Skocz do zawartości

Half Life (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Moją ostatnią informacją dotyczącą HL2 jest to, że ukazało się pudełko, no i to, że Valve nie zawahałoby się przesunąć daty premiery na 2005, gdyby było to konieczne (ale ponoć to nam nie grozi)... Trzeba wytrzymać do E3, może chociaż tam coś więcej się dowiemy o HL2 i ewentualnie o jego demie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją ostatnią informacją dotyczącą HL2 jest to, że ukazało się pudełko, no i to, że Valve nie zawahałoby się przesunąć daty premiery na 2005, gdyby było to konieczne (ale ponoć to nam nie grozi)... Trzeba wytrzymać do E3, może chociaż tam coś więcej się dowiemy o HL2 i ewentualnie o jego demie...

Trza wytrzymac... ale takie proste to nie jest .... jestem ciekaw, czy wogole demko HL2 zostanie wypuszczone... a jezeli tak, to kiedy...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli ostatnią planowaną datą wydania jest koniec wakacji, to rzeczywiście mogliby się streszczać trochę... Chyba, że zrobią tak jak było w przypadku Painkillera - zapowiedź, demko - potem coś koło miesiąca i premiera full wersji...

Zresztą skoro już się o pudełko pokusili to może pełna wersja rzeczywiście jest kwestią 2-3 miesięcy, a demo mogłoby się ukazać zaraz po e3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"We've already spent millions into this project, and we're willing to spend as much as we need to make this the best first person experience ever. If that means delaying the game to 2005, we'll do it without any hesitation. If it means sinking another $20 million into the project, we can do it. Rest assured, if we delay the game, it'll be only to blow your socks off even more when it finally releases"...

Oznacza to nie mniej nie więcej że hl2 jest jeszcze nie gotowy, albo jest gotowy ale jest na poziomie Far Cry i chcą go kompletnie przerobić. Jak dla mnie w HL zagramy na święta. Obym się mylił :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawdopodobnie skończy jak DNF..Coraz lepsze gry się przecież pojawiają, po DooMie 3 pewnie dodadzą kilka miechów...Potem będzie Q4 i znowu pare miechów, aż w końcu wyjdzie DNF :) I znowu pare miechów..Oby tak nie było.

Taaa ,a za pare lat ujrzymy Half Life 2.. i bedzie nazekanie, ze jakas grafika przestarzala ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie będzie aż tak źle, panowie z valve nie są aż tak głópi, pozatym na silniku HL2 powstaje parę innych gierek np. nowy Vampire the maskarade bloodlines. Nie zapominajmy też o counter strike2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie będzie aż tak źle, panowie z valve nie są aż tak głópi, pozatym na silniku HL2 powstaje parę innych gierek np. nowy Vampire the maskarade bloodlines. Nie zapominajmy też o counter strike2

z DNF tez nie mialo byc tak zle, a tu taki klops... wierze w ludzi z Valve, ale mam pewne obawy... juz tyle razy przesuwali date premiery... :? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko. DNF to ewenement na skale swiatowa bo 3drealms kroilo kase za gre ktorej (moim zdaniem) nigdy nie bylo. Pojawilo sie moize w sumie z 10 screenow :)

A z HL2 jest juz pare filmikow, byla prezentacja na e3 itp. Gierka [pewnie pojawi sie juz niedlugo, napewno przed q4 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko. DNF to ewenement na skale swiatowa bo 3drealms kroilo kase za gre ktorej (moim zdaniem) nigdy nie bylo. Pojawilo sie moize w sumie z 10 screenow :)

A z HL2 jest juz pare filmikow, byla prezentacja na e3 itp. Gierka [pewnie pojawi sie juz niedlugo, napewno przed q4 :D

Taaa... o HL2 tyle juz slyszelismy, a co z Q4? No wlasnie, ani widu, ani slychu a miala byc tak dawno temu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
Taaa... o HL2 tyle juz slyszelismy, a co z Q4? No wlasnie, ani widu, ani slychu a miala byc tak dawno temu..

Może to i lepiej. Pokazaliby piękne screeny, oszałamiające filmiki i supperrealistyczne oddziaływanie praw fizycznych, a gracze by się napalili. Następnie przesuwaliby premierę jak w dwóch ww. tytułach i znowu zostawiliby miliony zawiedzionych ludzi. Lepiej myśleć o tym co na pewno wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i lepiej. Pokazaliby piękne screeny, oszałamiające filmiki i supperrealistyczne oddziaływanie praw fizycznych, a gracze by się napalili. Następnie przesuwaliby premierę jak w dwóch ww. tytułach i znowu zostawiliby miliony zawiedzionych ludzi. Lepiej myśleć o tym co na pewno wyjdzie.

Teraz to tak naprawde nie jestesmy pewni, ktory z zapowiadanych 'wielkich hitow' wogole sie ukaze... moze to i lepiej...? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewnej stronie czytałem że podczas wywiadu twórcy HL2 chcą stworzyć najlepszy produkt więc istnieje prawdopodobieństwo że premiera gry może być 2005 :shock: i nawet wydanie jeszcze 20mln dolców przecież dosłownie krew zalewa oni chyba chcą stworzyć havoka3 czy co :roll: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Mnie wydaje się, że Half-Life 2 będzie miał swoją premierę na przełomie 2004 i 2005 roku. Nie zdołają chyba dokończyć gry na wcześniejszy termin. Ja mógłbym czekać jeszcze nawet parę lat, byle tylko czas oczekiwania przełożył się na jakość produktu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

A mnie się wydaje ze HL2 nie bedzie taką rewelacją na jaką zapowiadal sie po E3. Dlatego ze po wydaniu Painkillera i FarCry,HL2 moze nie być juz tak wielkim przelomem ale TYLKO ulepszeniem grafy itp.A jak twórcy S.T.A.L.K.E.R.a i Dooma 3 pospiesza sie z wydaniem gry i wydadzą szybciej niz Valve to moze okazac sie kompleta klapa.Wiem ze to jest pesymistyczne patrzrenie w przyszlosc( wcale HL2 nie zyczę zle, wrecz przeciwnie)ale tak moze byc, co jest b. prawdopodobne. Nawet Valve nie wiezy w to ze gra ta jest najlepsza i raz po raz przesuwa termin ukonczenia gry. Moim zdaniem jezeli zalezy im na HL to powinni ostro sie wziac do roboty.Po ogladaniu filmików z HL2 juz nie ma tego "czegos" co pozwalalo na czekanie na HalfLife'a. Ale to równiez z tego powodu iz zbyt czesto sie to ogladalo.Jednak mimo wszystko wszyscy czekajmy na premiere tej wspanialej gry.Moze Valve nas czyms zaskoczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
A mnie się wydaje ze HL2 nie bedzie taką rewelacją na jaką zapowiadal sie po E3. Dlatego ze po wydaniu Painkillera i FarCry,HL2 moze nie być juz tak wielkim przelomem ale TYLKO ulepszeniem grafy itp.A jak twórcy S.T.A.L.K.E.R.a i Dooma 3 pospiesza sie z wydaniem gry i wydadzą szybciej niz Valve to moze okazac sie kompleta klapa.Wiem ze to jest pesymistyczne patrzrenie w przyszlosc( wcale HL2 nie zyczę zle, wrecz przeciwnie)ale tak moze byc, co jest b. prawdopodobne. Nawet Valve nie wiezy w to ze gra ta jest najlepsza i raz po raz przesuwa termin ukonczenia gry. Moim zdaniem jezeli zalezy im na HL to powinni ostro sie wziac do roboty.Po ogladaniu filmików z HL2 juz nie ma tego "czegos" co pozwalalo na czekanie na HalfLife'a. Ale to równiez z tego powodu iz zbyt czesto sie to ogladalo.Jednak mimo wszystko wszyscy czekajmy na premiere tej wspanialej gry.Moze Valve nas czyms zaskoczy?
O, Painkiller aż taki dobry? ;) Nie no, Painkiller jest rzeczywiście wspaniały i nie ma bata. :D Ale co do reszty to też całkowicie się zgadzam. Pozycja Half-Life 2 jest bardzo zagrożona, w tym roku mają wyjść takie tytuły, które wychodzą średnio raz na kilka lat. Ciekawi mnie bardzo jak z tego wybrną panowie z Valve i jak ten rok się zakończy. Oby czarny scenariusz nie miał miejsca w naszej rzeczywistości. :roll:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
O, Painkiller aż taki dobry? ;) Nie no, Painkiller jest rzeczywiście wspaniały i nie ma bata. :D Ale co do reszty to też całkowicie się zgadzam. Pozycja Half-Life 2 jest bardzo zagrożona, w tym roku mają wyjść takie tytuły, które wychodzą średnio raz na kilka lat. Ciekawi mnie bardzo jak z tego wybrną panowie z Valve i jak ten rok się zakończy. Oby czarny scenariusz nie miał miejsca w naszej rzeczywistości. :roll:

Nie bądź takim pesymistą w sprawie Painkillera. W zachodnich serwisach bardzo go zachwalają, jako grę mogącą zdetronizować Serious Sama na polu strzelanek nie wymagających myślenia.

A wracając do HF 2. Polityka Valve może obrócić się przeciwko nim samym. Tak podgrzali atmosferę, że teraz wszyscy spodziewają się niewiadomo czego. W końcu gdy przyjdzie do porównania ich dzieła z powiedzmy Stalkerem może się okazać, żę wygra dzieło zza Buga. Po obejrzeniu Trailera z Cd-A jestem co do tego coraz bardziej przekonany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Serwis Half-Life2.Net umieścił sprostowanie to tego tekstu:

To było czysto teoretyczne stwierdzenie i nie ma powodów aby sądzić, że Valve przesunie gre na 2005 rok albo wyda na projekt dodatkowe 20 milionów.

Gra pojawi się w tym roku, więc nie ma powodów do obaw..."

To apropos tego, że Half Life 2 ma stać się DNF itp.

Rzeczywiście Half Life 2 "słabnie" wprost proporcjonalnie do płynącego czasu, ale wątpie, żeby było aż tak tragicznie... No szybciej już te targi :twisted: , bo sam jestem ciekawy co to będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To apropos tego, że Half Life 2 ma stać się DNF itp.

Rzeczywiście Half Life 2 "słabnie" wprost proporcjonalnie do płynącego czasu, ale wątpie, żeby było aż tak tragicznie... No szybciej już te targi :twisted: , bo sam jestem ciekawy co to będzie...

Tak, tylko jestem ciekaw, czy na tych targach pokaza cos wiecej... niby by mogli, ale pokazali juz tyle, ze teraz pora na pelna wersje :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
O, Painkiller aż taki dobry? Nie no, Painkiller jest rzeczywiście wspaniały i nie ma bata. Ale co do reszty to też całkowicie się zgadzam. Pozycja Half-Life 2 jest bardzo zagrożona, w tym roku mają wyjść takie tytuły, które wychodzą średnio raz na kilka lat. Ciekawi mnie bardzo jak z tego wybrną panowie z Valve i jak ten rok się zakończy. Oby czarny scenariusz nie miał miejsca w naszej rzeczywistości.
Nie bądź takim pesymistą w sprawie Painkillera. W zachodnich serwisach bardzo go zachwalają, jako grę mogącą zdetronizować Serious Sama na polu strzelanek nie wymagających myślenia.
Tylko, że ja nie myślę pesymistycznie o Painkillerze. :) Pesymizm dotyczy jeno tylko Half-Life'a 2. Chociaż z drugiej strony myślę trochę pesymistycznie o Painkillerze. A to dlatego, że moim zdaniem jest oceniany zbyt nisko. :D "O, Painkiller aż taki dobry? Nie no, Painkiller jest rzeczywiście wspaniały i nie ma bata." - to napisałem całkowicie szczerze. Po prostu ucieszyłem się, że laos(krzychu231) wymienił Painkillera wsród wielkich tytułów. :D
Tak, tylko jestem ciekaw, czy na tych targach pokaza cos wiecej... niby by mogli, ale pokazali juz tyle, ze teraz pora na pelna wersje
Albo chociażby demko, nawet takie malutkie demeczko byłoby mile widziane. :) Ciekawe czy na targach zaprezentowane będzie coś nowego? :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdzieś czytałem/słyszałem, że niezabardzo tzn. nic nowego nie będzie ukazane (może jednak coś się pojawi np. demo :D)... Ale na tym właśnie E3 mają być podane dalsze informacje dotyczące przyszłości Half Life'a 2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
No właśnie gdzieś czytałem/słyszałem, że niezabardzo tzn. nic nowego nie będzie ukazane (może jednak coś się pojawi np. demo :D)... Ale na tym właśnie E3 mają być podane dalsze informacje dotyczące przyszłości Half Life'a 2...

Z demem to z ciebie prawdziwy marzyciel :P . Ja raczej spodziewam się, że ogłoszą, że gra jest świetna, ale może być jeszcze lepsza więc wyjdzie nie teraz, a później: "Kiedy? To ogłosimy tuż przed premierą" :lol: . A biednym graczom niech ślinka cieknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...