Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BloodDeath

Upgrade kompa z 2005r.

Polecane posty

Witam, mam zamiar ulepszyć mojego PC

CPU: Pentium 4 2.66@3.23GHz

RAM: 512 DDR

PSU: Akyga 350W

Grafika: Radeon 9600PRO 128MB

MoBo: Gigabyte GA-8IPE775-G

Chciałbym żeby komputer uciągnął WoW Cataclysm i HL 2 (najlepiej z epizodami).

Dobrze by było jakby się dało odpalić Assasins's Creeda, FIFĘ 11 i NFS: Hot Pursuit.

Ilość pieniędzy jakie mogę wydać to około 400zł choć lepiej by było gdyby wyszło taniej.

Mam zamiar dokupić 1.5GB RAM za 105zł i Radeona 3850. Zastanawiam się tez czy to że moja płyta główna nie ma wpisanego wsparcia dla procesorów dwurdzeniowych oznacza że nie zadziałają czy, że istnieje mała szansa na działanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że generalnie wszystko trzeba wymienić, ale chciałbym spróbować szczęścia na tej płycie i z tym zasilaczem, jeśli to możliwe, nawet jeśli szansa na to że się to nie zepsuje wyniesie mniej niż 40%

Jak pisałem nie chcę składać z tego, PC do najnowszych gier ( za jakieś 8 miesięcy mam umówione kupno już PC z prawdziwego zdarzenia) ale takiego na którym pójdą gry sprzed 2i więcej lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej płycie głównej to nawet dobrej kary graficznej nie wsadzisz. Nie ma PCI-E x16. Po drugie nie ma co się pchać w intela przy tej kwocie.

Może złożymy coś do grania ale wtedy to co najmniej 1300zł

Ja też mam juz starego z 2005 r. i wszystko musze zmieniać. Może za tydzień kupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej mówili koledzy,lepiej zostawić te pieniądze do porządnego komputera,bo do tego nie opłaca się dokładać.Jeśli już to dołóż 1 gb ramu,powinno byc wydajniej.

Edit: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=1988. Karta ta powinna starczyc do HL2.Miałem już ŚP 7600 GS i działał mi na niej ME2 na full detalach na 1440x900.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega pisze w czerwcu załóż tu temat i napisz ile masz kasy i wtedy coś złożymy. A teraz nic się nie opłaca do tego "złoma" pakować. To tyle jak chcesz teraz coś zmieniać to tego pomysłu nie popłacam i jednym słowem jest to "wywalanie kasy w błoto" ;) więc musisz poczekać do czerwca to jedynie 7 miesięcy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...