Skocz do zawartości

Half Life (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Heh... Tak to jest jak się ma zbookmarkowane FORUM CDA, czyli wchodzę bezpośrednio na forum... No faktem jest, że stronę CDA też trzeba czasem odwiedzać, ale sami wiecie... To przez to FORUM :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ummagumma

Ja wiem, czy HL^2 będzie taki extra?

Jeżeli chodzi o mnie, to podchodzę to tych rzeczy raczej sceptycznie. Dla mnie DeusEx2 wniósł dużo. Fizyka to chyba już jak w HL^2. Pozatym, ciekawi mnie fabuła. Może zawieść moje oczekiwania, gdyż może to być tylko 'yet another shooter'.

W sumie HL też nie miał aż tak głębokiej fabuły, a chciało się grać.

Aha, i jeszcze jedno. Prawda, że HL odniósł sukces, ale by szybko o nim zapomniano, gdyby nie mody, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy szybko by o nim zapomniano. Oczywiście mody w pewnym (niemałym) stopniu przedłużają gierce życie, ale nie należy również zapominać o świetnym multi w Half Life 1... Gdyby CS się nie ukazał, to nie wiadomo, czy wszyscy nie graliby przypadkiem właśnie w podstawową wersję... A HALF LIFE 2 BĘDZIE ŚWIETNY - MUSI BYĆ... Bo w przeciwnym wypadku będę zły :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Half-Life nie odszedł w zapomnienie nie tylko z powodu multi i modów, ale też z powodu wykonania tej gry. Klimat, świat, koncepcja rozgrywki i wiele innych elementów sprawiły, że Half-Life to jedna z najlepszych gier FPP.

A HALF LIFE 2 BĘDZIE ŚWIETNY - MUSI BYĆ... Bo w przeciwnym wypadku będę zły
Oj, ja też będę zły, i to bardzo. Miliony graczy na całym świecie zresztą też. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz konfigurację? Może nie będzie tak źle. Jeśli twórcy się postarają to będzie można pograć na słabszym sprzęcie.

A więc prosze: AMD Athlon 2000+, 256 DDRAM, GForce2 64 MB, i jakaś stara płyta główna :P . Jak mi Gun Metal tnie i BloodRayne to nie spodziewam się,że pogram w HL2 najciekawiej....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Bardzo dobry sprzęt. Na pełnych detalach nie pójdzie, to pewne, ale na ustawieniach w pobliżu średnich powinno działać całkiem porządnie. O ile twórcy czegoś nie spartolą. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc prosze: AMD Athlon 2000+, 256 DDRAM, GForce2 64 MB, i jakaś stara płyta główna :P . Jak mi Gun Metal tnie i BloodRayne to nie spodziewam się,że pogram w HL2 najciekawiej....

taa...Odpal sobie FarCry'a, na identycznym konfigu u mojego kumpla(demo oczywiście) śmiga ok.40-60fps, ale oczywiście niema efektów z DX8, ale chodzi aż miło popatrzeć :) Tak samo będziesz miał z HL2..Mało efeketów, ale framerate na poziomie 50fps spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
ja jestem ciekaw, jakie ostatcznie gra bedzie miala wymagania minimalne... bo sie obawiwam ze na moim piecyku to bedzie chodzic to najlepiej
Jeśli masz taki sprzęt jak podawałeś w wątku o Painkillerze, to nie musisz się niczego obawiać. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz taki sprzęt jak podawałeś w wątku o Painkillerze, to nie musisz się niczego obawiać. :)

no coz... jestem tylko ciekaw, jak to bedzie z ta grafika, bo karte mam taka sobie... ale ogolnie z kompa jestem zadowolony... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co panikować z tymi wymaganiami. Przecież ta gierka musi działać również na "słabszych" kompach, żeby się sprzedała i żeby firma miała zysk...

Tylko niektore osoby moga miec inne pojecie odnosnie 'slabszych kompoterow'... Np ja o swoim kompie uwazam, iz jest dobry, ale karta graficzna jest w tyle, porownojac inne parametry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście nowy filmik z HL2 ?? Zazwyczaj nie oglądam trailerów, ale po zobaczeniu z tego trailera screenów aż mi szczena opadła :D Takiej blachy jeszcze nie było :D Tutaj macie linka:

http://www.gamershell.com/download_3360.shtml

Teraz zmieniam zdanie co do wymagań w HL2..Wydaje mi się, że będą one ogromne..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie 2 filmiki o striderach i ucieczce przed jakimś helikopterowatym obcym pokazują że half - life 2, lada dzień wyjdzie. :D Mam taką nadzieje. Grafa prezentuje się może już nie rewelacyjnie ale cały czas jest świetna. Żeby tylko wymagań wysokich nie miała. :( Ciekawe czy w grze będą wiewiórki......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mowa tam wcześniej była o tym trailerze pokazującym możliwości DX9, gdzie to nasz bohater szwęda się po dachach (fajnie światło odbija się od różnych powierzchni) i ogląda panoramę miasta?? Czy filmik ten kończy się na takim ładnym, dużym, oślizgłym potworku? Jeżeli tak to ten filmik już jest stary... Czy też może ukazał się nowy filmik prezentujący możliwośći DX9 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mowa tam wcześniej była o tym trailerze pokazującym możliwości DX9, gdzie to nasz bohater szwęda się po dachach (fajnie światło odbija się od różnych powierzchni) i ogląda panoramę miasta?? Czy filmik ten kończy się na takim ładnym, dużym, oślizgłym potworku? Jeżeli tak to ten filmik już jest stary... Czy też może ukazał się nowy filmik prezentujący możliwośći DX9 ?

Nie... jest to filmik o nazwie 'hl2-striders' ... Bardzo ciekawy... najlepsza jest ta bron, ktora pozwala na uniesienie pewnego przedmiotu, nastepnie pozwala tym czyms 'rzucic' w strone przeciwnika... spoko 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...