Skocz do zawartości

Half Life (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość Sn1p3R

Jeeny do czego to dochodzi. Nagle wszyscy piszą, że HL2 będzie słaby. Teraz widzicie co się dzieje, gdy się na coś czeka. Pozyjemy-zobaczymy. Jeżeli już MIAŁOBY się okazać, że HL2 będzie słaby(jaaasne), to przecież na ratunek przybędzie mu COUNTER STRIKE 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Jeeny do czego to dochodzi. Nagle wszyscy piszą, że HL2 będzie słaby. Teraz widzicie co się dzieje, gdy się na coś czeka. Pozyjemy-zobaczymy. Jeżeli już MIAŁOBY się okazać, że HL2 będzie słaby(jaaasne), to przecież na ratunek przybędzie mu COUNTER STRIKE 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeny do czego to dochodzi. Nagle wszyscy piszą, że HL2 będzie słaby.

Jezeli to czulo sie z mojego posta to cos zle napisalem. Chcialem powiedziec, ze powoli wygasa moje ( i nie tylko ) zainteresownie gra... To czekanie wywolalo skutek odwrotny, zamiast byc coraz bardziej zniecierpliwionym stalem sie coraz bardziej obojetnym. Moze to ja sie starzeje :)...

Teraz widzicie co się dzieje, gdy się na coś czeka. Pozyjemy-zobaczymy. Jeżeli już MIAŁOBY się okazać, że HL2 będzie słaby(jaaasne), to przecież na ratunek przybędzie mu COUNTER STRIKE 2.

Tak, tylko ze tu czeka sie na hicior :) poprzeczka zawieszona wysoko, tylko jak narazie efektow nie widac za duzo :)

Wlasciwie to przypomina mi sie czekanie na Diablo 2. Premiera byla przekladana kilka razy a jak juz wyszlo, to czekos brakowalo tej grze( niby bylo wszystko co obiecywali, tylko ja sobie ja troche inaczej wyobrazalem ). A Co do CS2, jezeli nawet bedzie to konwersja 1.6 na source to i tak bedzie swietnie. A znajac zycie dorzuca kilka niespodzianek :)

H-L 2 napewno nie będzie słaby. Kiedy grałem w betę, która wyciekła to powiem wam, że grywalność wcale nie była taka zła, nawet jak na tą betę. Pomimo, iż faktycznie, brakowało tekstur, była niedopracowana, niestabilna i trzeba było troche kombinować, żeby ją uruchomić to całkiem miło się w nią grało. Momentami nawet bardzo!. W większości plansz wyraźnie czuć było klimat HL 1. Grafika zachwycała, pomimo iż też wiele rzeczy było niedopracowanych, woda w Morrowindzie nawet sie nie umywała do tej w HL2 !!

O silniczku nie ma co gadac, bo to obecnie chyba szczyt jezeli chodzi o silniczek renderujacy w czasie rzeczywistym. Nie wiem czy level-designem zajmuja sie ci sami ludzie, ale jezeli tak to tym lepiej dla gry. Jezeli nie, ta sa podobnie utalentowani. :)

A wszystko płynnie działało na Radeonie 9000, która przecież należy do kart low-endowych.

No to mnie uspokoiles :D A ja myslalem ze gierka ominie moj sprzecik szerokim lukiem.

Także z HL2 nie będzie tak źle, będzie b. dobrze(no chyba, że wyjdzie w okolicach Q4 :lol: ), lecz musze powiedzieć, że Alpha DooM3 wywarła na mnie większe wrażenie, ale to były Święta 2oo2, to taka grafa to poprostu prawdziwy shock!!

Wlasciwie Alphe D3 widzialem w tym samym czasie i mam odmienne zdanie. D3 jest dla mnie, za sterylny, swiatlo od wszystkiego sie odbija jakby bylo pokryte plastiniem/woskiem/jakims innym blyszczacym swinstwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeny do czego to dochodzi. Nagle wszyscy piszą, że HL2 będzie słaby. Teraz widzicie co się dzieje, gdy się na coś czeka. Pozyjemy-zobaczymy. Jeżeli już MIAŁOBY się okazać, że HL2 będzie słaby(jaaasne), to przecież na ratunek przybędzie mu COUNTER STRIKE 2.

Po co to dwa razy piszesz :P a a swoja droga mi tez zdarzylo sie kiedys wyslac dwa razy ta sama odpowiedz:) (i tak to zaraz jakis moderator usunie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Napisało mi się 2x, ponieważ coś mi się w tamtym momencie z moim Netscapem zwiesiło. A jak z tego powstały dwa posty - to dalej nie rozmumiem :D. Ale mam pytanie do obywatela WOJTKA - mówisz, że płynnie działało na Radeonie 9000 ? A mógłbyś powiedzieć na jakim procku, ile RAMu? Ja niestety nie miałem przyjemności zagrać ani w dooma 3, ani w HL2. Swoją drogą nawet nie chciałem włączać bety HL2 - nie wiem jakieś sumienie może :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..jak już wyciekła to w sumie trzeba było zobaczyć...Nie mogłem sie powstrzymać, szczególnie, że wtedy miałem fioła na HL2. A co do reszty sprzętu to Athlon 2500+ i 512DDR 333. Ale w grach chyba najważniejsza jest grafika. Wiem, bo odczułem różnice sporą po przesiadce na Ti4600. Teraz może jeszcze przydałby sie w miare proc, bo np. w takim HL2 jak wiecie, jest bardzo dużo fizyki, a to obciąża procesor. Musze jeszcze dodać, że w tego HL2 grałem w 1280x1024!!(ale w sumie pomiędzy 800x600 a 1280x1024 nie było widac różnicy w wydajności). Więc z wymaganiami HL2, naprawde nie będzie tak strasznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Uffff. To teraz jestem spokojny. Jeżeli mówisz, że to była BETA, to w finalnej wersji może jeszcze bardziej postarają się o zoptymalizowanie kodu źródłowego gierki. A swoją drogą to GF w ogóle radzą sobie gorzej od Radeonów - mówie na podstawie tabelki (nie wiem, czy to ściema, czy nie).

Jest to tabelka z wczesnej wersji HL2, ale zawsze...

http://www.extremetech.com/article2/0,1558,1264301,00.asp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Tak sobie ostatnio latam po stronach o tematyce HL2 i doszedłem do wniosku, że im więcej o nim czytam, to to bardziej chce mi się w niego grać. Nie wspomnę tu już o 240 Modach do niego... No to ja już nie wiem. Mogliby okazać graczom trochę litości i wypuścić CHOCIAŻ self-rolling demo. Takie małe choćby trwające 3 minuty. A tu nic. Takie coś powinno być karalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jusz odliczam dzień po dniu aby tylko wytrwać to premiery.Zanim oni ja skończą ja zdąże zawału dostać. :) Ale będę czekać nawet w trumnie...w podziemiach mym piekielnym królestwie.Tylko żeby znowu nie odłożyli jej na następne miesiące....:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Nie no - nie popadajmy w skrajności: "będę czekać nawet w trumnie". Powiedzmy to bardziej optymistycznie np. będę czekać NAWET do września 2004r. (tak dla pewności :D). Swoją drogą to mogliby zrobić kolejny filmik 20-minutowy, zajmujący coś koło 600 MB - bo łącze mi stygnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No jeżeli o to chodzi to ja też. Ale mówię o czymś w miarę realnym. Ale już sobie wyobrażam w razie gdyby było demo HL2 i jakiś pierwszy oficjalny news ogłaszający go - wtedy to by dopiero serwery się zapchały :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Newsa przeczytałem i się nieźle wk.. ekhem zdenerwowałem. Rzeczywiście może być nieciekawie, jeżeli okaże się to prawdą. Przed chwilą sprawdzałem serwisy gierkowe i na chwilę OBECNĄ nic tam na ten temat nie ma. Ale skoro samo Vivendi Universal Games podało coś takiego ? Tragedia. Trzeba czekać co się będzie działo dalej... taaaa znowu CZEKAĆ !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu, Valve za wcześnie się chwaliło HL2...Wtedy prawdopodbnie tej gry jeszcze nie było, był sam engine i zrobili pare filmików, żeby się wszyscy najarali..Potem "materiał" na te filmiki wyciekł i to pewnie wszystko, co miało Valve. Teraz HL2 jest pewnie na tym poziomie, co DooM 3 w zeszłym roku..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Też mi się tak wydaje. Szkoda. Ale chociaż benchmarkującą pokazówkę by wypuścili. Taką małą rzecz, która jednak BAAAAARDZO by cieszyła :D. Ciekawe, czy doom3 też przesuną. Może chociaż uda nam się w tym roku w CS:Condition Zero zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

W dalszym ciągu nie widać na serwerach tego very złego newsa. Ale swoją drogą to fajnie jakby painkiller został najlepszym FPP-em :D. Teraz to amerykańce na pewno dowiedzieliby się gdzie znajduje się Polska :D. A miało być tak pięknie z Hl2 - heh 30 września 2003r.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blazul

Ehh, jak hl2 nie wyjdzie w tym roku to chyba trzeba bedzie zmienic status tej gry na: "Razem z Dukem Forever" :( A to bylaby bardzo zla wiadomosc :( I cos czuje ze kradziez kodu to jedno wielkie klamstwo bylo :( Ale tez pozostaje nadzieja w postaci drogi wydawniczej Diablo 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Che che, jak dobrze pójdzie, to naprawde Painkiller będzie jednym z lepszych FPP'ów roku :) No, bo napewno na 1 miejscu będzie FarCry no i Painkiller, bo raczej Duality....Aa, jednak nie :wink: Zapomnieliśmy o UT 2004..To chyba będzie FPP roku, co nie zmienia faktu, że Painkiller będzie w ścisłej czołówce :) Chociaż...JA CHCE DOOMA 3 i HL2 !!! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Painkiller rzeczywiście ma spore szanse na zachodzie. Twierdzę tak na podstawie gier FPP, które już powstały. W sumie żadna pozycja nie jest zbytnio ciekawa... Chociaż zawsze jakiś poziom reprezentuje. Jakoś tak rok ten nieciekawie się zaczął. Jeżeli rzeczywiście HL2, Doom3 i do tego jeszcze zapomniany już trochę Vampire the Masquarade Bloodlines nie ukażą się w terminie to Painkliller będzie bardzo, ale to bardzo ciekawą grą do wypełnienia wolnego czasu (do czasu ukazania się któregoś z tytułów). Ale ja też dołączam się do krzyku przedmówcy. TEŻ CHCĘ DOOMA3 I HL2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...