Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

BertPSP

Zależy w jakiej rozdziałce. MW3 na minimalnych powinieneś udźwignąć, ale ten procek... do kręcenia.

Fifa12-raczej średnie ale tak jak pisałem, jakbyś podkręcił do np. 3ghz to wszystko powinno iść na full ale zależy jaka rozdziałka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie chrzań głupot ja w MW3 gram na wysoko-extra detalach w rozdzielczości 1280x1024 a Ty teraz mówisz, że człowiekowi który ma o niebo lepszy PC-et ode mnie nie pójdzie MW3

@bertPSP nie martw się będziesz grał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak

Call of Duty Modern Warfare 3 - działa u mnie wysoko-extra detale, rozdz 1280x1024

Skyrim - zalecało mi średnie, a po jednej łatce wysokie ale gram na niskich rozdz 1280x1024

Assassin's Creed Revelations - zadziała? Myślę że jak mi ACB działa na full to ten też powinien działać

Battlefield 3 - wiem, że porywam się z motyką na słońce ale mam szanse?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed Revelations - zadziała? Myślę że jak mi ACB działa na full to ten też powinien działać

Battlefield 3 - wiem, że porywam się z motyką na słońce ale mam szanse?

AC:R to prawie ta sama gra, jeśli chodzi o technologię. Pewnie też na full ;)

BF3 - z Windowsem XP nic nie zrobisz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MYfaithISmySHIELD - pomyśl najpierw zanim kolejny raz palniesz jakąś bzdurę, dobrze? Niby skąd mamy wiedzieć jakie wymagania będzie miało Diablo 3 w dniu premiery? Technologia idzie naprzód, a nikt nie wie konkretnie kiedy gra zostanie wydana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...