Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HELLFIRE_91

Jak kupować gry na steam?

Polecane posty

Najwygodniej jest poprzez konto PayPal. Zakładasz sobie takie na paypal.pl, wpłacasz tam pieniądze poprzez przelew bankowy (konto bankowe musi być na to samo nazwisko, na jakie założone jest konto PayPal). To coś jak doładowanie konta telefonu komórkowego, np. przelewasz 50 zł i masz (po 2-3 dniach, możesz też za drobną opłatą dokonać natychmiastowego zaksięgowania pieniędzy na PayPalu, o ile jest to dzień roboczy) zarejestrowane 50 zł do wydania z konta PayPal.

Gdy już masz pieniądze na PayPal, dodajesz gry które chcesz kupić do koszyka na Steam i przechodzisz do "zapłać", w opcjach płatności wybierasz PayPal. PayPal sam przeliczy złotówki na euro, upewnij się, że masz wystarczającą ilość złotówek na koncie. Jeśli wszystko przebiegnie bez problemu, gry natychmiast zostaną zarejestrowane na twoim koncie i będziesz mógł je ściągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei inny problem. Chciałem kupić Torchlighta, wpisałem wszystkie poprawne dane karty kredytowej (mBank), a na koniec wyskakuje błąd.

Transakcja nie została zakończona. Informacje o Twojej karcie kredytowej zostały odrzucone przez firmę kart kredytowych.

Any ideas?

Ne przekroczyłem limitu transferów internetowych na karcie, jak by co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HELLFIRE_91: Swój adres domowy.

@captainkorhil: żeby karta została zaakceptowana przez PayPal, musi być możliwość pobrania z niej 6,50zł. System tą kwotę pobierze, poczeka ze dwa dni, po czym kartę potwierdzi i wpłaci wspomniane 6,50 na konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby karta została zaakceptowana przez PayPal, musi być możliwość pobrania z niej 6,50zł. System tą kwotę pobierze, poczeka ze dwa dni, po czym kartę potwierdzi i wpłaci wspomniane 6,50 na konto.

Nie płacę przez Paypal, tylko bezpośrednio wpisuję dane karty do steama.

Nie rozumiem, o co chodzi z tą kwotą 6,5 zł. Próbowałem kupić Torchlighta 2 razy, za każdym razem się nie udało. Nie chcesz chyba powiedzieć, że system zabierze z mojego konta 13 zł "tak dla potwierdzenia"? Mógłbyś wyjaśnić to jaśniej?

Chciałbym się jeszcze załapać na L4D2, więc proszę o szybką odpowiedź, jak do cholery zapłacić na tym steamie, nie używając PayPala...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...