Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laskolnyk

Który GTX460 najlepszy?

Polecane posty

Modyfikacji kompa ciąg dalszy:

Płyta - GIGABYTE EP45-DS3

Procek - CORE 2 DUO E8400, 3.00 GHz

RAM - KINGSTONE 2x2048 MB HyperX 1066 MHz DDR2

Gafika - GIGABYTE GeFroce GTS 250 1 GB DDR3

Dysk - SAMSUNG 1TB/7200/32MB

Napęd - SAMSUNG SH-S223

Zasilacz/obudowa (zintegrowany z obudową) - LOGIC N6, 500W - w drodze Fortron 460W GHN

I teraz moje pytanie: który firmowo kręcony GTX460 będzie najlepszym wyborem? (najlepszm wyborem na tą specyfikację kompa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupujesz samą kartę weź w najtańszym sklepie. W esc radeon 6850 jest w dobrej cenie ale ten GTX 460 to już za duża cena nawet od MSI ma w tym sklepie zawyżoną. Jeżeli chcesz koniecznie w esc to wybór prosty- radeon 6850. Jeżeli w innym to weź GTX 460 bo tańszy.

Prosze bardzo: http://www.husariapc.pl/index.php?products...amp;prod_id=368

GTX 460 1 GB za 630zł 110zł taniej niż w esc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym, wyborem byłoby kupienie referenta. Do niego i tak dołączone jest firmowe oprogramowanie . Podkręcisz do takiej wartości która by Cię zadowalała, zapiszesz ją w profilu oc i po krzyku. Kręcenie karty to banalna sprawa . Płacić kilkaset-kilkadziesiąt zł tylko dlatego że nie chce się przesunąć suwaka od rdzenia itd , co najmniej nieopłacalne. Referent po takim zabiegu i tak zbliży się wydajnością (o ile się nie zrówna) z wersją kręconą firmowo. Więc zastanów się czy aby taka karta jest niezbędna,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że kręceniem czegokolwiek nigdy się nie zajmowąłem, nie znam się na tym, a nie chcę fajerwerków przed sylwestrem...

A, kurczę, może i bym spróbował, gdyby to nie był jedyny w miarę normalny w dzisiejszych czasach komputer w domu, a drugiego takiego przyb raku stałych środków dochodu nie mam jak kupić... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BladyPiter chodzi o kręcenie karty a nie procka :tongue: Dlatego skoro nie masz środków to tym bardziej polecem Ci referenta (
masz link jak kręcić kartę, po prostu przesuwasz suwaki od rdzenia pamięci itd . testujesz stabilność i wszystko) ot cały overclock karty. robisz to z poziomu windowsa więc o grzebaniu w biose nie ma mowy , dlatego nie trzeba mieć jakichkolwiek zdolności overklokera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz sobie MSI Afterburner . Ten program poradzi sobie z Twoją kartą. Jest prosty w obsłudze. Nie powinno być problemów z oc . Tylko pamiętaj . Rób to małymi kroczkami i po każdym podkręceniu testuj kartę jakimś 3b markiem . Ale nie wydaje mi się aby oc Twojej karty przyniosło spektakularny wzrost wydajności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tego gtx-a 470 też można podkręcić :wink:. ( to że po oc 460 jest niekiedy szybsza niż 470 jest faktem niezaprzeczalnym) Nie ulega wątpliwości że kupowanie kart firmowo kręconych ma swoje plusy. Lecz jeśli liczy się kasa to raczej nieopłacane rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...