Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Może prócz tych gierek, życzmy sobie jeszcze, aby ukazały się jak najszybciej, aby działały na 486 :D

Taak chyba na Radeonie 48600 :)

Ej czy widzieliscie to:

http://www.city17.de/content/hl2d-2/?p=1&lan=en

Jak to zobaczylem od razu na mojej twarzy pojawil sie wielki usmiech. Nie no takie Metal Slug + Half Life 2 = cos wspanialego :)

Niestety do przeczytania artykulu wymagana jest znajomosc jezyka angielskiego. Jezeli nawet go nie znacie to i tak zerknijcie na stronke - chociazby dla samych screenow :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pako Czesiu

Dzizz... tak jest z kazda giera na ktora ludzie czekaja tygodniami, miesiacami, latami... najpierw jest maksymalna podnieta, pozniej to wszystkie emocje opadaja niczym deszcz, a na koncu wychodzi taki klops jak z Duke Nukem For(n)ever:( Oby HL 2 nie spotkal taki sam los...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Ej czy widzieliscie to:

http://www.city17.de/content/hl2d-2/?p=1&lan=en

Jak to zobaczylem od razu na mojej twarzy pojawil sie wielki usmiech. Nie no takie Metal Slug + Half Life 2 = cos wspanialego

Świetne! Jak Gordon słodko wygląda w menu głównym. :) Twórca miał naprawdę doskonały pomysł.

PS. Reaper_PL <<-- Wiem, że już ci to mówiono, ale i tak powiem: twój podpis jest po prostu genialny. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak troszeczkę pesymistycznego akcentu. W głębi duszy każdy ma pewne obawy dotyczące Half Life'a 2, ale ja osobiście uważam, że zrobili już zbyt dużo, aby puścić tę grę w niepamięć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Zrobli nie tylko bardzo dużo, ale też bardzo dobrze. Zresztą skąd wiesz pasio, że ta gierka będzie R.I.P.? Najlepiej poczekać z osądem do premiery (oby już wkrótce nastąpiła).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak HL2 ma się do Duke Nukem Forever - przecież to co widać w tej chwili, to jest z 10x więcej, niż było Duke'a w okresie jego zapowiedzi, a poza tym po tym drugim ostało nam się parę przestarzałych screenów i chyba AŻ jeden trailer... Half Life 2 will NOT fall...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Chociaż chyba DNF zbyt szybko nie pójdzie w zapomnienie. Wydaje mi się, że jeszcze przez kilka lat będzie obiektem ironicznych żartów. :D A Half-Life 2 będzie bardzo dobrą gierką, już sama technologia to gwarantuje (a do tego dochodzą inne elementy gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat?? Przecież wg. zapowiedzi twórców DUKE'a ujrzymy JUŻ (tak właśnie - JUŻ) w 2005r. Tylko szkoda, że nie sprecyzowali... Grudzień 2005r. ? Half Life 2 - chociaż takie maciupkie demko - demeczko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Możliwe, że demko Half-Life 2 ukaże się za parę miesięcy. Premiera planowana jest na lato, a dema zwykle ukazują się krótko przed premierą. Tylko jak rozumieć pojęcie "krótko"? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko powinno być zrobione na tyle dobrze, aby reprezentowało "full quality of the game" lub "99% of the game" :D. Rzeczywiście pozostaje tylko kwestia kiedy... byle jak najszybciej i byle nie byle jak :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei :)

Tropenhauzer -> Podpis wyszedl z przypadku, a najwieksze wynalazki sa dzielem przypadku :D

Tropenhauzer -> Fakt, wyglada fajnie, ale najlepszy obrazek Gordona znajduje sie tu: http://www.anry.ru/gallery/gordon_freeman/...freeman_eng.htm

Tropenhauzer -> Powiedzialbym nawet baaardzo dlugo :) Nasze wnuki beda sobie zartowac z DNF:)

Sn1p3R -> A najlepiej, zeby to demko to bylo 101% of the game :) A kiedy... "When it's done :twisted: "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sam raz na tapetkę.

Taa, jeżeli masz rozdzielczość 950xileś tam, to prosze bardzo :P Ja u siebie chciałem to na tapetke dać(1024x768) i już tak ładnie nie wyglądało :) Pozostalem przy tapetce z D3 :)

BTW. Ta tapetka też jest ładna..Żeby taką dawali przy zakupie HL2 :wink:

http://www.hl4g.republika.pl/galeria/tapety/jf_02.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Taa, jeżeli masz rozdzielczość 950xileś tam, to prosze bardzo Ja u siebie chciałem to na tapetke dać(1024x768) i już tak ładnie nie wyglądało
Wystarczy zmniejszyć rozdzielczość, trochę przyciąć i walnąć na tapetę. A ten drugi "rysunek" też jest niezły. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"It appears that Valve's Gabe Newell, during a briefing at the company's Seattle HQ, has hinted, to Swedish journalists, that development on Half-Life 3 is already under way.

It would seem strange to accept that Mr. Newell, who refuses to even mention H-L 2, decided to talk to journalists about Valve's plans for a third title in the series."

Taaaa. Bardzo fajnie - tylko chyba lepiej byłoby skupić się nad drugą częścią, a nie zatruwać sobie głowę na częścią nr III Half Life'a...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Gabe gadał już o części trzeciej znaczy to, że programiści i graficy valve kończą już pracę nad dwujką. W takim razie żeczywiście premiera wrześniowa jest już jak najbardziej prawdopodobna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Goście z Valve chyba trochę przesadzają. I po co to robią? Dla sensacji? Jeśli porządnie zrobią Half-life 2 to żadna sensacja nie będzie potrzebna do odniesienia sukcesu (pisma o grach komputerowych same zrobią sensację :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Gabe gadał już o części trzeciej znaczy to, że programiści i graficy valve kończą już pracę nad dwujką. W takim razie żeczywiście premiera wrześniowa jest już jak najbardziej prawdopodobna.

Racja, tak samo z DooM3m jest. Carmac już pracuje nad nową grą, więc D3 już jest na ukończeniu. BTW. Ciekawe co Valve wymyśli w HL3 i czy będzie on obsługiwał Pixel Shader 3.0 ?? Jak myślicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Racja, tak samo z DooM3m jest. Carmac już pracuje nad nową grą, więc D3 już jest na ukończeniu. BTW. Ciekawe co Valve wymyśli w HL3 i czy będzie on obsługiwał Pixel Shader 3.0 ?? Jak myślicie ?
Na pewno będzie obsługiwał PS 3.0. Możliwe też, że w momencie premiery Half-Life 3 będzie już dostępny Pixel Shader 4.0. ;) Zastanawiam się, co tam już twórcy wymyślili w temacie Half-Life 3?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mają taki zapas "wiedzy" (nie chodzi mi tu o technologię), to powinni wykorzystywać wszystko w dwójce, aby ta była takim hitem, żeby nam szczęki poopadały :D

Co do wymagań Hl3 - to nawet mi się na ten temat nie chce gadać :D - wystarczy spekulacji w tym temacie jeżeli chodzi o HL2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zobaczyli silnik Unreala 3 i im się głupio zrobiło, że ich silnik taki słaby w porównaniu do tamtego :) Sam Carmack powiedział, że silnik U3 robi naprawde oszałamiające wrażenie :)

BTW. Widział ktoś już co potrafi ten nowy GeForce(nv40) ?? Ja jak zobaczyłem filmik ze szkłem to mi gały opadły :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...