Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Gość Reynevan z Bielawy
Wielka bitwa rozgrywająca się pomiędzy Half-Life 2 i STALKER. Żadna z drużyn nie może osiągnąć znacznej przewagi. Nagle z mgły ni z tego ni z owego wyłania się Painkiller. Częstuje walczących kołkami wołając przy tym "come get some" i robiąc z nich szaszłyki. Dwaj wielcy rywale ulegają Painkillerowi w jednej chwili, gdyż zaskoczenie działa na korzyść aptekarza. Nasz bohater robi sobie grillowane szaszłyki. Na koniec po wydaleniu strawionego pokarmu, spuszczając wodę w klozecie mówi: "rest in pieces"... Jezu! Ja to dopiero mam sadystyczną wyobraźnię! 8) :lol:

W międzyczasie na arenę wchodzi Duke i pokonuje Painkillera jedną ręką. Gordon Freeman aż bieleje z zadrości, a Stalker ucieka do reaktora. Duke woła Shake it Baby i obcy wraz z martwiakami tańczą mu w rytm wybuchających pocisków. Król nadszedł i jest wieczny,a jego panowanie jest nieuniknione. Amen 8)

Liberate tuteme ex infernis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde... Widzę, że tu jakieś głębsze przemyślenia :D Jednak czas oczekiwania na gierki robi swoje :D

Na moje oko Painkiller nie został doceniony dlatego, że w swych założeniach zbyt skomplikowaną grą to nie jest (ale czy to źle :D). Wszyscy czatują na coś ze, świetną grafiką i fizyką (to akurat Painkiller posiada), niesamowitą fabułą, z możliwością prowadzenia pojazdu, małymi wymaganiami sprzętowymi ( :!: ) no i z literkami kolejno ułożonymi w tytuł o nazwie HALF LIFE 2 :D :D.

PS: A dla mnie, to niech stalker wychodzi jak najszybciej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
PS: A dla mnie, to niech stalker wychodzi jak najszybciej...
Gdybyś spojrzał stronę wcześnie zobaczyłbyś, że jesteś specjalnie traktowany.

A tak przy okazji. Tak się napalamy na gierki, a tu się może okazać, że w wymaganiach minimalnych jest GeForce 6. I teraz gracze zaopatrujcie się u zaprzyjaźnionych producentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już bez przesadyzmu... O wymagania STALKERA raczej się nie boję, chociaż na stronie głównej tej gierki jest CIUT niepokojący napis: S.T.A.L.K.E.R. at GForce 6800 launch... Ha ha ha... bardzo zabawne... I do tego ten obrazek z 3d marka 2003: http://www.themodfathers.com/Articles/6800/3d.jpg

Kurde można w kompleksy popaść... Ja mam tylko 3600 pkt...

Chociaż z drugiej strony napisane jest, że "However you will be able to play the game with a GF3 or above" (ostatnio miałbyć GF2, ale nieważne :D)

Co do HL2, to rzeczywiście jest to dla mnie MYSTERY, chociaż piszą, że Radeon 9600 PRO styknie... Hmmmm. OBY !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie na arenę wchodzi Duke i pokonuje Painkillera jedną ręką. Gordon Freeman aż bieleje z zadrości, a Stalker ucieka do reaktora. Duke woła Shake it Baby i obcy wraz z martwiakami tańczą mu w rytm wybuchających pocisków. Król nadszedł i jest wieczny,a jego panowanie jest nieuniknione. Amen 8)

Liberate tuteme ex infernis

A kiedy Duke "wożąc się" wraca z pola walki ktoś do niego dzwoni i mówi 2xHalo...Nagle widzi przed sobą plasma granade'a i nadchodzącego Chiefa ze składem komandosów..Lecz zanim granat wybucha, Duke zostaje zmiarzdżony przez HellKnighta :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Na moje oko Painkiller nie został doceniony dlatego, że w swych założeniach zbyt skomplikowaną grą to nie jest (ale czy to źle ). Wszyscy czatują na coś ze, świetną grafiką i fizyką (to akurat Painkiller posiada), niesamowitą fabułą, z możliwością prowadzenia pojazdu, małymi wymaganiami sprzętowymi
Mnie wydaje się, że Painkiller jest bardzo skomplikowaną gierką. Bo czy może być coś bardziej filozoficznego niż dywagacje na temat: "czym by temu zombiakowi przywalić?" ;) Niesamowita grafika i fizyka w Painkillerze rzeczywiście są. Fabuła też jest niesamowita: walka w imię Boga i miłości rozgrywana w czyścu (niech się telenowele schowają). Pojazd da się prowadzić, w końcu Daniel Garner jest żywym czołgiem. No i wymagania, da się uruchomić Painkillera na kompach nawet o połowę słabszych niż wymagania minimalne. Widzę, że Painkiller zaczyna powoli zakładać kolonie na wyspach zwanych "Far Cry" i "Half-Life 2", dlatego już lepiej przestanę mówić o Painkillerze.

Ciekawe czy twórcy gier świadomie pisali o tak niskich wymaganiach? Przecież bardzo mało prawdopodobne jest, że taki STALKER uruchomi się na GeForce 2. Z Half-Life 2 jest podobnie. Chociaż może te gierki będą miały naprawdę świetne silniki, dzięki którym większa rzesza graczy będzie mogła poznać te wspaniałe wirtualne światy? Obyśmy się dowiedzieli o tym jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
Chociaż może te gierki będą miały naprawdę świetne silniki, dzięki którym większa rzesza graczy będzie mogła poznać te wspaniałe wirtualne światy? Obyśmy się dowiedzieli o tym jak najszybciej.

A ja myślałem, że wszyscy marzyciele wyginęli jak każe ewolucja :D . Jaki dystrybutorzy mieliby interes ,w takim optymalizowaniu gier by chodziły nawet na starusieńkim sprzęcie? Często przecież słychać, jakie umowy zawierają z producentami hardware'u, by się nawzajem wspierać i współpracować. Nie jestem oczywiście wyznawcą teorii spisku, ale tu tak duże pieniądze grają rolę, że już dawno zapomniano o wyższych ideałach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale tak, czy inaczej na pewno znajdzie się jakiś odłam twórców gier robiących je dla GRACZY, a nie dla kasy... Rzeczywiście Half Life 2 pod tym względem (zarabiania na rzekomych umowach z producentami hardware'u) ma potężne możliwości, bo sporo osób byłoby chyba gotowych do zmiany sprzętu... Może jednak Valve należy do odłamu i zrobi coś dla graczy ze słabszymi sprzętami i będzie nadal trzymało się minimalnych wymagań (ktoś coś mówił o marzycielach ?? :D)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
No tak, ale tak, czy inaczej na pewno znajdzie się jakiś odłam twórców gier robiących je dla GRACZY, a nie dla kasy...

>Graczami twórcy się nie najedzą, a kasa może im w tym wydatnie pomóc :P . Oczywiście zwszę można zmienić w hierarchię wartości tzn, że kasa będzie skutkiem dobrej pracy i wynikającej z niej radości graczy.

Rzeczywiście Half Life 2 pod tym względem (zarabiania na rzekomych umowach z producentami hardware'u) ma potężne możliwości, bo sporo osób byłoby chyba gotowych do zmiany sprzętu...

>Mięli nawet dołączać HF2 do nowych Radeonów, ale opóźnienie premiery spowodowało, że dają tylko talony na grę.

Może jednak Valve należy do odłamu i zrobi coś dla graczy ze słabszymi sprzętami i będzie nadal trzymało się minimalnych wymagań (ktoś coś mówił o marzycielach ?? :D)...

Też mam takie marzenia, a choć z reguły jestem pesymistą to tym razem trzymam kciuki za ich spełnienie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
To by było zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Chociaż zawsze istnieje malutka nadzieja (obsługa DX6). Już się nie mogę doczekać. Szybciej to e3 :D

Wyczytałem przed chwilą na www.gamepub.org że HF2 ma mieć premierę pod koniec wakacji. Z jednej strony to dobrze, bo podali wreszcie datę, ale z drugiej to dopiero za 4 miesiące :cry: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Chociaż zawsze istnieje malutka nadzieja (obsługa DX6). Już się nie mogę doczekać. Szybciej to e3 :D

Wyczytałem przed chwilą na www.gamepub.org że HF2 ma mieć premierę pod koniec wakacji. Z jednej strony to dobrze, bo podali wreszcie datę, ale z drugiej to dopiero za 4 miesiące :cry: .

i do tego źle, bo pod koniec wakacji... gdyby dali na początku.. to by było coś... nikogo by nie było na plażach czy w pubuach, ale wszyscy grają w HL2 :D :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież to, że to !JUŻ! pod koniec wakacji jest od dawna potwierdzone, przez tego kolesia od marketingu. Mam nadzieję, że nie będą mieszać już z tą datą... Pod koniec wakacji to okres taki trochę nietrafiony.. Gdyby się ukazała na początku - mniaaam :D, ale nie ma co marudzić okres do wydania HL2 szybko zleci, bo po drodze zostanie wydanych parę fajnych tytułów (m.in Driv3R). Może wydadzą demo na targach :D heheh (na pewno)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
i do tego źle, bo pod koniec wakacji... gdyby dali na początku.. to by było coś... nikogo by nie było na plażach czy w pubuach, ale wszyscy grają w HL2 :D :twisted:

Śmiesznie by było gdyby się widziało ludzi chodzących w kąpielówkach i opalonych w laptopa na kolanach :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
No, no, no - ciekawie wyglądają te nowe screeny z Half Life 2... Mam nadzieję, że dane będzie nam pograć jeszcze w tym roku. Skoro już potwierdzili na pewno tą datę...

Wybacz mój brak spostrzegawczości, ale gdzie je zauważyłeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi o tę wypowiedź:

Newell powiedział:

"Do tej pory wydaliśmy miliony na ten projekt i mamy zamiar wydać jeszcze więcej aby uczynić z HL2 najlepszego FPS'a wszechczasów. Jeśli przez to będzieny musieli przesunąć premierę do 2005 roku zrobimy to. Jeśli będzimy musieli wydać kolejne 20 milionów dolarów, to również się nie zawachamy. Jeśli przesuniemy gre, będzie to miało tylko i wyłącznie na celu aby produkt był jeszcze lepszy, kiedy zostanie ostatecznie wydany.

UDPATE: Serwis Half-Life2.Net umieścił sprostowanie to tego tekstu:

To było czysto teoretyczne stwierdzenie i nie ma powodów aby sądzić, że Valve przesunie gre na 2005 rok albo wyda na projekt dodatkowe 20 milionów.

Gra pojawi się w tym roku, więc nie ma powodów do obaw..."

To już dawno wiadomo :D

PS: Nowe nowe screeny są :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy

Z tego całego rozumowania można wyciągnąć tylko jeden wniosek: wiemy, że nic nie wiemy :D . Nie wiadomo kiedy HF2 wyjdzie, jakie będzie, ani nawet czy wyjdzie :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Kiedy "HF2" wyjdzie nie wiemy, nie wiemy o nim nic (a tak w ogóle co to jest HF2 :D:D)... No dobra, dobra - Valve nadal trzyma się daty końca wakacji (co do HL2 ofkoz :D). Może jednakże będzie nam weń zagrać w tymże okresie. Co do tego, że nic o nim nie wiemy, to tylko częściowo prawda... Nie znamy jedynie fabuły i paru małych nieistotnych :D rzeczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
Co do tego, że nic o nim nie wiemy, to tylko częściowo prawda... Nie znamy jedynie fabuły i paru małych nieistotnych :D rzeczy...

Nie znamy tylko fabuły i paru innych nieistotnych rzeczy. No to chwała Bogu :twisted:. Rzeczywiście właściwie wiemy wszystko. Znamy nazwisko głównego bohatera, a to już podstawa. Dodatkowo wiemy, że będzie działo się gdzieś w środkowej Europie, a to już niemalże wszystko wyjaśnia. Wiemy, że ma wyjść w wakacje, a to bardzo mały okres czasu. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, koniec wakacji, wiec tak milo nie bedzie :? ale jednak racja jest,ze Valve zamiast duzej ilosci trailerow pokazujacych mozliwosci engine'u, mogliby dac jakies male przecieki, odnosnie fabuly itp... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Sam dodałeś parę ISTOTNYCH szczegółów :D. Nie wiem, ale tak serio, to dla mnie wystarczy to, że wychodzi kontynuacja tego jakże wielkiego hitu Half Life'a. Widziałem dużo dużych trailerów i sądzę, iż mogę powiedzieć, że gra będzie co najmniej warta uwagi... Jedynym mankamentem dręczącym mnie są wymagania sprzętowe... Dla mnie TA niewiadoma liczy się NAJBARDZIEJ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy

Co tu się stało? Nie było mnie parę dni na forum, a tu w wątku o Half Life posucha. Nie pojawiły się żadne nowe informacje, czy wyczerpała się wena twórcza? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...