Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neo50371

Amd phenom x4 955 black edition c3 95w

Polecane posty

Chce kupić procesor Amd phenom 2 x4 955 black edition c3 95w i czy ktoś polecił by mi stronę z której kupował ta wersje procesora lub gdzie ja na pewniaka dostane. Ponieważ moja płyta główna Ga-M61pme-s2 obsługuje tylko procesory do 95w .Procesory 125 w nie będą działały .Szukałem tej wersji ale nie mogę jej znaleźć są tylko wersje 125w bez revizji c3 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rozejrzałbym się za porządnym zasilaczem oraz lepszą kartą graficzną, a następnie wziął jakiegoś Athlona II x3/x4 (płyta go obsłuży a i z dostaniem nie będzie problemu). Podaj jeszcze kwotę do wydania.

Na początek proponuję coś takiego:

AMD Athlon II X4 640 - 359 zł

Fortron FSP460-60GHN 460W - 169 zł

Razem - 528 zł (esc.pl)

Dobry czterordzeniowy procesor i pewny stabilny zasilacz. Pozostaje uzbierać na porządną kartę graficzną, np. GTX 460

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rozejrzałbym się za porządnym zasilaczem oraz lepszą kartą graficzną, a następnie wziął jakiegoś Athlona II x3/x4 (płyta go obsłuży a i z dostaniem nie będzie problemu). Podaj jeszcze kwotę do wydania.

około 600zł + 140zł ze sprzedazy mojego procesora x2 6000+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie pisze ze jest taka czyżby błąd ? http://www.gigabyte.pl/products/mb/cpulist...1pme-s2_2x.html no bo skoro phenom 2 965 c2 ma 140w a po revizji c3 ma 125w, phenom 2 945 c2 125w a po rev c3 ma 95w to phenom 2 955 c2 125w po rev c3 powinien miec 95w

No to mam taki dla ciebie ;] http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...oducts_id=18357 masz łapaj

thx

ale potrzebuje kogos kto ma taki procesor z ta revizja c3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...