Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artemis

Jakie słuchawki przyniesie mi Gwiazdka ?

Polecane posty

Poszukuje słuchawek, które służyć mi będą do słuchania muzyki z odtwarzaczy wszelakich ( mp3, iPod itp.). Jako że zbliża się Boże Narodzenie, to mogę pozwolić sobie na sprzęt z ''wyższej półki'' czyli taki, który będzie działał po magicznych kilku miesiącach, w których w większości Kriejtiwów psuje się jedna słuchawka ( lub coś innego).

Niestety, na razie nie znam dokładnych przedziałów cenowych, dlatego temat służy także do tego, abym mógł zorientować się, ile takie słuchawki mogłyby kosztować. Preferuję douszne, jednak nie jest to stalowa reguła, więc jeśli jakiś model jest atrakcyjny mimo innego typu głośników, to przemyślę to. No i na pewno nie obraziłbym się, gdyby słuchawki fajnie wyglądały.

Z góry dziękuje za pomoc.

@DOWN Dziękuje za przeniesienie, mój błąd z wyborem działu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie mozna kupic je w Polsce, ale sluchawki head-direct sa bardzo zachwalane. Masz je tutaj:

http://www.ampcity.co.uk/headphones.html

Slyszalem, ze w Polsce mozna je z alledrogo zamowic, choc pewnosci nie mam. Te sluchawki sa polecane w bardzo wielu przedzialach cenowych, ale bardzo nam pomozesz, jak dasz jakies ograniczenia budzetowe. No i napisz cos odnosnie dzwieku, ktorego oczekujesz i jakosci plikow, jakie bedziesz odtwarzam (i odtwarzacza...). Teraz mozemy tylko zgadywac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz MP3. Co do jakości dźwięku, to właśnie na to liczę najbardziej. Te słuchawki które podałeś mają wejście do uszne, które dość głęboko wchodzi :P Nie lubię takich, ( miałem okazję próbować, gdyż podobne są od telefonu). Przedział cenowy ustalę jak najszybciej się da.

Myślę, że póki co można założyć limit kosztów do 200 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...