Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Więc tak na Procek Core 2 Quad 6600 ram 3 giga oraz grafie HD4850 na jakiej rozdziałce i detalach będzie chodzić Black Ops2 i Bf3 (tak wiem pytałem się o bf3, ale niedopałem konkretnego modelu procka

B3 - Średnie detale - 1024x768 ( płynne ) przy wyższych ( np. 1280 x1024 ) też pójdzie, ale raz po raz ścinki się pojawią.

BO2 - Wysokie, na pewno jak wyżej płynna rozgrywka, w wyższej rozdzielczości - jak wyżej co napisałem, ale nie chcę cię wprowadzać w błąd, gdyż zawsze nie ma pewności jak gra zadziała, na jednym PC pójdzie lepiej o kilka klatek od innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Euro Truck Simulator 2 (ETS2)

A więc wchodzę do gry wszystko jest okej ale mam straszne lagi (przycięcia gry) nie ma to różnicy czy na pelnych ustawieniach czy nie może na ustawieniach calkiem niskich to jest lepiej ale wiecie jaka to grafika.. ; D

Mój sprzęt:

Laptop Windows 7 Home Premium 64 bit (service pack 1) karta graficzna Intel? HD Graphics (Core i3)

-ram: 3072MB

-DirectX 11

-rozdzielczość 1366x768

możecie nawet pisać na GG: 40976050 bardzo dziękuję za pomoc, pozdrawiam Mateusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wejdzie na mojego laptopa modern warfare 3, battlefield bad company 2, gta 4, assassin's creed 3, sniper eite v2, batman arkham asylum

Windows 7 Home Premium 64 bit

Karta graficzna-AMD Radeon 6480g HD

Procesor- AMD A4-3300M with Radeon HD Graphics 1,9 Dwurdzeniowy

Pamięć RAM-4gb

DirectX 11

PS:Czy wogóle na tym laptopie wejdzie gra z wyższej półki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pujdzie Battlefield 3 tak na bradzo minimum przynajmniej

Multi - nie. Singiel - 800x600 i jedziesz bejbe

Czy wejdzie na mojego laptopa modern warfare 3, battlefield bad company 2, gta 4, assassin's creed 3, sniper eite v2, batman arkham asylum

PS:Czy wogóle na tym laptopie wejdzie gra z wyższej półki

Bad C2 i AA wejdzie, co do pozostałych to tak......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy sleeping dogs, saints row 3, skyrim, mount&blade warband, wiedźmin 2, battlefield 3 wejdzie

Prosze aby napisać na jakich ustawieniech by chodziły

Karta- AMD Radeon 6480g

Procesor AMD A4-3300M APU HD Graphics 1,9 Ghz Dwurdzeniowy

Ram 4gb

Windows 7 64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...