Skocz do zawartości

Rozwiązany: World Of Warcraft - ktos wprowadzi?


Polecane posty

Witam , mam zamiar rozpoczac zabawe w World Of Warcraft , tylko ze to moj pierwszy raz i nie znam za dobrze angielskiego , wiec nie owijająć w bawełne mógłby mnie ktos wprowadzic (podac swoj serwer , nick..) i wspomóc radą i (ewentualnie!) finansem? :)

Będę bardzo wdzięczny :) z góry thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, no witaj. Zacznę od tego, że bez minimalnej znajomości angielskiego będzie Ci (bardzo?) trudno. Ale jeśli bardzo Ci zależy, to polecam serwer Burning Blade, kolejki są bardzo rzadko, jest kilka polskich gildii, które z pewnością Cię wprowadzą do gry i dofinansują. Tam znajdziesz także mnie pod nickiem Booder. Akurat wznawiam grę, więc pisz pm, jeśli zdecydujesz się na ten serwer. Jestem oczywiście po stronie hordy. Moje konto masz także w sygnaturce. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jeśli jednak postanowisz grać w ally to za jakiś czas też będę expić worgena do około 20 lvla (chcę poznać ich historię itd), wtedy mogę udzielić Ci parę rad. Z pieniędzmi będzie cienko, ponieważ nie da się przesyłać z dwóch, różnych frakcji. For the Horde!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja też oferuje swoją pomoc jednak również gram w Hordzie

Do ally nic nie mam a worgenem bym zagrał. Jednak wiem ze dużo osób przenosi się z Ally do Hordy :P

Jest jeszcze jedna opcja można rozmawiać ze sobą w pomiedzy realmami i pomiędzy frakcjami ale trzeba podać swój real ID nie mam pewności czy tak Jest w 100%

Jeżeli będziesz miał pytania pisz na X-fier "xelo14"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna opcja można rozmawiać ze sobą w pomiedzy realmami i pomiędzy frakcjami ale trzeba podać swój real ID nie mam pewności czy tak Jest w 100%

To działa na 100%. Parę razy już gadałem sobie z kolegą, który jest w ally i bez problemu się porozumiewamy.

Z pieniędzmi będzie cienko, ponieważ nie da się przesyłać z dwóch, różnych frakcji. For the Horde!

Jest sposób, neutralna aukcja. Jak swoim ally chcesz mieć kasę to wystawiasz jakiś bubel za X golda. Logujesz się mainem i to kupujesz. Działa to w obie strony.

Macie moze jakiegos znajomego z ally ??

Jeżeli Cię to namówi, to pomimo, że gram w hordie, to mam jednego ally na 80 poziomie Burning Legion. Ale jeżeli miałbym być szczery, to lepiej bierz słownik w rękę i leć na serwer dla nowych graczy. Prędzej czy później albo spotkasz jakiegoś rodaka, albo ktoś założy polską gildię, robiąc monopol na rodaków. Na BL jest za dużo buraków, którzy przyszli tylko na ten realm, bo nawet nie potrafią się przedstawić po angielsku, a po naszemu tylko polaczkują.

Ogólnie to zadaj sobie pytanie, chcesz się bawić PVP (czyli masz niski poziom, przychodzi jakiś dzieciak na 85 z hordy/ally i Cię kosi w kółko, bo uważa to za świetną zabawę, a Ty tracisz czas) czy PVE (nikt Ci nie wjedzie w plecy, spokojna zabawa). Bo realmy Role play na pewno nie wchodzą w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, spokojnie działają battlegroudny, różne areny i tym podobne sprawy, gdzie możesz się bić z graczami (no jeszcze duel). Jedyna różnica jest taka, że żaden idiota nie wjedzie Ci w plecy, kiedy będziesz bił jakieś mobki czy coś. Inaczej, być może nawet będzie Ci w stanie pomóc (pamiętam na BL raz pomogłem ally zabić bossa pewnego, parę tygodni później, znów jakieś nisko poziomowe postacie, potrzebowały pomocy, to taka wdzięczność była, że przyszły 80 i zaczęły mnie gankować : /).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak mówiłem, lepiej wybrać sobie jakiś ze statusem "New players", bo niektóre serwery są już przepełnione i wieczorem bardzo trudno się wbić (kolejki). A tak to może zakolegujesz się na początku gry z jakimś świeżym graczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak mówiłem, lepiej wybrać sobie jakiś ze statusem "New players", bo niektóre serwery są już przepełnione i wieczorem bardzo trudno się wbić (kolejki). A tak to może zakolegujesz się na początku gry z jakimś świeżym graczem.

Wiesz ,chyba zrobie tak jak mowisz , WoWa prawdopodobnie bede mial za 1/2h to pojde za twoja radą ;)

/Do moderatorow : nie zamykajcie jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameno - w tygodniu pogrywam z 2 godzinki, czasem mniej, czasem więcej, w weekendy oczywiście dłużej. Ale jeśli masz wybierać pomiędzy mną a Osłem, wybierz jego, widać, że jest dużo bardziej doświadczonym graczem niż ja. A no tak, dodam tylko że na Burning Legionie wiele osób to chamy i są masakryczne kolejki. Jeśli Ci to nie przeszkadza, to w wybieraj ten serwer, więcej polaków, a pisałeś, że u Ciebie cienko z angielskim. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , kupilem WoWa , ale teraz sciaga mi sie ten dupny patch (normalnie by bylo 9gb ale wczesniej sciagalem czesc to jest 5,8..)

No i mam pytanie.Jak bedzie mi sie sciagac ta druga czesc (playable) to pisze ze moge grac , ale "odczucia z gry beda mniejsze" (nie doslownie tak bylo napisane , ale wiadomo o co kaman).

Czym to sie bedzie roznic od calego pobranego patchu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow jest genialnie pod tym wzgledem zrobiona gra - mozesz zaczac juz na avaible grac, a gra dalej bedzie Ci sie "dociagala", podczas samej gry, nie lagujac Ci przy tym ani troche. Nie wiem jak to zrobili, no ale dziala i jest fajnie. Ja zawsze uzywam tej opcji i gra sie normalnie, tak wiec niestety tego Ci nie umiem wytlumaczyc, ale mozesz na luzie grac odrazu jak bedzie opcja playable

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...