Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Witam mam pytanie, tak jak w sygnaturce widać mam jedną kość ramu o wielkości 2 gb (dwa gniazda ) drugie jest puste ale jestem w posiadaniu kości 512mb marki elixir, czy wpięcie owej kości wpłyniw w jakis sposób na wydajność w grach ? z góry dziękuje za odpowiedź :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy to normalne, że na kompie:

GeForce 9800 GT

Intel Core 2 Duo CPU E7500 2.93Ghz 2.94Ghz

4.0 Gb RAM

Windows 7 Ultimate

w rozdzielczości 1920x1080 Skyrim czasami przycina na średnich ( z wyłączonym AA)? Co jakiś czas prędkość spadnie poniżej tych 30 klatek na sekundę i to widać. Ogólnie dziwi mnie to, powinien chodzić szybciej.

Czy może to być spowodowane Directx 10, albo samym Windowsem (który zżera za dużo RAM-u?). Dodam, że ostatnio podkręcałem procesor i wyniki w 3D Marku miałem lepsze, więc to chyba nie to.

A może mi się tylko tak wydaje i Skyrim faktycznie tak powinien chodzić?

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach płynnie pogram w Magickę?

Konfiguracja komputera: Procesor: Intel? Celeron? CPU 3,20GHz

1 GB RAM

Karta graficzna: Radeon HD 4650 1GB

Mało RAM-u, ale może na niskich pójdzie.

Ja no podobnym sprzęcie (tylko inny procesor) grałem kiedyś na średnich, więc ty też powinienieś spokojnie w takich detalach pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego kompa lub laptopa należy miec żeby gry takie jak Assassin's Creed Revelations, Wiedźmin 2, Dirt 3, NfS(The Run, Shift) Cal of Duty itd. itp. szły w miare normalnie (płynnie)

WItam

Na to pytanie z góry Ci odpowiada sam wykonawca danej gry (wymagania minimalne). Ja np. (i raczej większość z nas-tak myślę) odpowiada na podstawie: "ja grałem/am" lub "orientuję się w temacie-miałem/am styczność" i dlatego ten temat brzmi "Czy pójdą?" tzn. że już ktoś sprzęt ma i boi się niepotrzebnego zakupu gry. Raczej lepiej, żebyś zadał pytanie o lapku, czy też blaszaku na FA w temacie "Sprzęt". Polecam. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- są prawie te same, ale obie gry są świetnie zoptymalizowane, więc nie poczujesz żadnego spadku płynności animacji.

jakos nie zauwazylem optymalizacji jakiej kolwiek w brotherhood co chwile mialem sciny a gralem na kompie 5000+ athlon + 4850 radek + 2gb ram teraz mam nowszy komp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...