraszamy tu: (na tym forum nie ma chętnych na diablo...)

http://www.marcus24.net/Fragman/index.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie wiem jak to działa. Bo jak pobrałem to nie chciało się połączyć. Pozatym, ja mógł bym się dołączyć. A tak najczęściej to w co gracie?

EDIT: Przed chwilą zauważyłem że w Połączeniach sieciowych, mam ikonke: "Hamachi" I to jest nie aktywne. A jak próbuje to włączyć to nie chce się połączyć. Co robić?

może uruchomic się za innym razem bo czasem są dziwne problemy ale na szczęście rzadko...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam chetnych do gry Doom 1. Gralem juz w to z kolega przez hamachi wiec wiem, ze sie da. Niestety normalny doom obsluguje tylko protokol ipx wiec trzeba sie posilkowac wersja doom 95 (czy jakos tak), ktora ma obsluge protokolu tcp. Jesli ktos to ma i jest chetny na gre to niech da znac.

Fafal czemu wasze forum jest niedostepne dla gosci? Jesli juz tak zapraszasz ludzi na nie to dalbys (o ile masz na to wplyw) chociaz zobaczyc co tam jest, zanim sie zrobi konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście to proponuję, aby wyjaśnić meslinowi na czym polega idea Hamachi... Otóż szybkość i jakość sieci założonej w Hamachi w żadnym stopniu nie zależy od tego jakie łącze ma ten, kto ją zakładał. Innymi słowy: Ta sieć w cale nie opiera się na żadnych serwerach!! To znaczy, że nawet jak masz modem i założysz sieć w Hamachi to nie ma różnycy pomiędzy siecią założoną na kompie z łączem 2048 czy nawet jakimś T3 z 16 Mb/s...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście to proponuję, aby wyjaśnić meslinowi na czym polega idea Hamachi... Otóż szybkość i jakość sieci założonej w Hamachi w żadnym stopniu nie zależy od tego jakie łącze ma ten, kto ją zakładał. Innymi słowy: Ta sieć w cale nie opiera się na żadnych serwerach!! To znaczy, że nawet jak masz modem i założysz sieć w Hamachi to nie ma różnycy pomiędzy siecią założoną na kompie z łączem 2048 czy nawet jakimś T3 z 16 Mb/s...

Sory mam 3gb!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...